Slazer

Nie włącza się i nie jest wykrywany przez PC

Recommended Posts

Witam, dostałem Redmi Red Rice, który się nie uruchamia. Podłączałem go pod PC, lecz nie wykrywa go (w menedżerze zadań nic się nie pojawia). Da się coś z tym zrobić "w domu", czy tylko serwis?

Jak podczas podłączenia nie pojawi się nawet port VCOM to kosz lub podstawka pod kubek/kufel :P Jak chociaż na chwilę się pojawi to SPFT i powinien wstać.

• Like 1

Bez różnicy czy z baterią czy bez. Trzymanie klawiszy też nie jest konieczne. Po prostu jak będzie dźwięk podłączania to na 1-2 sekundy powinien się pojawić port VCOM.

Zwykłe podłączenie = brak reakcji PC. Trzymanie vol - i podłączenie bez baterii = jest dźwięk podłączanego urządzenia i instaluje się jakiś sterownik. Pokazuje się na chwilę w menedżerze zadań "nieznane urządzenie" ale po chwili znika, tak 1-2 sekundy. Jak coś uda mi się zrobić/nie uda mi się zrobić nic to zedytuję ten post.

Edited by Slazer
  • Like 1

Zwykłe podłączenie = brak reakcji PC. Trzymanie vol - i podłączenie bez baterii = jest dźwięk podłączanego urządzenia i instaluje się jakiś sterownik. Pokazuje się na chwilę w menedżerze zadań "nieznane urządzenie" ale po chwili znika, tak 1-2 sekundy. Jak coś uda mi się zrobić/nie uda mi się zrobić nic to zedytuję ten post.

Pewnie jak sterownik się zainstaluje to będzie żył :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Teraz walczę z "BROM ERROR : S_FT_DA_NO_RESPONSE (4001) DA didn't send response data to FlashTool!". Jakby ktoś miał jakiś pomysł, to chętnie go wykorzystam.

Zmień USB, kabel, kompa. Z tego błędu wynika, że komórka nie odpowiada. Ewentualnie uruchom SPFT z uprawnieniami admina. 

Często różne błędy wynikają ze złego zainstalowania sterownika. 

Spróbuję innego sterownika, reszta nie dała rezultatu. Jest możliwość że po prostu pamięć jest uszkodzona i dlatego nie da się zflashować?

Edited by Slazer

Guest
This topic is now closed to further replies.