Skocz do zawartości

Problem z instalacją recovery


Zielony2

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem dzisiaj aktualizację 6.1.28 (na wcześniejszej 5.12.31) i zaczęły wyskakiwać błędy. Wróciłem więc do wersji 5.12.31 jednak tutaj też wywalało mi jakieś zatrzymania aplikacji i narzędzi systemowych więc zdecydowałem się na wipe. Po zrobieniu wipe okazało się że nie ma na telefonie zainstalowanego recovery (po trzymaniu power i vol- wyświetla się królik naprawiający androida). 

 

Na podstawie https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ ściągnąłem więc recovery TWRP i MIUIPolska_instalator_recovery i dalej postępowałem według poleceń w terminalu. Niby wyświetliło mi że recovery zainstalowane poprawnie jednak później przy przechodzeniu do niego wyskoczylo "device not found" i "aby przejść do recovery wciśnij ENTER". Po wciśnięciu terminal się wyłączył a telefon wyświetla ekran podstawowy (logo mi i strona mi.com) i co chwilę się wyłącza i włącza znowu do tego ekranu również rozłączając się od kompa (jest na kablu USB).

Jak temu zaradzić?

 

EDIT:// Udało się uruchomić recovery za pomocą przytrzymania klawiszy vol+ i power. Instalacja romu przebiegła bez problemów. Temat do zamknięcia!

Edytowane przez Zielony2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...