Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note Pro - Hongkong Goldway


zibi29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy więc moje pytania mogą wydać się wam śmieszne lub nie profesjonalne, ale gdzie szukać pomocy jak nie na tym forum ;)

Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Mi Note Pro, z bardzo prostej przyczyny zawsze mi się podobał, a teraz na dodatek na aliexpress jest rewelacyjna cena (309,99 $) ;)

Korzystałem już z MIUIPolska na innych telefonach i zależało by mi żeby mój przyszły telefon pozwalał na zainstalowanie go, stąd parę pytań, które chciał bym zadać:

  1. Z tego co zdążyłem się zorientować GOLDWAY wgrywa jakąś swoją odmianę MIUI z językiem polskim, która nie jest aktualizowana. Czy uda mi się przejść z tej wersji na MIUIPolska?
  2. Jeśli tak, to czy jak będę musiał odblokować bootloader, to najpierw będę musiał przejść na ChainaDev i czy to w ogóle możliwe?
  3. jak już odblokują mi bootloader to czy ze spokojem mogę wgrywać MIUIPolska wg instrukcji?
  4. No i chyba najważniejsze, czy w ogóle będą jeszcze jakieś aktualizację na ten telefon, może cena jest atrakcyjna ale inwestować ok 1300 zł na telefon bez przyszłości to też trochę głupie ;)

Mam nadzieję, że pytania nie są zbyt chaotyczne, z góry dziękuje za pomoc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kilka dni temu Mi Note Pro od Top One -299$ + DHL.

Z tego co się dowiedziałem to są to modele 2015. Tak zresztą są opisane. Do wyboru 2015501 i starszy 2015021. Pomimo że ten pierwszy nie ma opisanego FDD na pudełku to wspiera wszystkie pasma (podobnie jak RMN2).

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czyli w nowszej wersji nie jest możliwe wgranie innego romu? Też chcę kupić ten telefon i zastanawiam się... Przed tygodniem przyszedł do mnie mi4s z jakimś syfiastym romem od producenta i będę się z tym dodatkowo musiał męczyć. Czekam na odpowiedź ws odblokowania bootloadera. Piszę do Chińczyków czy są w stanie wgrać mi inny rom ale to raczej nie przejdzie. Podsumowując: jaką wersję mam kupić, by móc wgrać inny rom. 

 

I drugie pytanie: czy ktoś korzysta z romu developera? Podobno jest chiński/angielski. Nie przeszkadza mi system po angielsku, byleby obsługa polskich znaków nie szwankowała. Czy oryginalny rom po angielsku będzie obsługiwać polskie znaki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hello 

Android 5.0 

810

Hello,all our products are original from xiaomi factory, we will install int'l rom inside and the latest Miui before sending out, it will have multilanguage and google play, please won't worry about that.

Hello, if you need the sealed box and the original official rom, there will be English and Chinese only and no google play, okay ?  

Hello, all our phones are locked,coz if you update the miui system, it will turn back into Chinese version without google play.

Taką informację otrzymałem od Chińczyków ze sklepu dreami. Teoretycznie mogę sobie wybrać czy chcę ich rom czy oryginalny. Czyli muszę sobie odblokować bootloadera i tak. A to zrobię dopiero jak telefon do mnie przyjdzie... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...