Skocz do zawartości

[ROM] [DEV] Global 6.3.18


hcboria

Rekomendowane odpowiedzi

że telefon jest połączony. wpisuje adb reboot edl i telefon się uruchamia i powinna swiecic się czerwona dioda a zamiast tego uruchamia sie do logi "mi" i wisi:/

kurde nie wiem jakim cudem wgrać jakikolwiek system:/ nie da rady wejść w tryb download. nie wiem czy jest jakiś sposób żeby zainstalować przez fastboot:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś coś wie to Proszę o pomoc:)

Jeśli to pomoże to miałem odblokowany bootloader i wgrane na china dev miuipolska 6.3.31

chciałem wrzucić global dev 6.3.18 przez miflasha i pokazało mi błąd:

"w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia 0x80070008: max buffer sector is 256"

odłączyłem i jeszcze raz spróbowałem  pokazało mi błąd krytyczny..

i od tamtej pory telefon wisi na logo mi. nie da się go wyłączyć ani wprowadzic w tryb download zadnym sposobem n komende w adb.

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie to że wczesniej przez miflasha wrzucałem romy tylko przez komende adb reboot edl a teraz tak nie przechodzi w tryb download.

ok czekam sky77

wczesniej tez w miflashu pokazywało mi telefon jako com 10 a nie 1 i ciąg znaków tych samych co w adb..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale wygląda jakby brakowało mi sterowników chyba??

3 minuty temu, skay77 napisał:

mASZ jeszcze  ten watek  http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

w tym wątku piszą aby przez adb wejsc w tryb download a u mnie powoduje uruchomienie ponowne i zawis na logo mi.

skąd wziąć stery bo zainstalowałem mipcsuite i nie mam sterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

wyskakuje mi taki błąd jak podłączam telefon w trybie fastboot i wlączam mi flash z załadowanym dev global 6.3.18

Bez tytułu.jpg

nie wiem czy coś robie źle czy coś trzeba podmienic?

Zauważ, że masz spację w ścieżce do romu, a tak nie może być wrzuć rom na dysk C np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem porady kilka postów wcześniej. A tak wyszło kilka dodatkowych stron w temacie niepotrzebnie. Wszystko już było wyjaśnione i opisane w kilku tematach. Ale widać, że szukanie i myślenie boli.

Edytowane przez monsiejowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marcinj6 napisał:

wielkie dzięki:) wreszcie udało się uratowac moje xiaomi:D

a jak zainstalować twrp na to?

1 pobranie  twrp_kenzo-images(mozesz zmienic nazwe na recovery.img po rozpakowaniu)

2adb start-server, adb devices, adb reboot bootloader, fastboot devices,

3 fastboot flash recovery(nazwa) recovery.img

4fastboot boot recovery.img  jak nie zadziala  przytrzymujesz kombinacje  klawiszy

5 Welcome to Hell (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, gościu miał działający system, ale nie, chce mieć jeszcze "coś tam", więc bawi się i uważa tel. Potem zawala 4 strony tematu żeby w końcu ktoś mu napisał, że ma spację niepotrzebnie (było już o tym kilka razy). Hura! Telefon uratowany! A to jeszcze coś sobie gość dogra, bo inni mają, najwyżej jak uwali fona to powiększy temat o następne 4 strony.

CDN...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak ponieważ przez takie zawalanie forum niczego nie można znaleźć, co powoduje powstawanie zbędnych tematów i masy powtarzających się postów. @Acid pisał jakiś czas temu o tym żeby napisać kilka szczegółowych tutków o wgrywaniu ROMów, które rozwiążą najczęstsze pytania, ale zaawansowani użytkownicy niestety się do tego nie garną a szkoda.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i panowie dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera. Po czym to uczyniłem na tym romie. Poszło za drugim razem. Wgrałem twrp 3.0.2.1-kenzo i roota superSu 2.46. Wszystko się udało bez problemów i uwalenia telefonu. Po tym zabiegu będę miał nadal update wersji DEV z poziomu telefonu? Czy bede musial za każdym razem wgrywać rom przez twrp?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...