Skocz do zawartości

Telefon wyłącza się bez żadnej informacji


GrzeSek

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch miesięcy borykam się z problemem wyłączającego się telefonu. Na początku myślałem, że to przez mróz, ponieważ telefon pierwszy raz wyłączył mi się w temperaturze nieco poniżej 0°C. Drugi raz zgasł miesiąc temu już przy temperaturze powyżej 0°C. Myślałem ok, może mu było zimno bo miał metalowy bumper założony, ale jakiś czas temu telefon mi zgasł w domu przy 24°C. Wygląda to tak, że urządzenie gaśnie jakby się zablokowało, ale zapala się czerwona dioda. Urządzenia nie można włączyć przez dłuższy czas po takim zdarzeniu. W telefonie na przestrzeni tych dwóch miesięcy był wykonywany wipe dwa razy.

Telefon gaśnie tak z baterią na poziomie minimum 10%. Wczoraj mi zgasł ponownie w domu. Było 10%, zapaliła się czerwona diodia. Podłączyłem telefon do ładowarki i leciało od 0%.

Tapatalknięte z MI4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem na IPhone 5s i 6, w pierwszym przypadku jak Kolega napisał wyżej - walnięta bateria. W drugim, pomogła następująca metoda: rozładowanie do wyłączenia, naładowanie do 100% i hard reset. Wskaźnik się skalibrował i do dzisiaj OK. Wiem, że MIUI to nie IOS, ale może spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...