Skocz do zawartości

Xiaomi M2 SE


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy, gdyby nie to, że informacja  nie w dniu 1 kwietnia, pomyślałbym, że to Prima Aprilis. Rzekomo info podane w jednym we wpisów na Weibo:

http://www.tablety.pl/android/xiaomi-m2-se-konkurent-dla-iphonea-se-43-ekranem-drodze/

i źródło:

http://www.gizmochina.com/2016/03/28/xiaomi-phone-leaked-4-3-inch-display-iphone-se-competitor/

Ktoś...? Coś....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah... Ja wiem 1, takie coś jak "przeciek" w Xiaomi praktycznie nie istnieje, gdyby to jeszcze były jakieś tabelki z Geek/Antutu to byłaby jakaś podkładka, byłoby o co się zaczepić, a tak? 2 zdjęcia telefonu i nic więcej, ale nawet jeżeli jest w tym ziarnko prawdy, to w sumie byłby fajny telefonik :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nezumi napisał:

Nah... Ja wiem 1, takie coś jak "przeciek" w Xiaomi praktycznie nie istnieje, gdyby to jeszcze były jakieś tabelki z Geek/Antutu to byłaby jakaś podkładka, byłoby o co się zaczepić, a tak? 2 zdjęcia telefonu i nic więcej, ale nawet jeżeli jest w tym ziarnko prawdy, to w sumie byłby fajny telefonik :P.

Ze zdjęciem Mi5 było tak samo :P Do sieci wypłynęły rzekome zdjęcia wraz z pudełkiem, wszyscy zaprzeczali, nawet fotoforensics. Później powstawały nowe rendery, czas płynął dalej, aż w dniu premiery zobaczyliśmy to co kilka miesięcy przed. 

BTW Xiaomi niby chce zerwać z przydomkiem chińskiego Apple, a jakoś tego nie widać :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cichq napisał:

Ze zdjęciem Mi5 było tak samo :P Do sieci wypłynęły rzekome zdjęcia wraz z pudełkiem, wszyscy zaprzeczali, nawet fotoforensics. Później powstawały nowe rendery, czas płynął dalej, aż w dniu premiery zobaczyliśmy to co kilka miesięcy przed. 

BTW Xiaomi niby chce zerwać z przydomkiem chińskiego Apple, a jakoś tego nie widać :D 

To co było prezentowane, było zbliżone, ale nie wyglądało tak, jak wyglądał produkt finalny :). Także ja wszelkie ploteczki o Xiaomi biorę z wielkim dystansem, co innego jak jest LG, Samsung, Sony, tam wszystko cieknie... Xiaomi nigdy nie chciało zrywać z przydomkiem "Chiński Apple" :P. Oni się po prostu bawią moim zdaniem :D. To sobie zrobią coś a'la Samsung, a to sobie walną coś w stronę iP, a to zaczną kombinować coś swojego :P (seria Redmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh tego nigdy nie potrafiłem zrozumieć... Od lat użytkownicy dopominaja się żeby robili tel z porządnym hardware to oczywiście apple musiał wypuścić coś czego kupa ludzi chce od momentu kiedy 4,7 cala stało się flagowcem i nagle zaczną się przebudzac że jednak znalazłby się na takie coś popyt?

Swoją drogą snap 820 i taka mała bateria? Ile to będzie działać? Pół dnia?

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, squirrelkuss napisał:

Ehhh tego nigdy nie potrafiłem zrozumieć... Od lat użytkownicy dopominaja się żeby robili tel z porządnym hardware to oczywiście apple musiał wypuścić coś czego kupa ludzi chce od momentu kiedy 4,7 cala stało się flagowcem i nagle zaczną się przebudzac że jednak znalazłby się na takie coś popyt?

Swoją drogą snap 820 i taka mała bateria? Ile to będzie działać? Pół dnia?emoji14.png

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Nie bądź taki krytyczny, tam jest 720p, ten procek się nawet nie będzie musiał wysilić, aby to ogarnąć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Addamas napisał:

 

Za mała bateria. I ten ohydny przycisk... 3000 mAh bateria pozwala na jeden pełen dzień pracy bez obawy o baterie na Mi2S.

3G z 2G gdy nie trzeba, GPS, sporo SoT (5-6h) i Wi-Fi gdy dostępne.

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Mi4 3080mAh, 3dni, 4h SoT, cały dzień dane mobilne (off 01:00-07:00), 4G/3G, GPS, Spotify, YT, Twitch/hitbox/Netflix. Także, na 720p tym bardziej wystarczy to 3000, tym bardziej na 4" ekranie... Ja bym na tym malutki telefoniku 3-4dni bez problemu uciągnął :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...