Jump to content

Możliwość wzbudzania / usypiania za pomocą klapki w etui

Militari

Recommended Posts

Cześć,

Kupiłem etui skórzane do Xiaomi Redmi Note 2: http://xiaomi.com.pl/produkt/etui-skorzane-do-xiaomi-redmi-note-2/

We wszystkich poprzednich tel. miałem możliwość wzbudzania / usypiania za pomocą klapki w etui (po otwarciu klapki zapalał się ekran blokady, po zamknięciu ekran blokował się i wygasał) 

Czy Redmi Note 2 też to potrafi ? Jak to ustawić ? (mam zainstalowany najnowszy MIUI POLSKA)

Pozdrawiam

Edited by Militari
literówka :)

Opcji SmartCover faktycznie nie widać, ale apka Wake on Gesture częściowo rozwiązała mój problem i działa "PRAWIE" tak jak bym chciał.

PS

Szkoda, że w NOTE 2 nie pomyśleli o takim bajerze :/ Może kiedyś ktoś coś tam wymyśli :)

Dzięki za odpowiedzi!

Będzie większy drenaż. To logiczne. Ale jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu. Na Mi4 bez żadnych bugów, sprawowala się idealnie.

Apka na prawdę godna polecenia, jeśli komuś zależy na tego typu wybudzeniu telefonu

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

2 godziny temu, Militari napisał:

Opcji SmartCover faktycznie nie widać, ale apka Wake on Gesture częściowo rozwiązała mój problem i działa "PRAWIE" tak jak bym chciał.

PS

Szkoda, że w NOTE 2 nie pomyśleli o takim bajerze :/ Może kiedyś ktoś coś tam wymyśli :)

Dzięki za odpowiedzi!

Witam

U mnie ta apka nie chce działać , ale pobrałem ze sklepu Play ...aplikację - Inteligentny ekran ON/OFF  Auto - i jak na razie się sprawdza .

Czasem  się zacina , wrzuciłem go do autostartu zobaczymy czy to coś pomoże , bo na razie poznaję ten telefon i system....

@raideri

"Prawie" dlatego że czasem apka nie kontaktuje i trzeba uważać gdzie paluchy chodzą. W szajsungu czy htc zawsze działa idealnie,  ale tam to chyba rozwiązane jest za pomocą (magnesu?) co do baterii chyba jakoś specjalnie nie siorpie. Brakuje w tej apce opcji: zablokuj po np.  3 sek.  Rozwiązało by to przynajmniej częściowo problem z przypadkowym  zasłonięciem czujnika. 

Aha i apka powoduje że nie działa automatyczna jasność ekranu (zgłoszone do producenta) 

Sorki za off (nie wiem czy zakładać nowy temat..) 

Panowie/Panie u was też widgety się nie odświeżają? Chwilę działa,  a potem znów nie odświeża (np.  Battery solo) 

Autostart nie pomaga,  ale czasem topnięcie lub uruchomienie app (na chwilę) 

Mam najnowszy update systemu. 

Edited by Militari
Dodana odp.

25 minut temu, Militari napisał:

....

Sorki za off (nie wiem czy zakładać nowy temat..) 

Panowie/Panie u was też widgety się nie odświeżają? Chwilę działa,  a potem znów nie odświeża (np.  Battery solo) 

Autostart nie pomaga,  ale czasem topnięcie lub uruchomienie app (na chwilę) 

Mam najnowszy update systemu. 

Załóż sobie kłódkę, tzn; otwórz ostatnie aplikacje (nie wiem na który dolny przycisk masz ustawione żeby Ci się otwierało) i pociągnij ikonkę w dół. Powinna Ci się pokazać w prawym górnym rogu kłódka, nie będzie jej ubijało.

1 godzinę temu, focusik09 napisał:

Załóż sobie kłódkę, tzn; otwórz ostatnie aplikacje (nie wiem na który dolny przycisk masz ustawione żeby Ci się otwierało) i pociągnij ikonkę w dół. Powinna Ci się pokazać w prawym górnym rogu kłódka, nie będzie jej ubijało.

Nie rozumie. U mnie ostatnie aplikacje wyglądają tak jak na załączonym screenie. Możesz jaśniej wytłumaczyć ?

Screenshot_2016-03-31-10-28-14_com.miui.home.png

Edited by Militari

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...