Skocz do zawartości

Dioda LED - brak migania


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dziś coś mi się stało z moimi powiadomieniami. Mianowicie, dotaje smsa, ekran sie wybudza, po chwili gaśnie a dioda LED nie miga. To samo z powiadomieniami i połączeniami...Wszystko mam pozaznaczane, w ustawianich powiadomień też.

Sposobu informatyka też próbowałem. Nie pomaga. 

Gdy wchodze w ustawienia LED i wybieram jaki kolor chce mieć to normalnie się to pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Menntu napisał:

Witam. Od dziś coś mi się stało z moimi powiadomieniami. Mianowicie, dotaje smsa, ekran sie wybudza, po chwili gaśnie a dioda LED nie miga. To samo z powiadomieniami i połączeniami...Wszystko mam pozaznaczane, w ustawianich powiadomień też.

Sposobu informatyka też próbowałem. Nie pomaga. 

Gdy wchodze w ustawienia LED i wybieram jaki kolor chce mieć to normalnie się to pokazuje.

Jeśli nie pojawiło się to po jakiejś aktualizacji, to może być oznaka, że spaprało się światełko.

Weź pan, póki się jakiś fachowiec nie wypowie, obadaj czy tym uda ci się zmusić lampkie do mrygania:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflowlite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacji nie było. Tzn nic nie akceptowałem i sam nie robiłem...

Nie mryga, nie miga, nie daje oznak życia...

Jak podłączam tel do ładowania to świeci się elegancko cały czas.

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podziałało. Wyłączyłem, uruchomilem ponownie, włączyłem i dalej nic. Przy ładowaniu działa... :(

 

Zmiana wyświetlanych kolorów też nic nie dała.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych działa ;O

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

I mnie też dopadł ten przypadek z tym że u mnie działa ale nie gaśnie i jest to tylko jeśli długo telefon nie używam to wtedy kiedy przyjdzie sms nie ma ani licznika na ikonie tak jakby nie przyszedł sms. A po wejściu w widomości i odczytaniu dioda nie gaśnie. Dopiero po zmianie koloru powiadomienia diody sms w opcjach gaśnie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...