Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Kupiłem na prezent xiaomi mi 4c biały. Nowy. Po włożeniu karty SIM nie działa zasięg sieci i jest napis brak karty SIM, w jednym jak i w drugim slocie. Jednak gdy naciane na szufladkę (tk jak bym dopychal) to od razu znajduje sieć i zasięg. Po włożeniu sUfladki słychać klik jednak noc nie działa dopoki, doputy "przycisnęła" mocno szufladkę. Telefon z XFS z miui w języku polskim.

Wymieniłem kartę wczoraj w play, dali mi taką że jest nano z adapterem do micro. Jak mocniej naciane na tackę to wczytuje SIM ale jak pszczam do "wyjeto kartę SIM" ręce rozkładamy. Może szufladkę wymienić ale gdzie ja dostać?

A wiec, problem na razie się rozwiązał poprzez zastosowanie "doklejenie" przed tacka, kawałka plastiku. Teraz tacka działa tak jakby dochodziła do konca. Nie wiem czy to wada fabryczna czy o co kaman. Może chińskie karty SIM są inne niż europejskie. A może po prostu xiaomi dało ciała i nie dopracowany został ten slot. Na razie dziala dzien. Aha i co zauważyłem że podczas grania jak telefon jest ciepły to samoistnie pokazuje "brak sieci" nie mam pojęcia co jest.

• 3 weeks later...

Witam

W moim MI3 od jakieś czasu mam komunikat "BRAK KARTY SIM". Zrobiłem full wipe i nic nie pomogło.

Telefon do kosza czy wymienić kartę?

Karta ma niecałe pół roku.

Przed chwilą, malina napisał:

Witam

W moim MI3 od jakieś czasu mam komunikat "BRAK KARTY SIM". Zrobiłem full wipe i nic nie pomogło.

Jak zresetuje telefon jest ok a potem na drugi dzień znowu "BRAK KARTY SIM".

Telefon do kosza czy wymienić kartę?

Karta ma niecałe pół roku.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...