Jump to content

KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poradnik powstał, by uniknąć miliona pytań, które codziennie pojawiają gdy tylko ktoś kupi powyższy model. Poradnik będzie aktualizowany na bieżąco w miarę możliwości. Jeśli masz jakieś sugestie,

Mogę potwierdzić, nie trzeba ponownie występować o zgodę! Po odczekaniu 30 dni można odblokować następny. Odblokowałem drugi telefon na tym samym koncie, tym samym programem MiUnlock bez żadnych probl

Jak w miarę prosty sposób zainstalować roota na oryginalnym chińskim romie np globalu,  bez instalowania na stałe TWRP czyli nie pozbawiając się aktualizacji przez OTA. Oczywiście telefon musi mieć od

Posted Images

Reszta również przebiegła bez większych problemów. Za pomocą plików z pierwszego wpisu wgrałem TRWP, już z jego pomocą pobrałem najnowsze trwp z ich strony. Instalacja, pobranie LinageOS jednak gapsów, instalacja i teraz już pyta mnie o login konta na gmailu :)

Nie czaję tego świata. Odblokowany lenovo p2 z linage 16 i pokemony działają, a odblokowane redmi 3 z linage 16 i nie działają :) Cóż linage zatem odpada

Edited by Esper
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
3 minuty temu, OdekU napisał:

tylko ze ja potrzebuje wersji tgz jak kolega wyżej bo chce wgrać MiFlashem ponieważ mam zablokowany bootloader i nie mogę zakturalizowąć MUI

https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/miui-updates-tracker/blob/master/archive/stable_fastboot/ido_xhdpi.yml

lub "china":

https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/miui-updates-tracker/blob/master/archive/stable_fastboot/ido_xhdpi.yml

• Thanks 1
Dnia 19.02.2020 o 19:08, mrosi napisał:

a wiesz może jaka wersja pobiera najmniej baterii ? bo zainstalowałem 7.1.1.0 to 1.5 dnia i nie ma pada jak mucha

Przed chwilą, OdekU napisał:

a wiesz może jaka wersja pobiera najmniej baterii ? bo zainstalowałem 7.1.1.0 to 1.5 dnia i nie ma pada jak mucha

No nieee.... :)

Musisz niestety sam popróbować z różnymi ROMami.

• 5 months later...

Cześć, po 2 latach od bawienia się we wgrywanie nowszej wersji systemu musiałem wreszcie wykonać czystkę telefonu. Niestety mam przez to teraz MIUI global 9.6 (android 5.1) i kilka aplikacji, w tym jedna z banku nie działa poprawnie z tego powodu. Nie pamiętam już którym sposobem wgrywałem nowszą wersję wtedy i zgłupiałem próbując szukać nowszej wersji. Moglibyście podesłać link do jakiegoś nowego, stabilnego romu z informacją którym sposobem go zainstalować? Dzięki wielkie za odpowiedź :D

edit: pogrzebałem trochę i jeśli dobrze rozumiem- żadnego globala/ xiaomi.eu już nie wgram na swojego redmi 3 pro? Zostają mi tylko romy customowe (np. mokee)?

Edited by krzysiek1800
  • 4 weeks later...