Jump to content

Dioda LED ciągle świeci/pulsuje

dzix_x
 Share

Recommended Posts

Xiaomi Redmi 3
MIUI 7.1.3

Hej,
wczoraj wgrałem rom MIUIpolska i mam problem z diodą LED. Otóż ciągle świeci/pulsuje. Odpalam ekran (wtedy dioda gaśnie), a tam zero powiadomień.
W ustawienia/powiadomienia/powiadomienia aplikacji odznaczyłem w każdej apce powiadomienia led. Nie pomogło.
Aktualnie wyłączyłem pulsującą diodę bo nie daje mi to spokoju.
Co może być przyczyną? Czy może mieć na to wpływ ustawienie profili baterii oraz godzin ciszy? Na poprzednim romie też miałem takie opcje skonfigurowane i nie było problemu.
A może to, że w autostarcie dodałem parę apek?

Z góry dzięki za pomoc.

Dnia 29.03.2016 o 01:25, marceleqs napisał:

A jeśli ściągniesz belkę na dół i wyczyscisz powiadomienia to dają się wszystkie pochować?

Po wyczyszczeniu powiadomień nie powinna dioda działać, wyjątkiem jest tylko rozładowany akumulator lub jego ładowanie.

Problem tkwi właśnie w tym, że dioda świeci/pulsuje przy braku powiadomień. Wyjątek, który opisujesz nie podlega w tym przypadku dyskusji. 

Edited by dzix_x

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

Mam ten sam problem, wszystkie powiadomienia mam ustawione na inny kolor niż biały a tu cały czas miga biała dioda.

Mało tego, po przestawieniu dowolnego powiadomienia w ustawieniach dioda pulsująca gaśnie... od czego to zależy?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...