Skocz do zawartości

Gdzie kupic


Roberttt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdzie najlepiej kupić ten telefon

Kupując chinach bede sie musiał potem bujać ze zmiana oprogramowania i tp.

Znalazłem paru sprzedawców którzy  instaluj PL i cena to okolo 100- 150 zł wiecej niz w Chinach,  co o nich sądzicie, warto?

  XIAOMI REDMI NOTE 3 3/32 PRO SNAPDRAGON OD RĘKI !!

XIAOMI REDMI NOTE 3 PRIME 32GB + SZKŁO + ETUI Z PL

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Roberttt napisał:

Witam

Gdzie najlepiej kupić ten telefon

Kupując chinach bede sie musiał potem bujać ze zmiana oprogramowania i tp.

Znalazłem paru sprzedawców którzy  instaluj PL i cena to okolo 100- 150 zł wiecej niz w Chinach,  co o nich sądzicie, warto?

  XIAOMI REDMI NOTE 3 3/32 PRO SNAPDRAGON OD RĘKI !!

XIAOMI REDMI NOTE 3 PRIME 32GB + SZKŁO + ETUI Z PL

 

 

Skoro już celujesz w Allegro to poczytaj:

https://miuipolska.pl/forum/forum/72-opinie-o-sprzedawcach-na-allegro/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ten soft pl wgrywany przez sprzedawców jest syfiasty więc i tak będziesz musiał instalować po odblokowaniu bootloadera rom miupolska bądz jak już będzie pl w global romie to global rom. Ewentualnie szukać tel. z wgranym global romem i czekać aż dodadzą j.polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu na siłę ludzie sie pchają na allegro skoro można kupić o 100zł taniej na xiaomi.com.pl

Jesli sie nie chce komus czekac na redmiego za 950zł z Chin 2 tygodnie, to wydaje mi sie ze oficjalny sklep xiaomi to najlepsze rozwiazanie. Sam przedwczoraj kupiłem tam telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu na siłę ludzie sie pchają na allegro skoro można kupić o 100zł taniej na xiaomi.com.pl

Jesli sie nie chce komus czekac na redmiego za 950zł z Chin 2 tygodnie, to wydaje mi sie ze oficjalny sklep xiaomi to najlepsze rozwiazanie. Sam przedwczoraj kupiłem tam telefon

A skąd masz takie info że to oficjalny sklep xiaomi? To że ktoś taką domenę sobie wykupił nie znaczy odrazu nie wiadomo czego. Dla mnie to raczej chwyt marketingowy

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam sklep speemall. Kupowałem swojego rn3 pro ok 3 tyg. temu a żonie rn3 na mtk i jesteśmy zadowoleni. Przy zamówieniu rn3 pro nie chciałem syfiastego romu więc napisałem przy zamówieniu aby wgrali mi oryginalny soft chiński. I tak tel. przyjechał. Za tel. zapłaciłem 954zł ale aby nie płacić Vatu wybrałem dostawę kurierem i musiałem dopłacić 15$. Tydzień później zamówiłem żonie. Sklep polecam, żadnych problemów, sprzedają z softem w j.polskim ale na życzenie zostawiają czysty soft od xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Antaro napisał:

Nie rozumiem czemu na siłę ludzie sie pchają na allegro skoro można kupić o 100zł taniej na xiaomi.com.pl

Jesli sie nie chce komus czekac na redmiego za 950zł z Chin 2 tygodnie, to wydaje mi sie ze oficjalny sklep xiaomi to najlepsze rozwiazanie. Sam przedwczoraj kupiłem tam telefon

Z tego co czytałem na tym forum, to xiaomi.com.pl wcale nie jest oficjalnym sklepem w Polsce. Sprzedają także na allegro. Wydaje mi się, że nie ma co wprowadzać ludzi w błąd. Odsyłam do tego tematu: 

https://miuipolska.pl/forum/topic/10125-niepolecane-sklepy-xiaomi/

 

Co samego pytania, to sam mam problem, bo nie wiem którego ze sprzedawców wybrać. Na stronie głównej miuipolska.pl, w polecanych sklepach są: Technos-online oraz accessories4you.pl. Być może któryś z tych warto wybrać. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tymi sprzedawcami zastanaiam, ale oni w RN3PRO nie mają polskie wersji. 

Ze sklepu MISpot dostałem iinformacje ze instaluja Global 7.1 z PL,  a kilka pozycji wyżej  GOTI napisła ze niema "Polskiego Glabalu"

Musze juz kupić sobie tel bo stary padł mi całkiem, fajny jest ten RN3Pro ale za duzo niewidomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście także myślałem nad sprzedawcą MiSpot, no ale niestety nie znalazłem żadnych opinii na temat tego sklepu. Na allegro wszystko komentarze są w porządku, no ale dłuższych wypowiedzi na ten temat nie znalazłem. Jeszcze poszukam, jednak możliwe, że zostanę właśnie przy tym sklepie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Goti napisał:
3 godziny temu, Goti napisał:

Tylko, że ten soft pl wgrywany przez sprzedawców jest syfiasty więc i tak będziesz musiał instalować po odblokowaniu bootloadera rom miupolska bądz jak już będzie pl w global romie to global rom. Ewentualnie szukać tel. z wgranym global romem i czekać aż dodadzą j.polski.

 

Ja kupiłem na Allero ,ogólnie rakieta. (  Sprzedający wYBoRowO (839) ) Co prawda termin dostawy się przedłużył , ale dostałem za to dobry gratis. Co do samego smartfonu , to wszystko śmiga , w teście AnTuTu ponad 78k.

Spolszczony w 95% , czyli wystarczająco, MIUI 7.1.9 Global stable z j.polskim. Wygląda na to , że autorem jest MIUI Polska ( Screenshot ).

Nic nie przycina nawet jak jest kilkanaście otwartych aplikacji.

Wszystko co testowałem z Google Play, gry i apki chodzą bez problemów, LTE śmiga, strony wczytują się błyskawicznie itd.

Nie gubi zasięgu po wybudzeniu, jak niektórzy twierdzą.

Zero Chińskich śmieci.

 Na razie nic z nim nie kombinuje, bo wszystko działa tak jak powinno.

Jedynie , to u mnie w aparacie pokazuje , że max 13mpx, ale jest jak cykniesz fotę to jest jednak 16 mpx.

Screenshot_2016-03-26-19-29-44_com.android.updater.thumb.png.7410377cd197573ac397ea5999c212d2.png.008e1d3a20e8db879690a0ea9e9614b3.png

Edytowane przez Erlo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w czwartek w ILTRADE (http://allegro.pl/show_item.php?item=6065408505). Ekspres wysyłka, w piątek już był u mnie.

Niestety początkowo kupiłem w WyBoRoWo, ale musiałem zrezygnować, bo mieli problem z przesyłkami. Szybko oddali pieniądze, zachowując profesjonalizm, także też mogę polecić (z wcześniejszym sprawdzeniem dostępności towaru).

[EDIT]

No i jak już było wspomniane jest tutaj cały dział dot. opinii o sprzedających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nikt nie chcę kupować z ibuygo? Ja kupiłem dwa, a jutro zamawiam 3 kolejne dla znajomych /rodziny :) W Full opcji tj. 2 lata gwarancji, ubezpieczenie od VAT, przesyłka DHL (która szła mi 3 dni) wychodzi taniej niż gdziekolwiek indziej w PL. Tylko z kuponem dostępnym na tym forum, ważnym do końca marca

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcę zacząć przygodę z Xiaomi. Wertowałem forum i opinie. Nie wiem co zrobić.

Dobra oferta jest Xiaomiforsale.com

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/311-note-3-pro-216.html#/kolor-light_grey/rozmiar_pamieci-16_gb/typ_sieci-lte

Mam wątpliwości po tym co się naczytałem o odblokowaniu bootloadera. Wgrywaniu roomów itd. Nigdy w takie rzeczy się nie bawiłem. Mam obawy co do zakupu.

W tej ofercie jest napisane o wersji roomu

ROM: 16GB eMMC5.0
ONLY FABRIC ROM AT THE MOMENT - global rom with google services comin soon
 
I pytanie, czy będę miał duże problemy z wgraniem MiuiPolska?
Czy lepiej używać angielskiego, dopóki wyjdzie poska wersja w global?
A może sobie odpuścić i wziąć zwykłą wersję redmi note 3. Podobno łatwiej zrobić te zabiegi z polskim j.
Mam mieszane odczucia co do tego wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Duda napisał:

 

Kupiłem w czwartek w ILTRADE (http://allegro.pl/show_item.php?item=6065408505). Ekspres wysyłka, w piątek już był u mnie.

Niestety początkowo kupiłem w WyBoRoWo, ale musiałem zrezygnować, bo mieli problem z przesyłkami. Szybko oddali pieniądze, zachowując profesjonalizm, także też mogę polecić (z wcześniejszym sprawdzeniem dostępności towaru).

[EDIT]

No i jak już było wspomniane jest tutaj cały dział dot. opinii o sprzedających.

A powiedz jaki masz rom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Duda napisał:

Był ten "polski" global 7.1.9. Wrzuciłem oryginalny 7.1.7 (teraz już 7.1.8)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

No i czym się różni od tego z j.polskim 7.1.9 ?

Pytam , bo u mnie na tym 7.1.9 wszystko jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bartaspoz napisał:

A dlaczego nikt nie chcę kupować z ibuygo? Ja kupiłem dwa, a jutro zamawiam 3 kolejne dla znajomych /rodziny :) W Full opcji tj. 2 lata gwarancji, ubezpieczenie od VAT, przesyłka DHL (która szła mi 3 dni) wychodzi taniej niż gdziekolwiek indziej w PL. Tylko z kuponem dostępnym na tym forum, ważnym do końca marca

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ponowię swoje pytanie - czy ktoś zna lepszą ofertę? Będę kupował 2 lub 3 sztuku jeszcze. Dajcie znać! Na ibuygou za Redmi Note 3 Pro 32gb wychodzi:

$235 Telefon ($255 - $20 kupon z miuipolska - https://miuipolska.pl/forum/topic/10474-kupony-ibg-na-redmi-3-rn3pro-mi4s-mi4c/)
+ $5 - dwa lata gwarancji i serwis EU (w tym polski MiCenter prowadzony przez Acida - https://miuipolska.pl/polski-serwis-xiaomi-z-ibuygou-com/)
+ 5% wartości zamówienia za ubezpieczenie od VAT't
+ $17 przesyłka DHL (zamówione w poniedziałek, wyszło z Chin w nocy z wtorku na środę, było u mnie w czwartek rano :) )

 

Płaciłem w Euro, wyszło mnie €239,38 EUR, PayPal przeliczył to na 1 065,43 PLN

 

 

Jakby ktoś był zainteresowany wersją 16gb to chyba jest dobra oferta, bo kosztuje $219, a kupon z miuipolska obniża jeszcze o $25 - czyli sumarycznie o $40 taniej niż wersja 32gb, ale mi zależało na mocniejszej wersji :) -

 

Edytowane przez bartaspoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamawiałem ze spemall.com i wyszlo mi 237 dolarów a po przeliczeniu przez paypal było to 940zł. Zamawialem z kuponem ktory obniżył mi cene o 4 dolary i dzięki któremu wysyłają gratis szkło i case. Wydaje mi sie że jest to spoko opcja, a kontakt ze sprzedawcą stoi na wysokim poziomie. Pozostaje tylko czekać aż telefon mi przyjdzie. :D

EDIT:Oczywiście zamawiałem wersje 3/32

Wysłane z SGS3 przy użyciu Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamawiałem ze spemall.com i wyszlo mi 237 dolarów a po przeliczeniu przez paypal było to 940zł. Zamawialem z kuponem ktory obniżył mi cene o 4 dolary i dzięki któremu wysyłają gratis szkło i case. Wydaje mi sie że jest to spoko opcja, a kontakt ze sprzedawcą stoi na wysokim poziomie. Pozostaje tylko czekać aż telefon mi przyjdzie.

EDIT:Oczywiście zamawiałem wersje 3/32

Wysłane z SGS3 przy użyciu Tapatalka.

A jakaie masz koszty wysylki I gwarancje? Wysylka z EU?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za 5$, albo 10$ można wykupić gwarancję realizowaną w Hiszpanii, ale nie jestem w stanie ocenić działania tego serwisu. Co ciekawe, wyżej wymienioną gwarancję można podobno wykupić w dowolnym momencie? Poprawcie mnie jeżeli bardziej orientujecie się w temacie.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to niefajnie.. Angielski niby znam, ale jednak fajniej mieć fona po Polsku ;p a w późniejszym czasie jak będzie jakies spolszczenie oficjalne to będzie to można zrobić za pomocą jakiejś aktualizacji? Czy trzeba będzie kombinować z odblokowywaniem i wgrywać romy, softy i co tam jeszcze? Bo chyba tego nie ogarne :( 

Widzę, że jesteś użytkownikiem tego fona, który chcę zamówić, wszystko śmiga jak należy? 

Dostałam właśnie informację od Technos, że jest dostępne oficjalne polskie oprogramowanie i będą je wgrywać od jutra. ;) 

Edytowane przez Claaau91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Claaau91 napisał:

Kurczę to niefajnie.. Angielski niby znam, ale jednak fajniej mieć fona po Polsku ;p a w późniejszym czasie jak będzie jakies spolszczenie oficjalne to będzie to można zrobić za pomocą jakiejś aktualizacji? Czy trzeba będzie kombinować z odblokowywaniem i wgrywać romy, softy i co tam jeszcze? Bo chyba tego nie ogarne :( 

Widzę, że jesteś użytkownikiem tego fona, który chcę zamówić, wszystko śmiga jak należy? 

Dostałam właśnie informację od Technos, że jest dostępne oficjalne polskie oprogramowanie i będą je wgrywać od jutra. ;) 

Oficjalny ROM (Global DEV) jest już dłuższy czas po polsku (chociaż na razie nie w pełni) i nie musisz niczego odblokowywać, a sama operacja nie powinna zająć Ci więcej niż 10 minut jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Trzucha napisał:

Oficjalny ROM (Global DEV) jest już dłuższy czas po polsku (chociaż na razie nie w pełni) i nie musisz niczego odblokowywać, a sama operacja nie powinna zająć Ci więcej niż 10 minut jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem. :)

Od jutra technos będzie sprzedawał telefony z tym romem także problem z głowy ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...