Skocz do zawartości

Dev Rom juz jest !!!!!(stable tez )


Lipskus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcinj6 napisał:

Ja dzisiaj zainstalowalem dev odblokowalem bootloader i wrocilem na global i zainstalowalem xiaomi eu(miuipolska) wersje 6.3.17 ale ma ona błąd z bluetooth i poczta.

Nie zauważyłem u siebie błędów z bluetoothem, jakieś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowalem 3.0 twrp na global romie i widze ze mam tylko problem z bluetooth i apka poczty. I zastanawiam sie czy przeinstalowac to 6.3.17 bo widze ze jednak dziala BT. Tylko nie wiem co lepsze wrzucic na dev czy na global...?? Ogolnie to stabilniejszy powinien byc 7.1.18 z polskim jezykiem i nie powinno byc błedow bo to wersja stable. Juz sie pogubilem i nie wiem ktora wersja bedzie aktualizowana a ktora nie:/

P.S Thermos Ty masz 6.3.17 u Ciebie tez jest problem z bluetooth??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marcinj6 napisał:

 

Ja zainstalowalem 3.0 twrp na global romie i widze ze mam tylko problem z bluetooth i apka poczty. I zastanawiam sie czy przeinstalowac to 6.3.17 bo widze ze jednak dziala BT. Tylko nie wiem co lepsze wrzucic na dev czy na global...?? Ogolnie to stabilniejszy powinien byc 7.1.18 z polskim jezykiem i nie powinno byc błedow bo to wersja stable. Juz sie pogubilem i nie wiem ktora wersja bedzie aktualizowana a ktora nie:/

P.S Thermos Ty masz 6.3.17 u Ciebie tez jest problem z bluetooth??

ja mam global 7.1.17 - ale kombinuje, żeby wrzucić xiaomi.eu

z bluetooth wszystko OK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lipskus napisał:

tak ale nie masz xiaomi eu (wersja z polskim jezykiem ). ona ma problem z poczta i bluetooth. 

no własnie to eu chciałem wrzucić( czyli 6.3.17 z bazy na miui polska). Z tego wynika, że nie ma sensu.

ponowie pytanie:  które twrp zainstalowałeś ?

Edytowane przez thermoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to xiaomi eu 7.1.18 to co to jest?? z tego czytałem to wersja stable nie rozwojowa i tam też jest język polski..

nonda pisał że u niego bluetooth działa.. może to różnica na co się instaluje czy na global czy na dev. bo wiemy już że twrp 2870 nie działa i pozostaje 3.0.0

ja właśnie zflaszowałem global i jeszcze raz instaluje twrp 3.0.0 i 6.3.17 zobaczymy czy dalej bluetooth będzie swirował..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lipskus napisał:

ale stable to jest wersaj stable 

no tak ponoć nie różni się wiele od 6.3.17 ma też język polski bo to multi jest. może aktualizacje będą rzadziej ale może przynajmniej nie będzie błędów?? czy mój tok myślenia jest błędny?:) bo tak teraz sobie myśle że jak na 6.3.17(miuipolska) będą co tydzień aktualizacje z błędami to nie wiem czy sens jest ją instalować..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Lipskus napisał:

w stable nie masz ROOTA I DLA TEGO JEJ NIE IINSTALUJE

hmm a miuipolska jest root? bo jak zainstalowałem 6.3.17 i wrzuciłem super su z marketu to miałem info że roota nie ma. potem zainstalowałem paczkę super su w recovery i nagle root był więc już nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak. próbuje jeszcze wrzucić 6.3.17 na dev wersje może to spowoduje działanie bluetooth. chyba że twrp 3.0.0 powoduje błędy bluetooth a 2870 błędy z wifi:p

Ja robie w sumie za każdym flaszem w recovery full wipe może nie trzeba go robić??

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie twrp zainstalowałeś ?

Najpierw to 287, ale wywalał błąd przy próbie instalacji systemu, więc wrzuciłem 3.0.0 i wtedy poszło... Pewnie bt buguje się czasami przy przełączaniu, tylko, że ja przez cały czas mam włączony, więc prawdopodobnie dla tego działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj coś piszą ze na 6.3.17 BT nie działa..

http://xiaomi.eu/community/threads/6-3-17.30633/page-14

oki jest progress:)

zainstalowałem dev. na to wrzuciłem 6.3.17 nie robiłem żadnych wipe-ów zainstalowałem super su. i BT działa:) wprawdzie jak włączam to kilka razy mruga (włącza/wyłacza) ale po tych kilku razach działa i nie wyłącza:)

a z tego czytałem na xiaomi.eu to wiedzą już że jest problem z BT na 6.3.17 więc za tydzien już powinno być przy aktualizacji naprawione:)

także LIPSKUS możesz instalować tak jak ja a smarband będzie działał:) mi łączy się ze smartwatchem:)

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem na xiaomi.eu że jak się zrobi wipe to potem BT w ogóle nie działa. i rzeczywiście jestem królik doświadczalny bo wszedłem z ciekawości w recovery i zrobiłem wipe i bluetooth już w ogóle nie zadziałał. a bez wipe się włącza po chwili.

potwierdzam żeby działało BT NA 6.3.17 NIE ROBIĆ WIPE-ÓW. będzie przez chwilę się włączać i wyłączać ale włączy się.

 

Edytowane przez marcinj6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipskus nawet po zrobieniu full wipe ja mam chińskie śmieci ale możesz je usunąć do zera tak jak ja zrobiłem to teraz. BT działa, wprawdzie trzeba włączyć będzie migać potem wyłączyć i włączyć z powrotem włączyć pomiga i działa. jeśli używasz smartbanda to i tak masz caly czas włączony BT. poza tym jeśli przy instalacji deva dasz "flash all" to żadnych śmieci po przednich romach nie będziesz miał. a teraz wróciłeś na deva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...