Skocz do zawartości

Uceglony -nie działa tryb fastboot, nic nie działa.


cinek100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam problem z włączeniem telefonu po próbie flashu nowego romu.W trybie recovery ( power+ volume +) zrobiłem Wipe danych na telefonie, zainstalowałem roma.Pojawił się komunikat ze zainstalowany ok (succes?).Lecz zamiast zrobić reboot i ładowanie nowego systemu , uruchomiłem rootowanie  SU.telefon sie wyłączył i nie wstał.Przy próbie włączenia świecił się tylko ekran na czarno i wibracja.W tej chwili w ogóle nie reaguje na włączenie i nie działa tryb fastboot ( power + volume -).Mozna coś z tym samemu zrobić , czy pozostaje tylko serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki;(Ale nie poddawałem się i szukałem tym razem na zagranicznych forach.I udało się;)Zainstalowana została wersja 5.8.20 Beta MIUI.Co sądzisz d3tr0 o tym sposobie http://en.miui.com/thread-157344-1-1.html ?Warto by to przypiąć dla potomnych?

Edytowane przez cinek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o zrootowanie telefonu.Jesli się nie mylę to pisało coś tam o użyciu aplikacji Super Su(przciągnąłem suwaczek i sie spierdzieliło).Ta opcja pojawiła się w trybie recovery tuz po tym jak zainstalowałem rom w wersji eu .

Edytowane przez cinek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, galakty napisał:

Kolejny uceglony przez SuperSU? Czyli jednak to nie legendy.

Tak ,dokładnie to wyskoczył komunikat czy chce zainstalować Super SU i że zrootuje to telefon.Na szczeście udało sie go przywrócic do życia i już z powrotem korzystam z MIUI PL :)

Edytowane przez cinek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On instalował xiaomi.eu to dogranie supersu w twrp powinno pójść bez problemu, ale może problem był w tym że użyłeś tego supersu które proponuje twrp (nie wiem co to i jak stara jest to wersja), a nie zrobiłeś tego osobno z pliku zip supersu.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...