Skocz do zawartości

[Przestarzały] [ViperAtmos] Viper4Android | Dolby Atmos | Sony Audio | Beats Audio | Android 4.3 - 6.X.X | Działa na Enforcing Selinux


Farron

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, przewa1258 napisał:

Słychac roznice miedzy samym Viperem a A.R.I.S.E?

A słyszałeś w zwykłym Viperze DTS? O ile się nie mylę jeśli tak to przepraszam w Viperze nie ma DTS'u i wielu innych rzeczy. Owszem słychać. Różnica jak dla mnie jest bardzo wyraźna. Backup, spróbuj przetestuj. Polecam Numbers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, przewa1258 napisał:

@Farron Przed instalacją trzeba usunąć wszystkie inne mody, więc wystarczy że usunę biblioteki Vipera?

Ogólnie twórcy A.R.I.S.E mówią że spokojnie można zrobić dirty flash na inne mody niż Arise. Format c jedynie w przypadku kiedy mamy zamiar zmienić sobie mod z przykładowo Exodus na Numbers itp... Viper raczej nie będzie przeszkodą tym bardziej że to składowa arise. Dla pewności usuń te biblioteki oraz musicfx i wyłącz nuplayera. Zawsze można zrobić też jak radzi dział IT format c kurde :D

Edytowane przez Farron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, przewa1258 napisał:

@Farron A jakie są różnice między Numbers, Leviticus i Exodus?

Wejdź do głównego tematu masz tam wszystko opisane. Numbers łączy piękno basu i neutralności z dwóch poprzednich. Exodus jest neutralny a leviticus basowy. Różnica jest jeszcze taka że Numbers możesz spokojnie zainstalować i wszystko będzie działać ponieważ masz podział na Sound System i Add-on GUI. W dwóch poprzednich nie ma tego podziału więc wszystko jest razem co oznacza że atmos który przeznaczony jest dla androida 6.0+ nie będzie działał. W sensie apka bo wszystko inne jak najbardziej tak. Add-On gui jest dla androida 6.0+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam problem z Viperem, miałem jakiś czas ViperAtmos i było to samo, jednak używam tylko Vipera, więc wrzuciłem go teraz samego.

W każdym razie po instalacji wszystko jest ok, np na drugi dzień już nie działa,wyświetla mi, że stan nieprawidłowy. Jednak, jeżeli uruchomię telefon ponownie to znów działa. Mieliście taki problem i jakoś udało się to rozwiązać? Działa mi to na nerwy, to samo miałem na miui 8 dev, teraz jestem na 7 stable. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ciężko stwierdzić co jest przyczyną... Music fx... Nuplayer. Brak preinstalowanych sterowników, permissive enforcing kernel. No chyba że masz viper z tematu viperatmos na xda. Może to wina tego iż apka jest zabijana przez czyszczenie ramu lub przez mi music... No i nie jest systemowa. One does not simply. Spróbuj A.R.I.S.E :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka Multimedia w Opcjach programisty. Profile do vipera wrzuca się do pamięci głównej folder powinien się sam utworzyć a jak nie wystarczy zapisać profil bez jakichkolwiek zmian jako powiedzmy "flat". /storage/emulated/0. Folder zwie się Viper4Android a w nim znajdują się lub mogą zależy jak leży... Trzy inne foldery DDC, Kernel, Profile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka Multimedia w Opcjach programisty. Profile do vipera wrzuca się do pamięci głównej folder powinien się sam utworzyć a jak nie wystarczy zapisać profil bez jakichkolwiek zmian jako powiedzmy "flat". /storage/emulated/0. Folder zwie się Viper4Android a w nim znajdują się lub mogą zależy jak leży... Trzy inne foldery DDC, Kernel, Profile

a944373a6de7ccb42ca5e02e1f5c1c04.jpg

Chyba coś u mnie nie teges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Może kogoś zainteresuje Viper4Android Mokee Edition. Działa bez żadnych kombinacji. Wszystko spolszczone. Wystarczy mieć SELinux permissive LUB wgrany root. Instalacja przez TWRP i restart (wszystkie potrzebne biblioteki są już w pliku).

Uwaga ważne: instalator czyści dalvik/cache więc najlepiej wgrywać świeżo po instalacji romu żeby potem nie ustawiać wszystkiego od nowa w systemie.

Testowane na Redmi 3S z Miui.eu v7.6.8 (Miui8 Marshmallow). Działa rewelacyjnie.

Download:

https://github.com/Miyaku/mkv4a/files/587669/mkv4a-b16.11.13.zip

Test po instalacji i włączeniu:

Screenshot_2017-07-27-21-20-49-933_com.vipercn.viper4android_v2.png

Edytowane przez tor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...