Skocz do zawartości

Lukasz l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów, mam mały problem z odtwarzaniem nagranych filmików na moim TV po prostu nie chce ich czytac.

Zdjecia, muzyka oraz stronki WEB sa ok po sieci i z USB.

 Video nie działa ani z przenosnego ani po sieci !!!

Miałem wczesniej Samsunga Galaxy 2 i zapisane recordy wchodza pięknie mimo ze sa odtwarzane z Redminote 2.

Porównałem oba formaty i jest różnica (inny frame rate ) Samsung puste pole/ Redminote 16

Próbowałem zmieniac jakość nagrania ale dalej nic!!!

Sprawdzałem jak sobie z tym radzi Sony Bravia model 40cx520 i ponoc idzie do 30 frames na sekunde.

Dzieki wielkie z gory jesli ktos jest w stanie pomóc.

 

Edytowane przez Lukasz l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, mam mały problem z odtwarzaniem nagranych filmików na moim TV po prostu nie chce ich czytac.

Zdjecia, muzyka oraz stronki WEB sa ok po sieci i z USB.

 Video nie działa ani z przenosnego ani po sieci !!!

Miałem wczesniej Samsunga Galaxy 2 i zapisane recordy wchodza pięknie mimo ze sa odtwarzane z Redminote 2.

Porównałem oba formaty i jest różnica (inny frame rate ) Samsung puste pole/ Redminote 16

Próbowałem zmieniac jakość nagrania ale dalej nic!!!

Sprawdzałem jak sobie z tym radzi Sony Bravia model 40cx520 i ponoc idzie do 30 frames na sekunde.

Dzieki wielkie z gory jesli ktos jest w stanie pomóc.

 

Sciagnij ze sklepu play BubbleUPnP mi na tym programiku wszystko na tv odtwarza po wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Hertz___ said:

Sciagnij ze sklepu play BubbleUPnP mi na tym programiku wszystko na tv odtwarza po wifi

Dzieki wielkie pozdrawiam

 

1 hour ago, ZduneX25 said:

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Witam, chyba udalo mi sie to zalatwic.

 Jak cos bede wznawiał wątek.

Ps .Jak zmienic tytul watku juz istniejacego?

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Lukasz l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...