Skocz do zawartości

Czas wysyłki z Goldway.


enesas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Założyłem temat, ponieważ chciałbym abyście się "pochwalili" w jakim czasie wasza paczka została wyslana/nadana i w jakim czasie doszla (od Hong kong Goldway).

Jezeli istnieje taki temat, to prosiłbym podanie linka do niego.

Ja czekam już 4 dni na nadanie i dalej cisza.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W aukcji Goldwaya doszły nowe opcje wysyłki DHLem. Ponadto w opisie można znaleźć takie info:

Tips: 

1.European Union Express only for EU countries, No Customs Duty.

2.You can receive your parcel faster and cost less.

3.Normally,you can receive your parcel about 10 working days.

4.Percentage=The parcels received in the corresponding time period / All parcels

5.Select your country first,Then choose "Seller's Shipping Method" (because systerm no EU Express option

 

Mam rozumieć, że gwarantują brak VATu? Punkt 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszytko ma opcję przepakowania bez VAT np Mi5 nie da się (musi być opcja dostawy " Seller's Shipping Method ") http://goldway.aliexpress.com/store/group/EU-Express/311331_507852092.html

Top-one wysyła z przepakowaniem wszystko co leci DHLem.

Edytowane przez grizzly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

bo mam numer przesyłki z Chin, czy oni poźniej w europie zmieniają ten numer? bo po chińskim numerze nie można zlokalizować paczki.

 

niby kurier był u mmnie ale z moje winy paczka do mnie nie dotarła co jest nieprawdą.

UT85uuIX84aXXcUQpbXQ.png

Edytowane przez Artur Zaborowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Artur Zaborowski napisał:

bo mam numer przesyłki z Chin, czy oni poźniej w europie zmieniają ten numer? bo po chińskim numerze nie można zlokalizować paczki.

 

niby kurier był u mmnie ale z moje winy paczka do mnie nie dotarła co jest nieprawdą.

UT85uuIX84aXXcUQpbXQ.png

Kolega @tpawel chyba się pomylił i jest to DPD, przynajmniej tylko oni mi dostarczyli kilkanaście przesyłek, branych tą formą przesyłki. Numer jest nie zmieniany, czasami są problemy ze śledzeniem na 17track.net. A na stronie DPD w ogóle jej nie widzi, zapewne firma jest podwykonawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ja w polsce wyśledzić i skontaktować się z kurierem???

4 minuty temu, tpawel napisał:

Sure, DPD


Redmi PRO by TT
 

mój numer nie istnieje na stronie DPD...

Kraj pochodzenia - Śledzenie zajęło: 229 ms
2017-03-06 08:46

POLAND, Shipment out for delivery

2017-03-03 19:42

POLAND, Shipment undeliverable: Customer not present

2017-03-03 18:00

POLAND, Shipment undeliverable: Customer not present

2017-03-03 11:37

POLAND, Shipment out for delivery

2017-03-03 02:22

POLAND, Inbound linehaul scan

2017-03-02 15:40

POLAND, Shipment in transit

2017-03-01 15:22

GERMANY, Arrived at Depot.

2017-02-28 10:16

FRANCE, Shipment in transit

2017-02-28 10:15

FRANCE, Transit In

2017-02-24 12:11

FRANCE, Inbound linehaul scan

2017-02-24 06:32

HONGKONG, Sorting in progress at local branch,Remark: item ready for despatch

2017-02-24 06:08

HONGKONG, Arrived at Depot.

2017-02-23 22:14

CHINA, The item has been departure the transport center of SF.

2017-02-23 22:10

CHINA, The item has been arrival the transport center of SF.

2017-02-22 21:09

CHINA, S.F. Express has picked up the shipment

2017-02-22 11:07

CHINA, Electronic information has been received

Jakiś niby kurier był w piątek ale

żadnego awizo nie zostawił...przypuszczam że go nie było. i dzis jest drodze...i pewnie znów nie dojedzie.

dodam tylko że cały dzień ktoś był w domu.

Edytowane przez Artur Zaborowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artur Zaborowski napisał:

to jak ja w polsce wyśledzić i skontaktować się z kurierem???

mój numer nie istnieje na stronie DPD...

Kraj pochodzenia - Śledzenie zajęło: 229 ms

Jakiś niby kurier był w piątek ale

żadnego awizo nie zostawił...przypuszczam że go nie było. i dzis jest drodze...i pewnie znów nie dojedzie.

Zadzwoń do DPD, wyjaśnij jaki typ przesyłki miałeś, i że nr nie należy do nich, ale wiesz że oni go obsługują, nawet jak nie po numerze dostawy to po adresie i nazwisku zlokalizują Ci przesyłkę, czasami nie zostawiają awizo, widnieje jako nieudana próba doręczenia i jeżeli mieszkasz w miejscu gdzie często przejeżdżają, to ponawiają próbę dostarczenie, poproś także o nr. Telefonu do kuriera obsługującego Twój adres, to może będziesz mógł z nim uzgodnić godziny odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wojtekmarchewka napisał:

Zadzwoń do DPD, wyjaśnij jaki typ przesyłki miałeś, i że nr nie należy do nich, ale wiesz że oni go obsługują, nawet jak nie po numerze dostawy to po adresie i nazwisku zlokalizują Ci przesyłkę, czasami nie zostawiają awizo, widnieje jako nieudana próba doręczenia i jeżeli mieszkasz w miejscu gdzie często przejeżdżają, to ponawiają próbę dostarczenie, poproś także o nr. Telefonu do kuriera obsługującego Twój adres, to może będziesz mógł z nim uzgodnić godziny odbioru

dzwoniłem do DPD w sobote i wyjaśniałem że to raczje ich paczak, koleś mi powiedział zę po adresie nie odnajdzie paczki...

3 minuty temu, tpawel napisał:

Dopoki nie poda normalnego numeru przesyłki to się nie dogada na infolinii niestety.
Którąś literkę się w numerze SF usuwalo i wychodził z tego numer DPD. Ale nie pamiętam którą, :(

Redmi PRO by TT
 

u mnie nie ma żadnej literki :-) tylko coś takiego 994465956585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Artur Zaborowski napisał:

dzwoniłem do DPD w sobote i wyjaśniałem że to raczje ich paczak, koleś mi powiedział zę po adresie nie odnajdzie paczki...

Właśnie zakończyłem rozmowę telefoniczną, z kurierem DPD który dostarcza do mnie paczki, twierdzi że przesyłkę, centrala powinna zlokalizować po tym chińskim numerze (faktycznie po adresie się nie da) dziś powinieneś mieć drugą próbę dostarczenie i po tej nie udanej powinni dzwonić jaki jest powód nie odbierania, jeżeli nie będzie z tobą kontaktu paczka będzie wysłana do nadawcy. Awizo zostawiane jest tylko jeżeli mieszka się na wsi, w mieście nie zostawiają ze względu na problemy z dostaniem się na klatkę do bloku. Stwierdził żebyś wykonał nawet połączenie do centrali w Warszawie, a ona Cię przekieruje na Twój oddział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tpawel napisał:

Widziałem dyskusje kiedych na telchinie o DPD w kontekście ssm.
Śmiało mogę postawić tezę że infolinia najlepiej to jakby się nie przyznawała do tych paczek.
Artur, no to może jakąś literkę się dodawało ;)

Redmi PRO by TT
 

może i tak z tą literką. niemniej jednak wczaraj znów podobno był kurier, niesyty NA PEWNO go nie było. W domu ktoś jest zawsze plus żadne awizo. co za shit.

Edytowane przez Artur Zaborowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Zaborowski napisał:

może i tak z tą literką. niemniej jednak wczaraj znów podobno był kurier, niesyty NA PEWNO go nie było. W domu ktoś jest zawsze plus żadne awizo. co za shit.

skontaktuj sie na telchina.pl z przedstawicielem goldaway i daj mu ten numer. Z reszta wydaje mi sie ze w 1 poscie jest faq i tam opisane jak konwertowac numer ktory dostales, na ten ktorym posluguje sie firma kurierska. 

Cytuje:

Każda wysłana przesyłka posiada swój numer, po którym można ją śledzić.
Drogę przesyłki śledzić można pod linkiem: http://intl.sf-express.com/?a=trackEn
Numer nadania DPD gdy paczka już trafi do Polski sprawdzić można tutaj, podając numer paczki SF (EU Express):http://intl.sf-express.com/?a=track

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PurpleHaze napisał:

skontaktuj sie na telchina.pl z przedstawicielem goldaway i daj mu ten numer. Z reszta wydaje mi sie ze w 1 poscie jest faq i tam opisane jak konwertowac numer ktory dostales, na ten ktorym posluguje sie firma kurierska. 

Cytuje:

Każda wysłana przesyłka posiada swój numer, po którym można ją śledzić.
Drogę przesyłki śledzić można pod linkiem: http://intl.sf-express.com/?a=trackEn
Numer nadania DPD gdy paczka już trafi do Polski sprawdzić można tutaj, podając numer paczki SF (EU Express):http://intl.sf-express.com/?a=track

dziękuję za informacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 15:54, wojtekmarchewka napisał:

Właśnie zakończyłem rozmowę telefoniczną, z kurierem DPD który dostarcza do mnie paczki, twierdzi że przesyłkę, centrala powinna zlokalizować po tym chińskim numerze (faktycznie po adresie się nie da) dziś powinieneś mieć drugą próbę dostarczenie i po tej nie udanej powinni dzwonić jaki jest powód nie odbierania, jeżeli nie będzie z tobą kontaktu paczka będzie wysłana do nadawcy. Awizo zostawiane jest tylko jeżeli mieszka się na wsi, w mieście nie zostawiają ze względu na problemy z dostaniem się na klatkę do bloku. Stwierdził żebyś wykonał nawet połączenie do centrali w Warszawie, a ona Cię przekieruje na Twój oddział

To jak, dostałeś w końcu telefon?  Czy nie doszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, r00baq napisał:

To jak, dostałeś w końcu telefon?  Czy nie doszedł?

Heheh. To nie ja miałem problemy :D a kolega @Artur Zaborowski. Ja dziś właśnie otrzymałem 3 sztuki Redmi Pro, tą metodą, czas ok 9 dni

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojtekmarchewka napisał:

Heheh. To nie ja miałem problemy :D a kolega @Artur Zaborowski. Ja dziś właśnie otrzymałem 3 sztuki Redmi Pro, tą metodą, czas ok 9 dni

Sory. A pakowane w 3 oddzielnych paczkach?  Płaciłes 3x sellers shipping method ? 

Dnia 7.03.2017 o 13:11, Artur Zaborowski napisał:

 

@Artur Zaborowski i jak, poradziłes sobie z problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...