Jump to content

telefon nie włącza się


wicus97
 Share

Recommended Posts

Witam, problem polega na tym, że miałem wgrany system lcsh92_wet_jb9_images_5.7.16_4.4, który mi się zacinał od razu po wczytaniu systemu. Kilka razy właczałem, dalej było to samo, w koncu za którymś razem ruszył, zrobiłem wszystko, tj root, twrp, full wipe i przez twrp wgrałem MIUIPolska_lcsh92_wet_jb9_6.3.10_07ecb7ed3d-4.4.zip. Na początku ruszył mi od razu, sciągnałem kilka aplikacji, pobawiłem się tel i go wyłączyłem. No i od tej pory telefon nie chce się włączyc, staje na logo ładowania systemu. Za 20 razem odpalił i od razu na ekranie odblokowania zawiesił się tak, że pomogło tylko wyjęcie baterii. Ktoś wie jak rozwiazać ten problem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, proponuję użyć programu flashtoola na PC. Pobrać Rom do wykorzystania w Ftool, sterowniki USB. Po wgraniu oryginalnego romu przejść całą procedurę wgrania miuipolska jeszcze raz (twrp,miuipolska).

Wysłane z mojego Jiayu G4S przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cześć, złapałem bootloopa na xiaomi redmi note 3 pro, problem w tym że w ustawieniach mam zablokowane flashowanie, zablokowany bootloader i komputer nie rozpoznaje mojego telefonu. Co robić? Próbowałem flashować, fastboot się włącza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...