Jump to content

Nie mogę włączyć telefonu po hard resecie

magdalena
 Share

Recommended Posts

Hej,

Zrobiłam hard reset mojemu telefonowi, ale nie mogę go teraz włączyć. Ciągle wchodzi w tryb hard resetu i nic nie pomaga. Robiłam całego wipe'a i reboot to the system, ale bez skutku.

Jakieś pomysły?

7 minut temu, magdalena napisał:

Hej,

Zrobiłam hard reset mojemu telefonowi, ale nie mogę go teraz włączyć. Ciągle wchodzi w tryb hard resetu i nic nie pomaga. Robiłam całego wipe'a i reboot to the system, ale bez skutku.

Jakieś pomysły?

No jak zrobiłaś cały wipe to co ma Ci się włączyć? Usunęłaś system.

• Like 1

1 minutę temu, magdalena napisał:

Ok, czyli teraz tylko wystarczy, że go znowu zainstaluję i wszystko powinno grać? Nie mam jak tego teraz sprawdzić, bo mam słabą baterię i nie chce zacząć operacji...

Powinno. Poniżej 50% nie rób nic w TWRP nigdy.

Wgraj na kartę pamięci plik romu za pomocą czytnika(chyba że już tam jest), włóż ja do telefonu i twrp powinno zobaczyć ten plik i zainstaluj wtedy będzie system.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ok, czyli teraz tylko wystarczy, że go znowu zainstaluję i wszystko powinno grać? Nie mam jak tego teraz sprawdzić, bo mam słabą baterię i nie chce zacząć operacji...

Jak nie chce zrób mu jeszcze raz szybkie wipe to trwa sekundy, wstecz i instalacja romu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, galakty napisał:

Masz TWRP?

mam twrp, na karte pamieci zgralam folder instalacyjny (rozpakowany), nie dziala. jak chce cokolwiek zainstalowac z karta pamieci lub bez, to pisze 'file is corrupted'

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...