Skocz do zawartości

GB - śledzenie przesyłki?


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłam zamówienie na GB - po kilku godzinach dostałam info, że wysłali (ciekawe, czy naprawdę, czy to jakiś chłit marketingowy) i podali mi nr przesyłki, że rzekomo mogę ją śledzić na Belgium Post Unregistered. No i sorry, jak można śledzić coś, co już w nazwie jest unregistered? Oczywiście żadnej strony tego Belga nie podali. Ktoś z was dostał coś via Belgium Post i orientuje się, jak działa to śledzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, dwa razy szło do mnie Belgium Post i teraz też coś idzie. Zobacz na stronkę 17track.net wbijasz tam ów numer i śledzisz. Tylko dwie sprawy. Od momentu otrzymania numerka z GB do momentu kiedy track17 złapie może minąć że dwa dni. Druga sprawa jest taka że ostatni status jaki za jakiś czas zobaczysz to że przesyłka jest w Belgii. Potem już nic i nagle hyc, kurier puka do drzwi.

GB.thumb.JPG.0a17d6f9af04b3e294a096ef0bd

Tapnięte z MI4 W

Edytowane przez zielonyBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - moja 21ego została zarejestrowana na lotnisku w Brukseli. Tak, na lotnisku w BRUKSELI, tak, DWUDZIESTEGO PIERWSZEGO marca. Mam nadzieję, że nie wyleciała w powietrze razem z resztą lotniska... 

No to czekam na tego hyc - kuriera do drzwi ;)

 

EDIT: O, jest status z 23ego! Przeszła odprawę i została dostarczona do urzędu pocztowego. Dają jej 2-8 dni na dojazd do miejsca przeznaczenia. Chociaż zważywszy na fakt, że ponoć dopiero dziś mieli otworzyć lotnisko, to ja bym jednak miała zwiększoną tolerancję (aczkolwiek najbardziej to bym chciała, żeby dotarła najpóźniej w czwartek... :P

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamawiałem Mi4 i Redmi 3 na GB. Nie zauważyłem albo nie było takiej informacji i jeden wysłali DHLem a drugi już belgijską. No i ciekawie bo DHLem przeszła bez żadnych problemów/ zatrzymań w WER, gdzie niektórzy piszą, że DHL = pewny VAT. Natomiast belgijską otworzyli nakleili jakąś nalepkę, że nie spełnia jakiś wymagań i puścili dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, przemowg napisał:

Ostatnio zamawiałem Mi4 i Redmi 3 na GB. Nie zauważyłem albo nie było takiej informacji i jeden wysłali DHLem a drugi już belgijską. No i ciekawie bo DHLem przeszła bez żadnych problemów/ zatrzymań w WER, gdzie niektórzy piszą, że DHL = pewny VAT. Natomiast belgijską otworzyli nakleili jakąś nalepkę, że nie spełnia jakiś wymagań i puścili dalej. 

Ale że jak ?

Sami od siebie postanowili wysłać Ci DHL'em? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.04.2016 o 09:29, matti napisał:

Zamówiłem z GearBest słuchawki. Nadano je pocztą estońską. Mam zdjęcie paczki i numer przesyłki, ale nigdzie nie mogę go namierzyć (numer ma 12 cyferek). Ktoś namierzał taką paczkę?

Dzięki Eragonowi namierzyłem przesyłkę, która już 29.03 była w Warszawie ("przybycie do urzędu pocztowego"). Do dziś nie pojawił się nowy status, na mojej poczcie (Wrocław) nie ma dla mnie żadnej przesyłki rejestrowanej lub nie. Ukradli po drodze z Warszawy? Jak odzyskać od GearBest kasę za towar? Płaciłem PayPalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matti , @Eragon Możecie podać stronę na której namierzaliście paczkę? Mam podobną sytuację, tydzień temu dostałem wiadomość o wysłaniu paczki - też słuchawki. Wszystko ładnie pięknie, nawet zdjęcie zapakowania wysłali, ale za nic nie mogę jej namierzyć.

Po zapytaniu do sklepu gdzie mogę namierzyć moje zamówienie, dostałem odpowiedź, że na stronie  http://www.sfb2c.com/?a=trackEn  ale za czorta nie wiem czy dobrze klikam. Po 10 sekundach następuje przekierowanie na inną stronę i w prawym górnym roku jest napis "I'm a buyer" i chyba to tam się wyszukuję. Ale po wpisaniu mojego numeru pojawia się komunikat, że nie ma żadnych informacji o przesyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...