Skocz do zawartości

Mi Recovery 2.1.0


miszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam telefon xiaomi mi 4 LTE. ROM orginalny najnowszy global 7.1 miui I androida 4.4.4. Probuje wgrac inny ROM badz androids 6.0 niestety gdy wciskam vol+power wyskakuje mi mi recovery. Jak wykonac aktualizacje androida do 6.0 w takim telefonie?

 

Miflash odpada przez brak opcji fastboot

Edytowane przez miszkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze oficjalnego global na andku 6. Jeżeli masz już 7.1 to próbuj na to wgrać 5.11.17 przez apkę aktualizacje (górny lewy róg - tam masz 3 kropki, jak rozwiniesz menu wybierasz "zainstaluj aktualizację z pliku .zip. Jak nie pójdzie to zmień nazwę pliku na update.zip i spróbuj jeszcze raz). Jak nie pójdzie to dawaj przez mirecovery, jak nie pójdzie to wgraj twrp i wtedy ładuj 5.11.17. Dalej już wg instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtasemaj napisał:

Nie ma jeszcze oficjalnego global na andku 6. Jeżeli masz już 7.1 to próbuj na to wgrać 5.11.17 przez apkę aktualizacje (górny lewy róg - tam masz 3 kropki, jak rozwiniesz menu wybierasz "zainstaluj aktualizację z pliku .zip. Jak nie pójdzie to zmień nazwę pliku na update.zip i spróbuj jeszcze raz). Jak nie pójdzie to dawaj przez mirecovery, jak nie pójdzie to wgraj twrp i wtedy ładuj 5.11.17. Dalej już wg instrukcji

dziekuje. wszystko już pięknie działa :) teraz tylko takie inne pytanie (jestem 1 raz na androidzie od jakiś 10 lat, wcześniej do niedawna użytkownik windows phone) czasami, bardzo rzadko wywala mnie z play store i wyskakuje komunikat o błędach. czy to normalne na androidzie czy ja mam cos nie tak ?

Edytowane przez miszkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, miszkin napisał:

dziekuje. wszystko już pięknie działa :) teraz tylko takie inne pytanie (jestem 1 raz na androidzie od jakiś 10 lat, wcześniej do niedawna użytkownik windows phone) czasami, bardzo rzadko wywala mnie z play store i wyskakuje komunikat o błędach. czy to normalne na androidzie czy ja mam cos nie tak ?

Coś masz nie tak, komunikat to "aplikacja nie odpowiada" czy coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Coś masz nie tak, komunikat to "aplikacja nie odpowiada" czy coś innego? 

Kurcze jak na złość teraz sklepu nie wywala ale to było coś w stylu właśnie aplikacja nie odpowiada i mogłem wysłać raport o błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piszę trochę z pamięci... Ale wejdź w recovery. Później zakładka WIPE ->> wipe cache / dalvik. Na koniec reboot system

Telefon po tej operacji może trochę dłużej się uruchamiać, bo apki od nowa się będą optymalizować.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎23‎.‎03‎.‎2016o23:35, kulig007 napisał:

 

To piszę trochę z pamięci... Ale wejdź w recovery. Później zakładka WIPE ->> wipe cache / dalvik. Na koniec reboot system

Telefon po tej operacji może trochę dłużej się uruchamiać, bo apki od nowa się będą optymalizować.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

sorry, że dopiero teraz odpowiadam ale rozumiem, że miałem to zrobić przez twrp? w sensie wejść w wyczyść, zaawansowane i i usuń dalvik/cos tam xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...