Skocz do zawartości

Kupony na redmi note 2 w ibuygou.com


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Ibuygou udostpenilo 2 kupony na redmi note 2 (tylko bialy kolor podobno) , wersja 2/16 jest nieco drozsza niz u konkurencji na aliexpres, aleza oko 100zł wiecej otrzeymujemy DHL i gwarancje reazliowana w Polsce :)

$38 coupon code REDMINOTE232G for redmi note 2 32g white color 
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-edition-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-fdd-lte-6992.html

REDMINOTE216G for redmi note 2 16g white color
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-20ghz-2gb-ram-16gb-rom-6993.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ibuygou udostpenilo 2 kupony na redmi note 2 (tylko bialy kolor podobno) , wersja 2/16 jest nieco drozsza niz u konkurencji na aliexpres, aleza oko 100zł wiecej otrzeymujemy DHL i gwarancje reazliowana w Polsce

$38 coupon code REDMINOTE232G for redmi note 2 32g white color 

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-edition-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-fdd-lte-6992.html

REDMINOTE216G for redmi note 2 16g white color

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-20ghz-2gb-ram-16gb-rom-6993.html

 

Dzięki za informację. Pierwszy kod działa też na wersję czarną :) Drugiego nie sprawdzałem.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 o 09:33, Pirzu napisał:

Ibuygou udostpenilo 2 kupony na redmi note 2 (tylko bialy kolor podobno) , wersja 2/16 jest nieco drozsza niz u konkurencji na aliexpres, aleza oko 100zł wiecej otrzeymujemy DHL i gwarancje reazliowana w Polsce :)

$38 coupon code REDMINOTE232G for redmi note 2 32g white color 
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-prime-edition-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-22ghz-2gb-ram-32gb-rom-fdd-lte-6992.html

REDMINOTE216G for redmi note 2 16g white color
https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-note-2-mediatek-mt6795-64-bit-octa-core-20ghz-2gb-ram-16gb-rom-6993.html

 

A wiesz może jak w praktyce wypada z tą gwarancą w PL? Acid napisał, że decyzja zależy od chińczyków - albo każą Ci wysłać do nich albo do MiCenter. Widziałem na forum już ze dwa wpisy ludzi, którzy wysyłali do Chin (pokrywając przesyłkę z własnej kieszeni), a nie widziałem natomiast żadnych wypowiedzi ludzi, którzy oddawaliby swój Xiaomi do MiCenter w ramach gwarancji.

https://miuipolska.pl/polski-serwis-xiaomi-z-ibuygou-com/

Może znacie kogoś, kto realizował gwarancję w PL?

Edytowane przez bartaspoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe. Często czytam o xiaomi na tabletowo czy spiderwebie i tam ludzie pisali ze ta cała gwarancja to jedna wielka lipa. Dlatego że to ibougou decyduje o formie gwarancji. A najczęściej każą wysyłać do Chin i to w kwocie nie przekraczającej 15 dolarów. Takich opinii widziałem kilka zas faktycznie nikogo z micenter choć Acid gdzieś pisał swego czasu że realizuje xiaomi for sale (teraz juz nie), ibougou i czasami accessories for you.

To już bardziej przemawia do mnie xiaomi for sale bo zwracają do 75 zl i idzie do Czech albo accessories for you, ale to z dużą przebitka

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe. Często czytam o xiaomi na tabletowo czy spiderwebie i tam ludzie pisali ze ta cała gwarancja to jedna wielka lipa. Dlatego że to ibougou decyduje o formie gwarancji. A najczęściej każą wysyłać do Chin i to w kwocie nie przekraczającej 15 dolarów. Takich opinii widziałem kilka zas faktycznie nikogo z micenter choć Acid gdzieś pisał swego czasu że realizuje xiaomi for sale (teraz juz nie), ibougou i czasami accessories for you.

To już bardziej przemawia do mnie xiaomi for sale bo zwracają do 75 zl i idzie do Czech albo accessories for you, ale to z dużą przebitka

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

@Acid jesteś w stanie się wypowiedzieć?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ibuygou decyduje bo to sklep i to sklep udziela gwarancji klientowi. Inaczej nie można prawda? Natomiast kłamstwem jest, że najczęściej do Chin. W Micenter jest pełno części na zapasie, systematycznie dosyłane są nowe do nowych modeli. Owszem jak ktoś kupi Mi5 i będzie miał nie wiem plamę na ekranie czy uszkodzi USB to sorry ale nie naprawi w MIcenter bo na rynku części po prostu nie ma. Pojawiają się systematycznie. Więc tak ibuygou wyśle do Chin na gwarancję Xiaomi jeśli w Micenter nie ma części. To dosyć logiczne. Poza tym naprawa gwarancyjna działa pełną parą dopiero od tego roku (choć w 2015 też tak było ale w mniejszym stopniu) więc wcześniej ludzie może mieli gwarancję w Chinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ibuygou decyduje bo to sklep i to sklep udziela gwarancji klientowi. Inaczej nie można prawda? Natomiast kłamstwem jest, że najczęściej do Chin. W Micenter jest pełno części na zapasie, systematycznie dosyłane są nowe do nowych modeli. Owszem jak ktoś kupi Mi5 i będzie miał nie wiem plamę na ekranie czy uszkodzi USB to sorry ale nie naprawi w MIcenter bo na rynku części po prostu nie ma. Pojawiają się systematycznie. Więc tak ibuygou wyśle do Chin na gwarancję Xiaomi jeśli w Micenter nie ma części. To dosyć logiczne. Poza tym naprawa gwarancyjna działa pełną parą dopiero od tego roku (choć w 2015 też tak było ale w mniejszym stopniu) więc wcześniej ludzie może mieli gwarancję w Chinach. 

Super to słyszeć :)

Ja tyko mówię co udało mi się na forum wyczytać, jednocześnie dopytuje was o swoje opinie/doświadczenia...nikogo nie mam zamiaru okłamywać :)

Bardzo cieszy mnie Twoja wypowiedz, rozjaśnia duzo.

A możesz powiedzieć jak wygląda stan części do Redmi Note 3 /3 Pro? Wydaje mi się, że to jeden z popularniejszych modeli więc pewnie jest zapas, ale wolę się zapytac

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Acid wolałbym jak coś wysłać do Ciebie telefon w razie naprawy a Ty juz decydujesz czy naprawiasz czy w porozumieniu ze sklepem wysyłasz do Chin. A mnie klienta to już nie interesuje. Czekam tylko aż telefon wróci. Może to potrwać, ale wysyłam do Wrocławia a nie do Chin. Nie martwię się przesyłka itd.Ma tylko dojść do Wrocławia a reszta czyli jak on tam się dostanie do Chin i jak wróci (jeśli nie będziesz miał części) to już mnie nie interesuje. Wtedy taka gwarancja upodabnia się do krajowych gwarancji. Przecież jak zepsuje się mi Honor czy Huawei to ccs Piaseczno nie każe mi wysyłać do Chin bo nie mają części. Tylko alko czekam dłużej albo wystawiają ekspertyze o wymianę na nowy. Także słowo gwarancja to duże nadużycie w tym przypadku. To już lepiej accessories for you, bo jak coś to wyslam do sklepu w Polsce i tyle.

A co do opinii to po prostu takie spotykałem. Wiadomo że ankiety nie przeprowadzalem.

Trzeba na to spojrzeć obiektywnie. Naprawa z wysyłką do Chin czasami liczy się w miesiącach. Fajnym standardem byłaby wymiana na nowy model (przy pierwszej naprawie). Tak podobno ma robić morele. net, ale zobaczymy czy wypali.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...