Skocz do zawartości

Dolby Atmos dla Redmi Note 2


Farron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam choć pewnie nie jest to dla was żadna nowość chciałbym się z wami podzielić Atmosem którego znalazłem na en.miui.com Link

Moda właśnie wgrałem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że działa jak należy. Dźwięk jest głośniejszy i bardziej żywy a żeby nie rozpisywać się zbytnio na ten temat bo ocene pozostawiam wam powiem że z pewnością Dolby jest lepsze od systemowego equalizera. Sam Atmos nie zabija ogromem możliwości jak to jest w Viperze jednak moim zdaniem może być dobrą alternatywą dla tych którzy nie chcą bawić się w ciągłe zmienianie z Enforcing na Premissive ponieważ Atmos tego nie wymaga. 

Pobieramy i wrzucamy go gdzieś do pamięci telefonu następnie flashujemy (instalujemy) paczkę dap_r6.5.zip przez TWRP. Restartujemy telefon i jedyne co jeszcze musimy zrobić to w opcjach programisty wyłączyć nuPlayera. 

Na Miui 7.2.1.0 Global działa.

dap_r6.5.zip

Dla spragnionych lepszych efektów [Zaktualizowany] Viper4Android | Dolby Atmos | Sony Audio | Beats Audio | Android 4.3 - 6.X.X | Działa na Enforcing Selinux działa na RN2.

Edytowane przez Farron
Dodanie Linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tygrys napisał:

Panowie a na AOSP działa?

Wydaje mi się że bez problemu powinno działać. Jak by nie było pliki dźwiękowe i wszystko co się dźwięku tyczy w MIUI jak i AOSP czy CM znajduje się w tych samych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jarq napisał:

Ma to jakiś negatywny wpływ na baterie?

Mam MIUI 7.2.1.0 Stable (Global) oraz zainstalowaną full paczkę Viper4Android | Dolby Atmos | Sony Audio | Beats Audio i nie widzę negatywnego wpływu na baterię tym bardziej że teraz co chwila słucham muzyki czy oglądam coś na telefonie (czego wcześniej aż tak nie robiłem). Po całym dniu bateria spadła do 64% mimo tego że internet bez przerwy mam włączony zarówno Wi-Fi jak i 4G. Wchodzę na FB gadam przez Messengera, SMS'uje czy prowadzę godzinne rozmowy. Trzeba jeszcze wspomnieć że internet też przeglądam jakkolwiek to brzmi. Nie widzę jakiegoś wpływu tak czy inaczej niech inni się jeszcze wypowiedzą.

Edytowane przez Farron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mirumator napisał:

Witam. Ja zainstalowalem pełna paczkę Viper dolby sony i jakoś nie działa mi Viper. Dźwięk gdy włącze dolby jest świetny a gdy odpalam Vipera nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Masz wersję stabilną systemu czy nightly? I wyłączyłeś nuplayera w opcjach programistycznych? Z mojej rozmowy z ZduneX25 wynika na to że do działania Vipera potrzebne nam SuperSU.

Edytowane przez Farron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zainstalowalem pełna paczkę Viper dolby sony i jakoś nie działa mi Viper. Dźwięk gdy włącze dolby jest świetny a gdy odpalam Vipera nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Też tak miałem, wystarczyło, że zainstalowałem samą paczkę z Viperem, a potem dograłem osobno dolby i zadziałało 😉. Natomiast nie wiem jak z Sony, nie szukałem czy jest osobna paczka.

Spróbuj i napisz 😀

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirumator napisał:

Więc mam wersję dev(6.3.11) supersu też zainstalowany tylko że nie musiałem żadnych uprawnień nadawać. Spróbuję pojedynczo dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie musisz uprawnień nadawać ponieważ wszystko samo z automatu się zrobi. I proponował bym wam albo samego atmosa stąd instalować albo całe paczki stamtąd. Ponieważ są od różnych deweloperów co prawda działa jeśli się tak zrobi ale nie wiem jak z bugami i resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadziałało, miałem zainstalowany xposed tak dla sprawdzenia,a kiedy odinstalowalem to ruszyło z viperem. Teraz każdy dźwięk nawet blokady jest podbity i to mocno. Na razie dużo nie testuje ale jest dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mirumator napisał:

zadziałało, miałem zainstalowany xposed tak dla sprawdzenia,a kiedy odinstalowalem to ruszyło z viperem. Teraz każdy dźwięk nawet blokady jest podbity i to mocno. Na razie dużo nie testuje ale jest dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Zobacz jak to ustawienie ci będzie działać sam z tego korzystam jest bardzo sensowne przynajmniej dla mnie bo nie mam jakichś super słuchawek. Zarówno głośnik i zwykłe słuchawki grają dobrze

Profile.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...