Jump to content

Kabel MHL


Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie, ma ktoś może na stanie, używał i może się wypowiedzieć jak to działa. Zastanawiam się nad kupnem, ale na Ali jest ogrom tego i nie wiem co wybrać aby działało dobrze z naszym Redmi Note 3 Pro.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ZduneX25 napisał:

Nie ręczę w 100%, bo to nowe telefony i może zmienili podejście do MHL, nie miałem okazji testować, ale jak zostało po staremu to tylko WifiDisplay.

Jeżeli do filmów to najlepiej bezprzewodowo - jeżeli telewizor nie wspiera to adapter kosztuje od 10$. :)
Gorzej byłoby z grami z powodu opóźnienia.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zyga123 napisał:

Mógłbyś powiedzieć o jaki adapter chodzi?

Na HDMI, zgodny ze standardem Miracast. Wpisz sobie "Miracast" na AliExpress i wyskoczy Ci sporo tego. Nie wiem czy te za 10$ dają radę, może lepiej kupić coś droższego, może nawet tu na miejscu. Tak czy owak, nie jest to droga sprawa, a brak plączącego się kabla jest nie do przecenienia, tym bardziej, że dzięki temu adapterowi możesz też podłączyć do telewizora sporą część (m.in. te oparte na procesorach serii "i") niezbyt starych komputerów. No i samo gniazdo microUSB posłuży Ci dłużej. :)
Może przy okazji pokusisz się o boxa z innymi funkcjami o jakie chciałbyś dodatkowo rozbudować telewizor - wybór jest spory.

Link to post
Share on other sites

No to kupuj najtańszy z Miracast, albo przynajmniej najtańszy z tych których działanie tej funkcji da się jakoś zweryfikować (testy, recenzje, filmiki). Daj znać co wybrałeś i jak będzie się sprawowało.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Koledzy chciałbym jakieś urządzenie podpinane pod hdmi w TV za pomocą którego mógłbym przesyłać obraz/video nie tylko z RN3P ale i innych telefonów z Androidem bądź IOS, Windows Phone i z laptopów z Windows 7 i 10. Co byście proponowali?

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...