Skocz do zawartości

dobre słuchawki do 100


Walo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
22 minuty temu, Ulthion napisał:

Roccat Syva na Mi4 używaj i są naprawdę niezłe, jeśli lubisz głęboki bas. Minusem jest dosyć sztywny/ciężki kabel.
Z pistonów zrezygnowałem, zbyt dużo osób narzeka na efekt mikrofonowy.

To znaczy, że nie mieli Pistonów... v3 i Iron Hybrid Dual praktycznie tego efektu nie mają...

Iron Hybrid Dual bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nezumi napisał:

To znaczy, że nie mieli Pistonów... v3 i Iron Hybrid Dual praktycznie tego efektu nie mają...

Iron Hybrid Dual bierz.

Sugerujesz, że we wszystkich recenzjach, recenzenci mieli inne słuchawki niż mieli?;P
Ja jednak poczekam na nowsze wersje, może się chinole uporają z niedociągnięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ulthion napisał:

Sugerujesz, że we wszystkich recenzjach, recenzenci mieli inne słuchawki niż mieli?;P
Ja jednak poczekam na nowsze wersje, może się chinole uporają z niedociągnięciami.

Raczej w większości są opłacani przez inne firmy, chwalić jedno, krytykować drugie, używam i v3 i Iron Hybrid, coś takiego jak "efekt mikrofonowy" tutaj praktycznie nie występuje... Może mieli pierwsze wersje bez oplotu kewlarowego? Może mieli jakieś lewe wersje bez oplotu samego kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopatrywanie się wszędzie spisków jest trochę śmieszne. Zwłaszcza, że większość recenzji, które oglądałem, były prowadzone przez osoby, które chwaliły sobie inne produkty Xiaomi.  Nie wiem, może po prostu masz słaby słuch albo słuchasz wyłącznie jednego typu muzyki na cały regulator? Już nie raz spotkałem się z zachwytami nad jakimiś słuchawkami, a po zakupie okazywało się, że pieniądze poszły w błoto.  Jedna z lepszych nut do testowania słuchawek, ze względu na paletę barw dźwięków jakie tam występują. A prócz tego sam zawsze testuje na klasyce, trance i rocku.
Dla mnie jako maniaka muzyki choćby wspomnienie o efekcie mikrofonowym dyskwalifikuje je. Oczywiście roccaty to też nie ideał, bo nie ta półka cenowa ale generalnie warto też wiedzieć po co się chce mieć słuchawki pod względem rodzaju docelowej muzyki.

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w większości są opłacani przez inne firmy, chwalić jedno, krytykować drugie, używam i v3 i Iron Hybrid, coś takiego jak "efekt mikrofonowy" tutaj praktycznie nie występuje... Może mieli pierwsze wersje bez oplotu kewlarowego? Może mieli jakieś lewe wersje bez oplotu samego kabla?

Ja używam v3 już prawie pół roku bardzo często i efektu mikrofonowego nie zauważyłem

Wysłane z mojego LG-D405n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Może ktoś potwierdzić działanie słuchawek Piston V3 z pokrowcem iPaky na Mi4? Posiadam owy pokrowiec, ale używać mogę tylko słuchawek od iP, ponieważ inne przez ten pokrowiec nie wchodzą.

Potwierdzam. Jack v3 jest bardzo cienki, tzn osłona jacka jest cienka i wchodzi do ipaky. W którymś temacie w dziale Mi4 ktoś to też potwierdzal.

Napisane z Xiaomi Mi5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cake napisał:

Ale nikt już nie napisze, że sprzęt xiaomi rozwala się po kilku miesiącach...

Także nie napiszę bo mam V3 prawie rok i Iron Hybryd ponad pól roku, I nic się nie dzieje. V3 zdecydowanie bardziej używane i to w nie łatwych warunkach. Pracuję w chłodni gdzie jest i zimno i mokro, jeżdżą ze mną na rowerze, są poniewierane w plecaku. I jak na razie nic się z nimi nie dzieje, a gdyby tak to na pewno kupię jeszcze raz V3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Cake napisał:

Fajnie że wymieniają od ręki, ale to nadal problem

Po to wyszły Iron Hybrid Dual? V3 tak mają, taki ich urok, działają ok, aż im coś odwali i koniec. Obstawiałbym, że winne są temperatury, ew. kabel się wyrywa. Od premiery praktycznie się o tym pisze, trzeba czytać co się kupuje. Ja bym 2x v3 nie kupił, ale za to ironki, bez problemu, są świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...