Skocz do zawartości

Mi 5 - czy opłaca się go w ogóle kupować?


Draxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wariat napisał:

A co Wy tacy napaleni? To tylko telefon :D A czy czekasz miesiąc, dwa, czy 3-miesiące to żadna różnica. Ja brałem poprawkę jak była prezentacja, że telefon kupię ok. maja/czerwca jak będzie wszystko już przetestowane ;) No i pewnie dużo się nie pomylę

z tym że mam możliwość sprzedania swojego mi2s praktyczne od ręki ;D No czas goni i raczej go niestety nie sprzedam x;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wariat napisał:

To była przenośnia, każdy ma coś tam pochowane w razie "w" na awarii. Podejrzewam, że niedługo się doczekasz swojego modelu :)

Sprzedałem swojego LG i właśnie nie mam nic, fakt mógłbym pożyczyć od kogoś no ale, poczekam, sprzedam mi2s to sprzedam, najwyżej będzie moim 2 telefonem zapasowym .. No czekam od dnia kiedy była prezentacja od Barry ;D 

Edytowane przez Bobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobson napisał:

Ale wersji pro raczej nie zamawiałeś co?;D 

Nope. Nie miałem już siły czekać....

Ps. DHL chyba się opie....a. Zobaczymy kiedy dojdzie. 

Ps2. O... coś ruszyło... Kurier odebrał od nich paczkę. No szybko -,- Idę spać. DHL, wyrobicie się do rana z dostarczeniem do EU? :D Eh, widzę że realny jest dopiero poniedziałek... 

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2016 o 12:31, Wariat napisał:

Czekam na porównania Xiaomi i Huaweia ;) Ale patrząc już po początkowych testach wydajności antutu P9, to jest lata świetlne za Mi5 ;p

Do tego wsparcie Mi5 będzie przez wiele lat. P9 stawiam na max 1-1,5 roku :)

Antutu srutututu. Co masz z tego? Ego rośnie czy coś poniżej brzucha? Do gier potrzebujesz? Podziwiam wydać 2 kafle na 5 calową zabawkę do gier.

Wsparcie....fajnie, tylko co to tak naprawdę oznacza? Jeśli telefon działa sprawnie to po co jakiekolwiek wsparcie? Nowe wersje Androida? Hah, miałem Moto G 2nd - przeszła od KK- Lol-Marsh .... za każdym razem coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Will5on napisał:

Antutu srutututu. Co masz z tego? Ego rośnie czy coś poniżej brzucha? Do gier potrzebujesz? Podziwiam wydać 2 kafle na 5 calową zabawkę do gier.

Wsparcie....fajnie, tylko co to tak naprawdę oznacza? Jeśli telefon działa sprawnie to po co jakiekolwiek wsparcie? Nowe wersje Androida? Hah, miałem Moto G 2nd - przeszła od KK- Lol-Marsh .... za każdym razem coraz gorzej.

Moto g i się dziwi że słabo lata.Ja jestem zadowolony z przejścia kk na piankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will5on a Ty znowu rzucasz się na wszystko. Nerwowy chłopie jesteś jak cholera, może czas jakieś leki przyjmować? Nie zauważasz nawet emotikonek na końcu zdania, które coś oznaczają :) Jak na razie to Ty we wszystkim i u każdego szukasz zwady. A my sobie dalej dyskutujemy spokojnie bez nerwów :) Jedyne nerwy jakie są na MI5 to dostępność. Ja cały czas czekam, aż sytuacja dostępność/soft się unormuję i kupię Mi5 ;) Jest o wiele tańszy od P9. A co do Twojego "antutusrututu" to w momencie pisania komentarza, tylko tak mogłem porównać dwa telefony, które są dużą konkurencją na siebie. Innych porównań brak. Sprzętowo Mi5 jest o wiele wydajniejsze i do tego wersja 32gb o wiele tańsza. 2300 do 1500 :) Jest różnica spora. Z czasem zatrze się wszystko, ale na dzień dzisiejszy tak jest. Bez odbioru, bo za bardzo nerwowy jesteś ;) Życzę spokojnego dzionka i mniej jadu do wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przeczytałem zdania "Co masz z tego? Ego rośnie czy coś poniżej brzucha? Do gier potrzebujesz?" oraz "Wsparcie....fajnie, tylko co to tak naprawdę oznacza? Jeśli telefon działa sprawnie to po co jakiekolwiek wsparcie?" to stwierdziłem że to troll bo na powaznie nie można napisać nic tak głupiego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wtbn napisał:

Ja jak przeczytałem zdania "Co masz z tego? Ego rośnie czy coś poniżej brzucha? Do gier potrzebujesz?" oraz "Wsparcie....fajnie, tylko co to tak naprawdę oznacza? Jeśli telefon działa sprawnie to po co jakiekolwiek wsparcie?" to stwierdziłem że to troll bo na powaznie nie można napisać nic tak głupiego :-D

Uzasadnij dlaczego głupie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu akurat nie ma za dużo do uzasadniania:

"Co masz z tego? Ego rośnie czy coś poniżej brzucha? Do gier potrzebujesz?"  - dlaczego więc kupujesz smartfona, a nie zostajesz przy nokii 3310? Jeśli chodzi Ci tylko o internet i płynne działanie, no to tak samo wystarczyłoby kupić np Mi4C - też będzie dobrze spełniać te funkcje. Po coś jednak kupujemy telefon z mocniejszym prockiem, układem graficznym i większą ilością RAM.

Co do tego po co wsparcie... Miałem flagowce samsunga i ich soft oficjalny działał po prostu... kiepsko. Był zaśmiecony, zamulony i miał bugi. Wsparcie producenta i wypuszczanie na nowym androidzie przynajmniej trochę optymalizuje działanie telefonu przez lepszy scheduling, nowszy kernel, lepsze drivery... nie wiem co tam jeszcze jest poprawione w nowym androidzie.

 

Jakąś dziwną logikę wyboru telefonu masz. masz oczywiście do tego prawo, ale Twoje plucie na wybory innych mnie po prostu bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć możliwie najlepszy aparat na rynku bo nie nosze ze sobą lustrzanki czy nawet kompaktu.

Więc sorry ale na tę chwilę żadne Xiaomi nie jest mi w stanie tego zaoferować- z MI 5 dali ciała po całości. Mi5 ssie w kwestii kamery, a szoruje po dnie w kwestii nagrywania dźwięku.

Do płynności działania nie jest potrzebny najmocniejszy procek. W Antututsrutututu Mi5 ma ile tys. przewagi nad Mate 8 ? 30-40 tys?

A co chodzi płynniej?

Co do wsparcia to nie mam nawet czego odpowiedzieć, bo wszystko co napisałeś to są jakieś dyrdymały, masło maślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Will5on napisał:

Chcę mieć możliwie najlepszy aparat na rynku bo nie nosze ze sobą lustrzanki czy nawet kompaktu.

Więc sorry ale na tę chwilę żadne Xiaomi nie jest mi w stanie tego zaoferować- z MI 5 dali ciała po całości. Mi5 ssie w kwestii kamery, a szoruje po dnie w kwestii nagrywania dźwięku.

Nie wiem czego Ty się spodziewałeś po telefonie za 306 dolarów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że jak to drzewiej bywało, dostanę jakość i parametry za 2/3 ceny Szajsunga,LG czy HTC.

Tymczasem poza prockiem - ten telefon w kwestiach dla mnie najważniejszych jest 2 lata do tyłu. Dla mnie ogromne rozczarowanie bo to był mój must have do jeszcze niedawna.

I chyba w sumie dziękuję Xiaomi, że tych telefonów nie mieli wyprodukowanych, bo bym pewnie kupił nieopatrznie.A tak poczytałem recenzje, w międzyczasie wyszły lub zaraz mają się pojawić S7,G5,M10,P9 - i każdy niestety jest w kwestiach dla mnie istotnych, lepszy do Mi5. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To życzę udanego zakupu i korzystania z telefonów, które wymieniłeś :) Żeby nie być gołosłownym, że jakoś lubuje Xiaomi. Nie miałem jeszcze tej marki w rękach :) Będzie to dopiero pierwszy kontakt z takim telefonem. Od kilku lat nadal użytkuje LG Optimus G (E975), który kupiłem kiedyś za ok. 1000zł (wtedy nie wiedziałem nawet o istnieniu takiej marki jak XIAOMI). Mimo, że mam pieniądze i je szanuje to chce kupić następny tani telefon na 3-5 lat :) Ja nie potrzebuje kombajnu do nie wiadomo czego. Podoba mi wygląd tego produktu i to będzie mój następny telefon na kupę lat. Gdzie dostane coś podobnego za taką cenę? :) Nie ma takiej oferty.

PS: A Tobie życzę, abyś w końcu uspokoił się z tym jadem. Na prawdę na tym forum to tylko Ty się wyróżniasz (taka czarna owca w stadzie).

 

pozdrawiam

Zawsze uśmiechnięty użytkownik forum

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...