Jump to content

Mi4 u Top-One. Czy warto?

Hexia

Recommended Posts

Cze,

przymierzam się do zakupu Mi 4 u sprzedawcy top one dopłacając za DHL (podobno nie ma wtedy VATu - tak podaje).

http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi4-M4-16GB-64GB-WCMA-FDD-LTE-Mobile-Phone-OS4-4-Snapdragon-801-quad/342812_1989566766.html

myślicie, że warto kupić ten telefonik u niego? Razem z przesyłką DHLem wychodzi jakieś 660 zł.

Sprzedawca jest jednym z bardziej zaufanych na Aliexpress. Cena jest dobra :) Telefon też jest godny polecenia. Także moim zdaniem nie ma obaw. Ja osobiście nie sprawdzałem jak to u niego działa z tym brakiem VAT-u.

• Like 1

Bateria spokojnie wytrzyma nawet intensywnie używana cały dzień. Jeśli miałbym coś polecić w tej cenie z 5" ekranem to ma pewno mi4. Minus dla mnie to brak dual sim i trochę mało miejsca. Przydałoby się 32GB albo slot na microsd

Tapnięte z Meizu M1 Note

A nie lepiej Redmi 3? Wiem, że Mi4 to flagowiec, niby lepiej wykonany...ale czego takiego brakuje nowej linii Redmi, że wszyscy jak mantrę powtarzają, że seria Mi to flagowce i będą lepsze. Czy metalowa obudowa i pojemna bateria nie są wystarczającymi argumentami za Redmi?

Szybsza pamięć , lepszy aparat, ekran FHD, oficjalny cm plus długie wsparcie, lepszy procesor, wygląd i jakość.

Co nie znaczy ze Redmi3 jest zły bo ma świetna baterie a trzeba mieć na uwadze że Redmi3 to najtańszy telefon w ofercie xiaomi.

2 godziny temu, asffaf napisał:

Szybsza pamięć , lepszy aparat, ekran FHD, oficjalny cm plus długie wsparcie, lepszy procesor, wygląd i jakość.

Co nie znaczy ze Redmi3 jest zły bo ma świetna baterie a trzeba mieć na uwadze że Redmi3 to najtańszy telefon w ofercie xiaomi.

No dobra, a czy Redmi 3 ma taką samą pamięć jak Redmi Note 3? To jak do tego ma się poniższy benchmark? Porównane Mi5 i mój Redmi Note 3. Widać, że wydajność pamięci RAM jest bardzo porównywalna.

Screenshot_2016-04-04-15-42-51_com.antutu.ABenchMark.png

mi5_benchmark_1.jpg

Edited by bartaspoz

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...