Skocz do zawartości

Działa Odblokowywanie bootloadera w Redmi 3


jozek661

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.08.2016 o 14:02, frogly napisał:

Witam

Zamówiłem 2 sztuki redmi 3 jeden odblokowałem bootloader a przy próbie odblokowania drugiej sztuki komunikat że powinienem poczekać 30 dni aby móc odblokować kolejne urządzenie.

Czy jest jakiś sposób aby to ominąć ?

a może ktoś podzieli się swoim kontem do odblokowania?

Zależy mi na czasie .????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem 2 sztuki redmi 3 jeden odblokowałem bootloader a przy próbie odblokowania drugiej sztuki komunikat że powinienem poczekać 30 dni aby móc odblokować kolejne urządzenie.

Czy jest jakiś sposób aby to ominąć ?

Zasada jest taka że jedno konto Xiaomi na jeden telefon jeśli drugi ma używać ktoś inny.

Z Mi5 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam większy kłopot.

Po wgraniu wersji dev zrobiłem aktualizacje do wersji 6.8.4 beta

Teraz gdy chcę wgrać ver developerską lub na zablokowany bootloader  mi flash  wyświetla bład: 

"Żądane zasoby są w użyciu.(0x800700aa)"

Ma ktoś jakiś pomysł?

Dodam że porty com zmieniałem kilka razy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, frogly napisał:

To teraz mam większy kłopot.

Po wgraniu wersji dev zrobiłem aktualizacje do wersji 6.8.4 beta

Teraz gdy chcę wgrać ver developerską lub na zablokowany bootloader  mi flash  wyświetla bład: 

"Żądane zasoby są w użyciu.(0x800700aa)"

Ma ktoś jakiś pomysł?

Dodam że porty com zmieniałem kilka razy

 

Witam

Okazało się że winny był system. Po zainstalowaniu świeżego systemu instalacja romów przeszła bez problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dragonboy121 napisał:

Ale podobno jak się odblokuje to się łatwiej instaluje,  bo przez mi flash ja nie ogarniam, próbowałem i mi się nie udało. Wiesz może co jest przyczyną jeśli chodzi o ten komunikat? 

Tak samo się instaluje, jedyna różnica że jak masz odblokowany to można w trybie fastboot, a jak zablokowany to w download. Po raz pierwszy najlepiej przez MiFlasha, potem już się samo będzie instalowało. A ten komunikat może znaczyć że masz odblokowany bl, ale niekoniecznie.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę wrzucić MIUI Polska aby mieć pełne spolszczenie i aktualizacje, ale nie mogę odblokować bootloadera. Dostaje komunikat o niezgodności konta, mimo tego samego konta w MiFlash i na telefonie. Soft to MIUI Global 7.1, MiFlash w najnowszej wersji 1.1. Wszystko robię zgodnie z instrukcją ---> 

Proszę o pomoc w ustaleniu źródła problemu.

 

Bez tytułu1 - Kopia.jpg

Screenshot_2016-08-15-19-33-48_com.android.settings - Kopia.jpg

Edytowane przez SirAdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SirAdi napisał:

Witam,

 

Chcę wrzucić MIUI Polska aby mieć pełne spolszczenie i aktualizacje, ale nie mogę odblokować bootloadera. Dostaje komunikat o niezgodności konta, mimo tego samego konta w MiFlash i na telefonie. Soft to MIUI Global 7.1, MiFlash w najnowszej wersji 1.1. Wszystko robię zgodnie z instrukcją ---> 

Proszę o pomoc w ustaleniu źródła problemu.

Źródło jest proste w diagnozie. Na tym romie nie odblokujesz, bo to jakiś wynalazek prawdopodobnie sprzedawcy. Najstarszy oficjalny Miui global to jakoś 7.5...... Musisz wgrać oficjalny rom china dev, ewentualnie global dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro, ponieżej screeny wersji softu. W jedym miejscu jest napisane MIUI 7 Global, w innym MIUI 7 Polska... Aktualizacja OTA nie idzie. Jakie konkretnie kroki muszę teraz podjąć aby mieć pełne spolszczenie i aktualizacje? Mogę żądać od sprzedawcy naprawy obecnego stanu? Jeśli nie to proszę o jakiś poradnik krok po kroku.

Z góry dzięki za pomoc.

Screenshot_2016-08-19-21-44-43_com.android.settings.png

Screenshot_2016-08-19-21-45-16_com.android.updater.png

Edytowane przez SirAdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SirAdi napisał:

Kupiłem na Allegro, ponieżej screeny wersji softu. W jedym miejscu jest napisane MIUI 7 Global, w innym MIUI 7 Polska... Aktualizacja OTA nie idzie. Jakie konkretnie kroki muszę teraz podjąć aby mieć pełne spolszczenie i aktualizacje? Mogę żądać od sprzedawcy naprawy obecnego stanu? Jeśli nie to proszę o jakiś poradnik krok po kroku.

Z góry dzięki za pomoc.

Krok po kroku masz w lokalnym poradniku. OTA nie ma prawa na tym romie działać. Najprostsza droga to wgranie oficjalnego globala MiFlashem i już dziś będziesz miał normalny działający rom z polskim i innymi cywilizowanymi językami w dodatku oficjalny. Potem możesz odblokować bootloader jak nie będziesz zadowolony z oficjalnego romu. Sprzedawca zrobił cię w trąbę, dostarczając telefon z takim romem. Chyba mało świadomy tego co i z czym sprzedaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakiś czas temu odblokowałem bootloader i mam zainstalowany miui 8 i wszystko działało. Natomiast dziś zainstalowałem twrp i za pomocą wiersza poleceń w adb fastboot chciałem sprawdzić stan bootloadera. No i tam pokazuje, że jest "false" czyli zablokowany. Czy twrp dałoby się zainstalować na zablokowanym bootloaderze? Teraz odblokowanie dochodzi tylko do 50%. Do tego nie mogę zrootować telefonu kingrootem bo zatrzymuje się na 90% i wyświetla kod błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś ? Bo robiłem próbowałem przez miflasha i się coś zepsuło, bo jak włączam telefon to tylko logo mi jest i nic się dalej nie dzieje. 

@edit

Teraz się zablokował bootloader, a komórka się nie włącza, tylko logo mi jest, da się jakoś zresetować? Już wolę miui syf tylko żeby coś było.

Edytowane przez dragonboy121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 19.08.2016 o 21:01, SirAdi napisał:

Witam,

 

Chcę wrzucić MIUI Polska aby mieć pełne spolszczenie i aktualizacje, ale nie mogę odblokować bootloadera. Dostaje komunikat o niezgodności konta, mimo tego samego konta w MiFlash i na telefonie. Soft to MIUI Global 7.1, MiFlash w najnowszej wersji 1.1. Wszystko robię zgodnie z instrukcją ---> 

Proszę o pomoc w ustaleniu źródła problemu.

 

Bez tytułu1 - Kopia.jpg

Screenshot_2016-08-15-19-33-48_com.android.settings - Kopia.jpg

Witam wszystkich, mam ten sam problem co kolega wcześniej, z tą różnicą, że jadę na Redmi Note 3 Pro Speszal Edyszyn czyli tej z dodatkowymi częstotliwościami LTE. Soft to 7.3.7.0 MHRMIDE i mam dostępną OTA do 8.0.4.0 [ale MIUI 7 bardziej mi się podoba, powiadomienia w 8 wyglądają tak jak TouchWiz a nie po to zostawiłem Szajsunga :D ]

W unlock toolu i w telefonie jestem zalogowany na to samo konto.

Czy ktoś coś poradzi? Może wgrać OTA, spróbować jeszcze raz i wrócić do 7? Albo zrobić factory reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej

Zainstalowałem nowy system DEV china
ido_xhdpi_images_6.12.8_20161208.0000.00_5.1_cn
i co dalej ?
Nadal zatrzymuje się na 50%
android wersja 5.1.1 LMY47V
MIUI 8 6.12.8 I Beta

Jesteś zalogowany na to samo konto Xiaomi, na które dostałeś zgodę? Sprawdź po ID, bo były przypadki, że ludzie tworzyli nowe konta i nie byli tego świadomi.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2016 o 11:24, ahr napisał:

Sterowniki.

Mam jedno konto, a sterowniki jakie i skąd pobrać ?

Zainstalowałem MIpcsuite, aktualizacja w m.urządzeń i odblokowane.

Pobrałem i rozpakowałem

xiaomi.eu_multi_HM3_6.12.15_v8-5.1

chciałem zainstalować przez XiaoMIflesh.exe ale jest błąd

" odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu "

coś chyba pominąłem, pomoże kto ?

Edytowane przez janusz288
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...