Jump to content

Przenoszenie appek oraz danych ze starego s-fona

Recommended Posts

Witam

Mam problem z przeniesieniem danych aplikacji do nowego telefonu Mi4c (android 5.1.1) ze starego Insignia 5 (android 4.2.1) za pomocą Titanium Backup !

W trakcie przywracania appki w TB wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd podczas parsowania pakietu" i całość jakby się zawiesza (muszę zabić proces w pamięci).

nie ma znaczenia czy przywracam samą appkę, tylko dane lub razem...

Szukałem programów na PC, ale większość przenosi tylko same gołe appki, bez danych.

Appki na fona robią to samo ...

Insignia 5 jest zrootowana (żadnych problemów z dostępem), natomiast Mi4c nie jestem pewny - niby jest ...

Aktualizacja powyższego tematu znalazłem appkę Helium, która przenosi programy oraz dane, ale nie wszystkie, zostało kilka programów, których nie mogę ruszyć: endomondo, opera, skype, firefox.

Helium zgłasza, że aplikacja nie zezwala na przenoszenie danych !

37 minut temu, Pawliko napisał:

Wchodzisz w TWRP > install > zaznaczasz ten plik i instalujesz.

Mam już zainstalowane, dokładnie tak jak opisałeś. 

Teraz głównie mam problem z przeniesieniem programów z danymi ...

Titanium backup - nie jest wstanie zaimportować zapisów ze starego telefonu (android 4.2.1).

Helium - nie wszystkie appki może przenieść ...

Mi jak ostatnio Titanium nie działał (też był błąd pakietu, a jak przywracałem same dane to zawsze wyświetlało się, że mam za mało miejsca a było jeszcze 9GB wolnego) to przeczytałem informację która wyświetliła się przy uruchamianiu programu. Było tam napisane, żeby wejść w SuperSU i w ustawieniach odznaczyć opcję "Odstęp między nazwami" w sekcji bezpieczeństwo. Potem wyłączenie i ponowne włączenie telefonu (nie restart) i wszystko działało jak należy, spróbuj.

• Like 1
23 godziny temu, Matixx napisał:

Mi jak ostatnio Titanium nie działał (też był błąd pakietu, a jak przywracałem same dane to zawsze wyświetlało się, że mam za mało miejsca a było jeszcze 9GB wolnego) to przeczytałem informację która wyświetliła się przy uruchamianiu programu. Było tam napisane, żeby wejść w SuperSU i w ustawieniach odznaczyć opcję "Odstęp między nazwami" w sekcji bezpieczeństwo. Potem wyłączenie i ponowne włączenie telefonu (nie restart) i wszystko działało jak należy, spróbuj.

Poprzednio próbowałem załatwić sprawę podobnie, ale tylko restartowałem fona zamiast wyłączyć i pewnie dlatego nie pomagało.

Dzięki za info, pomogło !!! :D

Edited by Sten_gn
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...