Jump to content

Gniazdo mini jack


ThePro

Recommended Posts

Cześć. Będzie problem z wymianą gniazda mini jack w rn2? Muszę specjalnie kupować w chinach czy jakieś uniwersalne będzie pasowało? Słuchawki normalnie śmigają na innym sprzęcie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zrobię mały odkop gdyż też mam problem z mini-jackiem a nie chce mi się nowego tematu zakładać.

Od jakiegoś czasu lewa słuchawka w dowolnym modelu zaczęła przerywać. Zauważyłem porównując minijacki w innych fonach zauważyłem,że w moim modelu wtyk jest strasznie luźny. I idąc z telefonem w kieszeni wtyk obraca się/podskakuje praktycznie bez oporu co powoduje przerywanie sygnału.

Też macie takiego luźnego tego jacka czy mój model jest po prostu zwalony? Może tam się coś starło od tego kręcenia?

Można kupić port do wymiany na aliexpresie ale jak ma być on tak luźny to nie wiem czy jest sens. Znowu się problem za kilka miesięcy pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem. U mnie jest taka zasada: oglądam gniazdo, jak nie jest nigdzie pęknięte a mimo to system pokazuje zwarcie bez obecności słuchawek to uznaję gwarancję. Jak gniazdo gdziekolwiek ma pęknięcie: wymieniam poza gwarancją odpłatnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podepne sie. Mam problem z gniazdem jack. Co jakis czas jak odlacze sluchawki to telefon nie wykrywa, ze sa odlaczone i na przyklad jak do kogos zadzwonie to nie przelacza mnie na glosnik do rozmow tylko telefon ,,mysli,, ze rozmawiam przez sluchawki i nie slysze rozmowcy. Restart pomaga, aczykolwiek nie bede go co chwile restartowal. Przywrocilem backup, ale nie pomaga. 

Link to comment
Share on other sites

To może być jeszcze tak, że złącza są zwarte i trzeba odpowiednio podgiąć lub jest uszkodzone fizycznie i trzeba wymienić. Kiedyś był wątek o tym na forum, komu właśnie nie rozłączało słuchawek.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam.

Jakieś 1,5 roku temu zakupiłem swój model Redmi Note 2 w morele.net. Od jakiegoś czasu mam uszkodzone gniazdo słuchawkowe, z którego rzadko korzystam, dlatego do tej pory nie miałem potrzeby, by go naprawiać. Teraz chcę oddać telefon do naprawy, by załatwić to w ramach gwarancji. Stąd moje pytanie: Ile może potrwać naprawa takiego gniazda? Czy morele będzie wysyłać telefon do Chin, czy załatwią to gdzieś bliżej? Chodzi mi o to, czy to kwestia tygodnia, czy kilku miesięcy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...