Skocz do zawartości

oryginalna ładowarka?


adamerror

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

http://xiaomi.com.pl/produkt/ladowarka-quick-charge-2-0-z-kablem-usb-xiaomi/

w pracy brakuje mi ładowarki wiec zakupiłem powyższą

rózni się od tej którą dostałem z telefonem brakiem napisów na

korpusie ładowarki.tzn napisy posiada jedynie w miejscu gdzie wychodza bolce prądowe

a tak prezentuje się na "żywo"

 

czy ta ładowarka jest oryginalna?

 

pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US plus original xiaomi 4C Charger Micro USB Wall 5V 2A Quick For Samsung Galaxy HTC Sony Adapter Xiaomi M2 M3 M4 MDY-08-EF

http://s.aliexpress.com/ryU3YFNF

(from AliExpress Android)

XRN2 by Tapatalk

To jest oryginał sprzedawany z RN2

Oznaczenie Xiaomi MDY-08-EF

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Marcin.M napisał:

Ale Redmi Note 2 nigdy nie obsługiwał QC2.0, ani mediatek pumpcharge

XRN2 by Tapatalk

Dobra, wytłumaczę Ci to jak krowie na rowie... sprzedawca skopiował opis od ładowarki QC2.0 a sprzedaje zwykłą 5v/2A.  Nadal nie widzisz problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zalezy mi ma QC 2.0 te jest do XRN2. Proszę mi wierzyć w ciągu pół roku na kable i ładowarki wydałem ze 120 zł

i żaden nie zbliżył się jakością, szybkoscia ładowania do oryginału (wolne ładowanie, wariujący dotyk)

Wiec w opcji z kablem ta ładowarka cenowo wypada korzystnie - nie znalazłem alternatywy.

Na testy przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra, wytłumaczę Ci to jak krowie na rowie... sprzedawca skopiował opis od ładowarki QC2.0 a sprzedaje zwykłą 5v/2A.  Nadal nie widzisz problemu?

Ja nie jestem muszę być krową żeby zrozumieć co chcesz mi powiedzieć, za pierwszym razem to zrobiłem.

A że ten sklep to Janusz Biznesu to na forum już jest osobny temat do tego. Ale jeśli jest to faktycznie MDY-03-EC to wg forum Miui (link już ktoś wcześniej wrzucił) to jest ona zgodna z QC2.0 więc obaj byliśmy w błędzie

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Marcin.M napisał:

Ale jeśli jest to faktycznie MDY-03-EC to wg forum Miui (link już ktoś wcześniej wrzucił) to jest ona zgodna z QC2.0 więc obaj byliśmy w błędzie

Tylko MDY-3-EB jest zgodna z QC2.0. Jak sobie zresztą wyobrażasz uzyskanie zgodności z QC 2.0 ładowarki, która ma tylko 5V/2A ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dotykiem na smartphonie w trakcie jego ładowania występuje wyłącznie w przypadku korzystania z ładowarki o parametrach innych od zalecanej. Firma nie ma tutaj większego znaczenia.

Razem z RN2 otrzymałem ładowarkę w chińskim standardzie bez przejściówki. Leży sobie w szafce, a ja korzystam z ładowarki od Sony Ericsson o parametrach identycznych i ładuje bez zastrzeżeń.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą swiadomosc

tylko

3 godziny temu, Ehisedi napisał:

Problem z dotykiem na smartphonie w trakcie jego ładowania występuje wyłącznie w przypadku korzystania z ładowarki o parametrach innych od zalecanej. Firma nie ma tutaj większego znaczenia.

 Wiem . Jednak niesamowicie trudno kupic markową ładowarkę. na allegro są setki "samsungów" "htc"

a juz kable to temat na inną opowiesc.... powiem za mam 5 i tylko do transmisji danych

3 godziny temu, Ehisedi napisał:

Razem z RN2 otrzymałem ładowarkę w chińskim standardzie bez przejściówki. Leży sobie w szafce, a ja korzystam z ładowarki od Sony Ericsson o parametrach identycznych i ładuje bez zastrzeżeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...