Skocz do zawartości

100% Oryginalna bateria do rn2?


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, unifilek napisał:

Kupiłem na banggood i była do bani tzn obie. Na szczęście oddali kasę i nawet niechcieli odesłania.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

W jakim sensie do bani? Była za duża, za mała czy nie działała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie.

Teoretycznie Acid wie wszystko jeżeli chodzi o ta markę a napewno wie więcej niż większość z nas. Polecił mi ta strone jako dobre źródło. Każdy kto ma ochotę może się wybrać na daleki wschód i spróbować dorwać " originał " na miejscu.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Niestety jeżeli chodzi o mnie brak obsługi PayPal dyskwalifikuje sklep. Płacąc przez PayPal jeżeli dostanę podróbe zwrócą mi kasę a takto muszę się bujać z sprzedawcą i udowadniać mu że nie jestem np. zającem.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, unifilek napisał:

Screenshot_2016-05-21-00-28-45_com.gsamlabs.bbm.png

Tania podróba i tyle. Najlepsze jest to że bateria w magiczny sposób odzyskiwala poziom naładowania.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Ja jak bym miał zamawiać to i tak bym wziol z banggod. Jak pisałem wcześniej. Dużo rzeczy tam zamówień i wszystkie oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2016 o 00:18, Cichq napisał:

Tak szybko ci pada/padła? :P U mnie stale poziom trzyma, przeciętnie 5-6h SOT. Chociaż użytkownicy piszą, że z wersji na wersje coraz lepiej z baterią, a u mnie stoi :D Czyli też powoli może traci swoje parametry. Codzienne nocne ładowanie u mnie. 

Serio 5-6h? To u mnie od kupienia wytrzymuje max coś 4,5,a ostatnio coś między 3,5 h. W ogóle dla mnie sprawa bateria to jest w ogóle jakiś troll. Raz się rozładowała.Wyciągnąłem i włożyłem i jeb 20% Innym razem spadło mi z 10% w 2s i zdechł. Nie wiem ile już razy byłem zadowolony z pracy na baterii by za chwilę stwierdzić,że mnie wk***ia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dision napisał:

Serio 5-6h? To u mnie od kupienia wytrzymuje max coś 4,5,a ostatnio coś między 3,5 h. W ogóle dla mnie sprawa bateria to jest w ogóle jakiś troll. Raz się rozładowała.Wyciągnąłem i włożyłem i jeb 20% Innym razem spadło mi z 10% w 2s i zdechł. Nie wiem ile już razy byłem zadowolony z pracy na baterii by za chwilę stwierdzić,że mnie wk***ia.

Obecnie 4-5h. Aczkolwiek minęło kolejne 5 miesięcy. Łącznie telefon mam już równy rok, dostałem go 8 (?) września. Z baterii jestem zadowolony. Mimo, że przez ostatnie miesiące podładowywałem ją co chwilę i raczej nie było jej łatwo, dalej żyje.

A ze skokami baterii miałem podobnie. Bateria padła na mieście, wracam do domu, podłączam i myk, 14%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Accro napisał:

Nie. Miałem inne telefony i nic takiego się nie działo 

Dba = nie dopuszczanie do rozładowania poniżej paru %, doładowywanie w ciągu dnia? :> 

Dba oznacza dla mnie ładowanie gdy jest 10℅ i wyżej(o pozwoleniu na rozładowanie już nie mówię). Nie dopasowywanie ( np jest 25℅ i za 10min wychodzę z domu nie jeden powie"a doladuje sobie tele"). Najważniejsze nie używanie tele podczas ładowania(absolutnie nie wolno grać lub doprowadzać do nagrzewania bateria i tele. Też miałem rozne telefony i mimo że mają już teraz 8 albo więcej lat to bateria nadal dobrze trzyma. Wszystko zależy od tego jak się uzywa. Tak uważam i zdania nie zmienie. Jak się dba to się ma. Jak się bateria popsuła to trzeba sobie zadać pytanie "dlaczego?", bo skoro pół roku było dobrze to nie wina sprzętu a użytkowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ręce opadają.... Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić? Komórka wytrzymała od 8:40 do 17:00 Ekran był załączony tylko  jakieś 1:32. i z 92% zdechło....Trasa z Rudy śl do krakowa i powrót... internet sporadycznie włączony. Ja energii strasznie skąpie jak nie używam to wyłączam neta. Szkoda,że nie mam screenów nie mam jakiem cudem się nie zapisały....

A o to test też z tego samego dnia. Miejsce akcji Ruda śląska. Chodzimy od stówy aż zdechnie. Godzina 20:30 toteż ekran najciemniej jak można. Muzyka na philipsach Shs 3200 odpalona non stop. Granie w pokemon go Gps i ekran ciągle oświetlony.I co mi wyszło? Idealnie równy wykres.Bez żadnych przepaści. Końcowy skok wynika z tego,że po 20 min od 1 zdechnięcia komórki odpaliłem ją po wyciągnięciu i włożeniu przez co pochodziła jeszcze 18 min. Te screeny są już robione po ponownym "triku" z baterią. Jest na samolotowym,żeby nie zdechł. Ciekawe ile by na tych 2% wytrzymał? Już nie sprawdzałem. Z 5 min tylko włączonego ekranu przy dobrych wiatrach myślę.  

 

Podsumowanie:Najbardziej mnie boli,że nie ma tych screenów z tego samego dnia z podróży do Krakowa....Pamiętam,że było coś ledwo ponad 1,5h i zdechł... . nie potrafię tego zrozumieć...tu 1,5 godziny a tam  prawie 3,5 grania w poke go na włączonym ekranie,słuchając muzy i z GPSem....Szczerze to jak wracałem z tego Krakowa to myślałem,że to moja wina. Naczytałem się gdzieś,by rozładować fon włożyć do zamrażarki baterię na 13 h tak by się wilgoć nie dostała. Potem jak się w temperaturze pokojowej ogrzeje włożyć i naładować. 1 raz z full tak jak było w najlepszym wypadku.Za 2 raz z full już jakieś 2,5h a 3 raz z 92% to zdechło w te 1:32 min. Ale teraz się okazuję ,że na ten szajs nie ma reguły. I bądź tu człowieku mądry. Powinni w ogóle te statystyki dla nerdów wywalić. Człowiek byłby na pewno spokojniejszy.

Macie tutaj jeszcze kilka  kwiatków,których nie rozumiem. Dałem to w paczkach by nie robić syfu.

Screenshot_2016-09-03-23-55-39-344_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-22-260_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-26-892_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-32-325_com.miui.securitycenter.png

aliexpres troll.rar

cuda fast charge.rar

super bateria.rar

zawiesiło się.rar

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JestemMortem napisał:

11 miesiecy po kupnie sprawa ma się tak :)

 

Widziałem gdzieś na aliexpess zestaw bateria + Dock do ładowania.

W połączeniu z powerbankiem byłoby wygodne - gdzieś w torbie powerbank ładuje drugą baterię, i tylko wymieniam jedną na drugą i z powrotem

Jaka tragedia... U mnie ciągle mam 4-5h SoT... A telefon od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2016 o 00:08, addictedtochaoz napisał:

Czy ktoś już próbówał baterii z miejsca które ponoć Acid polecał?:
http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6200

moja bateria w RN2 po którymś wgraniu ROM'a rozładowuje się w 2h. potrafię zauważyć moment jak w minutę czasem schodzi 2%...

Na pewno to nie wina ROMu? Szuflowałem różne systemy i raz na AOSP coś się zwarło i uciekało 1-2% na minutę, a telefon parzył w ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Accro napisał:

Mam dokładnie to samo... Zastanawiam się czy jest sens kupować kolejne xiaomi skoro bateria po roku nadaje się do wywalenia 

Mów mi jeszcze. Minął rok od kiedy mam RN2 i bateria trzyma w porządku. Ale widzę, że po jednym egzemplarzu masz wyrobioną opinię o całej marce, tylko proszę, nie rozpowiadaj mitów na lewo i prawo o padających bateriach ;) 

@JestemMortem skoro w każdej marce pada Ci bateria, to problem leży w Twoim użytkowaniu...

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Accro napisał:

Jak potrafisz zauważyć nie tylko my mamy problem z baterią w RN2. Zresztą, nie po to jest SMARTFON, podkreślam SMARTFON aby mieć wyłączony nonstop internet, gps oraz używać go tylko do dzwonienia, nieprawdaż? :> 

Nie, nieprawdaż. Kupiłem RN2 żeby tylko wysyłać SMSy, bo mój F60 nie dawał rady w tym...

Jak byś poczytał forum, to byś zobaczył, że nie tylko ja mam dobry SoT, ale jak dbasz tak masz. Poza tym, pokaż mi konkurencję z lepszym czasem na baterii (o tej samej pojemności, bo 4000 zawsze będzie lepsze od tego 3000).

Po trzecie mówisz o tym, że bateria po roku PADA, a nie, że od początku jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...