Skocz do zawartości

Opytmalizacja Mi Note Pro


PawelD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od kilku dni mam Xiaomi Mi Note Pro, które jest moim pierwszym telefonem z Androidem. Przyznam szczerze, że z podobną prędkością działał mi stary kilkuletni iPhone4. Może jakąś optymalizację zrobić? Coś wywalić z autostartu? Telefon ma dobre parametry i uważam, że nienormalnie zamula jak na to co oferuje :) Jakieś rady dla świeżaka w Androidach i Xiaomi? Jeśli post został zamieszczony nie w tym miejscu co trzeba, proszę o jego przeniesienie lub info gdzie powinienem to zrobić. To pierwszy wpis.

Pozdr. PawelD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jest tak jak mówisz, telefon dostałem od sprzedawcy z wgranym MIUI wraz z jakimiś aplikacjami, które nawet nie wiem do czego służą i nie mogę ich usunąć. DUBOOSTER, DUBATTERY SAVER, KING ROOT DX TOOLBOX chyba, że one są potrzebne a tylko mi się tak wydaje. Wersja MIUI to 5.12.24, zmieniać? Musze się zagłębić w temat żeby czegoś nie popsuć. Czy nie ma takiej opcji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Podłączę się pod ten temat, bo jestem pewien, że PawelD też jest żywo zainteresowany. Chcę kupić sobie Mi note pro, ale dowiedziałem się, że ma już zablokowany system. Teraz pytanie brzmi; jeżeli przez formularz xiaomi do odblokowania telefonu uda mi się to zrobić, będę mógł wtedy wgrać na note pro rom MIUI Polska?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od której wersji blokują bootloader? :v

Jak wgrasz miuipolska wg instrukcji (weź idź tam w końcu...) to nic nie zablokujesz.

Wysłano z Mi4c

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Podłączę się pod ten temat, bo jestem pewien, że PawelD też jest żywo zainteresowany. Chcę kupić sobie Mi note pro, ale dowiedziałem się, że ma już zablokowany system. Teraz pytanie brzmi; jeżeli przez formularz xiaomi do odblokowania telefonu uda mi się to zrobić, będę mógł wtedy wgrać na note pro rom MIUI Polska?

 

Tak. Musisz mieć odblokowany bootloader.

Wysłano z Mi4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info:) Zacznę zbierać profilaktycznie punkty :) Podziwiam też i doceniam wkład pracy jaką wkładacie w MIUI Polska!

 

P.S. Mini off top, po odblokowaniu Mi5 też będzie można wgrać na niego MIUI Polska, czy wpis o braku wsparcia m/i dla tego modelu znaczy, że się nie da?

Edytowane przez droidboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 27.03.2016 o 12:52, droidboo napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Podłączę się pod ten temat, bo jestem pewien, że PawelD też jest żywo zainteresowany. Chcę kupić sobie Mi note pro, ale dowiedziałem się, że ma już zablokowany system. Teraz pytanie brzmi; jeżeli przez formularz xiaomi do odblokowania telefonu uda mi się to zrobić, będę mógł wtedy wgrać na note pro rom MIUI Polska?

 

NIe potrzeba czekać na odblokowanie bootloadera-i niepotrzeba zbierać punktów, link tutoriala do odblokowania telefonu inaczej niż za pomocą apki Xiaomi przewija się przez forum wystarczy poszperać, jeśli nie znajdziesz pomogę (teraz nie dam rady-ale szukaj w moich postach). Problemem może okazać się konto na serwerze Xiaomi, biorąc pod uwagę kupno od kogoś tam gdzieś używany fon. Jeśli kupujesz nowy z Chińskim globalem to będzie zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...