Skocz do zawartości

Gniazdo mini jack


ThePro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Zrobię mały odkop gdyż też mam problem z mini-jackiem a nie chce mi się nowego tematu zakładać.

Od jakiegoś czasu lewa słuchawka w dowolnym modelu zaczęła przerywać. Zauważyłem porównując minijacki w innych fonach zauważyłem,że w moim modelu wtyk jest strasznie luźny. I idąc z telefonem w kieszeni wtyk obraca się/podskakuje praktycznie bez oporu co powoduje przerywanie sygnału.

Też macie takiego luźnego tego jacka czy mój model jest po prostu zwalony? Może tam się coś starło od tego kręcenia?

Można kupić port do wymiany na aliexpresie ale jak ma być on tak luźny to nie wiem czy jest sens. Znowu się problem za kilka miesięcy pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podepne sie. Mam problem z gniazdem jack. Co jakis czas jak odlacze sluchawki to telefon nie wykrywa, ze sa odlaczone i na przyklad jak do kogos zadzwonie to nie przelacza mnie na glosnik do rozmow tylko telefon ,,mysli,, ze rozmawiam przez sluchawki i nie slysze rozmowcy. Restart pomaga, aczykolwiek nie bede go co chwile restartowal. Przywrocilem backup, ale nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Jakieś 1,5 roku temu zakupiłem swój model Redmi Note 2 w morele.net. Od jakiegoś czasu mam uszkodzone gniazdo słuchawkowe, z którego rzadko korzystam, dlatego do tej pory nie miałem potrzeby, by go naprawiać. Teraz chcę oddać telefon do naprawy, by załatwić to w ramach gwarancji. Stąd moje pytanie: Ile może potrwać naprawa takiego gniazda? Czy morele będzie wysyłać telefon do Chin, czy załatwią to gdzieś bliżej? Chodzi mi o to, czy to kwestia tygodnia, czy kilku miesięcy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...