Skocz do zawartości

CMLuk


mateusz20465

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na włoskim forum znalazłem ROM bazujący na cm12.1.

Jest tylko jedna wersja, ale za to dobrze działa, nie ma żadnych błędów. Działa na tym romie xposed, oraz różne modyfikacje, bateria trzyma bardzo dobrze. Root i gappsy są wgrane

https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759884270

4127732bda15f53f7b822519f7d7ded6.jpgfa8274306d2c8ea1ff3e6bb6eb00cbe3.jpge4d3c70485fba9d48dc8449a8001b905.jpg

Na tym forum xiaomitalia.forumcommunity.net można znaleźć ten inne Romy, kilka opartych o miui, port z Xperii i HTC

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzyzu napisał:

Może ktoś się wypowiedzieć coś więcej na temat tych romówt? Testował ktoś jeszcze? 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Powiem tak, bez źródeł to ciężko zrobić coś stabilnego. A jak jest stabilne, to pożera baterię.. Testowałem kilka CM/AOSP i żaden nie jest super na dłuższą metę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc dzisiaj sprawdziłem działanie bluetooth i MMS.

Bluetooth

Z bluetooth em sprawa wygląda tak że wszystko było jak należy telefon odebrał plik jak i zresztą wysłał bez problemów.

MMS

Z tym mam kłopot bo nie mogę ani wysłać ani odebrać MMSa jak mi ktoś przyślę MMS to nie ma powiadomienia tylko w wiadomościach jest przy tej osobie "brak tematu" i pisze pobieranie ale nic się nie pobiera, za chwilę jest pobierz i na tym koniec historia zatocza koło :)

Tapnięte z mojego RN2 na Cm 12.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem jeden wciąż pozostał na cm. Ale chyba się skuszę na jakąś zmianę bo już długo na aosp siedzę.

Naciapciane z Redmi Note 2 ; aosp 1.95

Dzisiaj dostałem MMS i przyszedł normalnie, może w tedy coś było nie ustawione :)

Tapnięte z mojego RN2 na Cm 12.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, KucyG napisał:

Na MIUI to ja też tak miałem ale to jest CM i tu najwidoczniej zostało to niedopracowane ;)

Tapnięte z mojego RN2 na CM 12.1

 

5 godzin temu, Tygrys napisał:

Obaj panowie się mylicie. MMS powinien dojść z automatu - czyt. dane włączają się same i pobiera się MMS.
Na każdym jednym telefonie który do tej pory miałem tak było, w tym na RN2 tylko na np MIUI.

Pozdrawiam

Dokładnie, to z CM jest coś nie tak. Na poprzednim telefonie (Samsung Galaxy S Advance) wszystko działało jak należy na stockowym romie a po wgraniu CM (KK 4.4.4) dostawałem info o nadejściu MMS-a ale żeby go pobrać musiałem ręcznie włączyć dane (mimo włączone opcji auto pobierania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...