Jump to content

Google Now - jak ?

Eragon
 Share

Recommended Posts

W iOS przytrzymujesz "Home"...

W WP 8 przytrzymujesz "lupę" (w W10 wywalili)

A jak to w MIUI? :D Wiem że na pewno proste, ale nie mam bladego pojęcia jak Androida/MIUI zmusić do tego bym mógł mu podyktować SMS'a, powiedzieć by puścił muzykę, by zadzwonił... nieważne czy po PL czy ENG. 

Preferowane oczywiście działanie offline... ewentualnie online. Help :P

Edited by Eragon

Zgadza się. Do tego musisz zmienić launcher na taki, który obsługuje google now. Wtedy działa to w ten sposób, że mówisz "ok google" (nic nie trzeba wciskać) i uaktywania się funkcja asystenta głosowego.

8 godzin temu, Albin napisał:

Zgadza się. Do tego musisz zmienić launcher na taki, który obsługuje google now. Wtedy działa to w ten sposób, że mówisz "ok google" (nic nie trzeba wciskać) i uaktywania się funkcja asystenta głosowego.

Zgaduję że taki ficzer (ciągły nasłuch) zżera szybciej bateryjkę?:D

• 2 weeks later...

@Eragon W ustawieniach przycisków możesz definiować działania na long press. Ja mam np. ustawione, że long press na home uruchamia mi Google Now. Działa, chociaż nie uruchamia od razu funkcji rozpoznawania mowy. Najpierw musisz powiedzieć "ok google". Można w ustawienia google now zrobić nasłuch ciągły dla tej komendy. Można też w tych ustawieniach wybrać języki offline.

Edited by Segor

25 minut temu, Eragon napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam głupie pytanie... Jak zmienić kolejność/ miejsce rozlokowana przełączników z belki górnej ? :P (Standardowy motyw)

Ustawienia -> Powiadomienia -> Układ przełączników
o to chodziło?

• Like 1

• 3 months later...

zainstalowałęm google now, skonfigurowałem karty i powiadomienia i otrzymuję tylko info o pogodzie i nic poza tym. Co zrobić żeby działały wskazówki dojazdu do pracy/domu itd żeby informował o wyjściu i korkach?

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...