Skocz do zawartości

Problem z animacjami, szybkością działania


kristof1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś otrzymałem redmi note 3 pro. China dev -> odblokowanie bootloader -> zainstalowanie xiaomi.eu kenzo 6.3.24

Wszystko fajnie, PL jest lecz jest problem z wydajnością. Antutu 65k, lekkie lagi w animacjach, gra karciana Ustawka przy ładowaniu menu (jak postacie się pojawiają) i animacjach ma straszne lagi. Mam porównanie z redmi 3 (soft na zablokowany bootloader) i tam wszystko ładnie płynnie śmiga.

Możecie sprawdzić czy animacja włączania tej gry u was strasznie tnie? Wysuwanie kart itd też tnie, na redmi 3 nic a nic.

 

Może trzeba coś w opcjach załączyć albo wyłączyć aby było płynnie?

Czekam na odpowiedź :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny spróbuje zainstalować te gre karcianą na 6.3.24 od xiaomi.eu i sprawdzi jak z animacją po napisie początkowym czy tnie (nie musicie grać ani nic). Może zrobie jeszcze raz reinstall softu i to pomoże. Jak instalowałem to ino przeciągnąłem w TWRP ten suwak do usuwania - może czegoś nie usunęło.

Teraz antutu zrobil wynik 77505 pkt

Edytowane przez kristof1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, mirjos_d75 napisał:

Witam , ja też zakupiłem Redmi nota 3 pro ale nie umie odblokować Bootloadera , w czwartek go dostałem i wysłałem prośbe o odblokowanie jak  długo realnie to może potrwać . proszę o info ?

Przeważnie niecałe 2 tygodnie. Po co chcesz odblokować bootloadera? I czemu piszesz w tym temacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...