Skocz do zawartości

Zakup mi5 na ibuygou


Mak4ron

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Mak4ron napisał:

Ale 3/32 i 3/64 maja inne taktowania procesora

I ma troche malo pamieci

Jeśli chodzi o to co jest w środku to 64gb ma wszystko takie same jak mi5 pro oprócz  dodatkowych 64 gb pamięci i 1 gb ramu. 

Edytowane przez proag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe 1GB RAM spowoduje że będziesz mógł przechować w pamięci RAM 1GB danych więcej. czy WGL cos to da to zalezy jak uzywasz telefonu... Ja mając sgs4 mialem tam 2gb ram i nie czułem jakos potrzeby mieć więcej, chociaz czasem aplikacje się wysypywały - mialem wrazenie ze z braku pamięci były killowane. teraz stwierdzilem ze chce miec 4gb i tyle.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem, a orientuje sie ktos moze czy w hongkongu np.: ibg ma sklep stacjonarny? Bo prawdopodobnie bede tak w wakacje i boje sie o podrobki

I moglbym po prostu wziac tam pieniadze i nie placic za wysylke/ewentualny vat

Ustawiasz się w kolejce, kupujesz, sprawdzasz oryginalność, cieszysz się... wakacjami. Pozazdrościć :).

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon właśnie wczoraj dotarł, ale było troche zamieszania z DHL. IBG w moim adresie zgubiło numer domu (na pewno go podawałem w formularzu) i dopiero telefoniczne ustalenie mojego adresu pomogło przesyłce dotrzeć na miejsce.

Telefon zapakowany w  papier prezentowy, do paczki dodana przejściówka na nasze elektryczne gniazdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...