Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją


jasiekwpr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 poprzednich cotygodniowych wydań aktualizacji mam problem z ich instalacją. Mianowicie pobieram plik, jak zwykle wgrywam go i odpalam aktualizacje. Po chwili telefon resetuje się pokazuje się logo producenta, po czym powstaje zapętlenie co chwila następuje reset pokazuje się logo i tak cały czas. Jedynym rozwiązaniem by uruchomić telefon to wyjęcie baterii i ponowne uruchomienie. Proszę o pomoc jak mam instalować kolejne wersje softu. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko pięknie ładnie tyle że ja juz przy poprzedniej aktualizacji od gucci tak robiłem i działało pytnie czy za kazdym razem teraz tak trzeba bedzie robic?? mam wrazenie ze recovery sie syoie przy kazdej nastepnej aktualizacji bo nawet phona w tym trybie juz nie da sie włączyć

Edytowane przez akame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam to samo od marca, znaczy fon nie startuje po aktualizacji I trzeba baterię wyjmować, wtedy uruchamia sie po staremu.

Właśnie próbowałem z najnowszym romem, bo miałem nadzieję, że to może zostanie naprawione, ale nie, ciągle działa źle.

Pytanie, czy jezeli zainstaluję przy użyciu twrp, to czy zostaną wszystkie moje aplikacje...?

czy musze je jakoś wcześniej backupować...?

I generalnie to dlaczego metoda 1 opisana poniżej nie działa...? skoro telefon kupiłem w Accesoriess4you:

https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też problem z tym samym i liczę, że mi ktoś pomoże. Tylko najlepiej, żeby wytłumaczyć to, jak typowej blondynce. Po pierwsze, co to twrp (i czy ktoś będzie miły i mi wstawi np link do poradnika)? Jeszcze zbytnio nie ogarniam tego forum by czegoś tu szukać. 

Z góry dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam ten sam problem, wiem że muszę zainstalować TWRP, mógłby ktoś wstawić linka z TWRP dla gucci i jeszcze pytanie jak zainstalować - poprzez aktualizacje tak jak wcześniejsze romy? 

Już wiem że chyba muszę wgrać TWRP przez Flashify,do szczęścia brakuje mi tylko odpowiednia wersja, dodam że ma androida 4.4.4.

Pomóżcie!

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Tomkoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...