Skocz do zawartości

KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ


jarekm95

Rekomendowane odpowiedzi

Reszta również przebiegła bez większych problemów. Za pomocą plików z pierwszego wpisu wgrałem TRWP, już z jego pomocą pobrałem najnowsze trwp z ich strony. Instalacja, pobranie LinageOS jednak gapsów, instalacja i teraz już pyta mnie o login konta na gmailu :)

Nie czaję tego świata. Odblokowany lenovo p2 z linage 16 i pokemony działają, a odblokowane redmi 3 z linage 16 i nie działają :) Cóż linage zatem odpada

Edytowane przez Esper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
9 minut temu, mrosi napisał:

tylko ze ja potrzebuje wersji tgz jak kolega wyżej bo chce wgrać MiFlashem ponieważ mam zablokowany bootloader i nie mogę zakturalizowąć MUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, OdekU napisał:

tylko ze ja potrzebuje wersji tgz jak kolega wyżej bo chce wgrać MiFlashem ponieważ mam zablokowany bootloader i nie mogę zakturalizowąć MUI

https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/miui-updates-tracker/blob/master/archive/stable_fastboot/ido_xhdpi.yml

lub "china":

https://github.com/XiaomiFirmwareUpdater/miui-updates-tracker/blob/master/archive/stable_fastboot/ido_xhdpi.yml

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2020 o 19:08, mrosi napisał:

a wiesz może jaka wersja pobiera najmniej baterii ? bo zainstalowałem 7.1.1.0 to 1.5 dnia i nie ma pada jak mucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć, po 2 latach od bawienia się we wgrywanie nowszej wersji systemu musiałem wreszcie wykonać czystkę telefonu. Niestety mam przez to teraz MIUI global 9.6 (android 5.1) i kilka aplikacji, w tym jedna z banku nie działa poprawnie z tego powodu. Nie pamiętam już którym sposobem wgrywałem nowszą wersję wtedy i zgłupiałem próbując szukać nowszej wersji. Moglibyście podesłać link do jakiegoś nowego, stabilnego romu z informacją którym sposobem go zainstalować? Dzięki wielkie za odpowiedź :D

edit: pogrzebałem trochę i jeśli dobrze rozumiem- żadnego globala/ xiaomi.eu już nie wgram na swojego redmi 3 pro? Zostają mi tylko romy customowe (np. mokee)?

Edytowane przez krzysiek1800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Panowie czy można odświeżyć  temat mam Redmi 3 Pro z MIUI by xiaomi.eu 8.1 (stabilna) i androidem 5.1.1LMY47V

Chciałbym odświeżyć MIUI do ver 9 i przedewszystkim androida do 8 lub 9 bo już przestają mi chodzić co niektóre aplikacje. 

Czy macie do tego odp soft lub bo nie mogę nigdzie namierzyć

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...