Skocz do zawartości

MiSpot - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dziadek-NET napisał:

tak rozumiem ale zawsze można kupić najpierw na osobę prywatną (tu mamy możliwość zwrotu) i ewentualnie przepisać paragon na firmę (faktura VAT) lub zwrócić towar.

tak jak pisałem - zarówno kupując na firmę jak i osobę prywatną nigdy nie robimy problemów ze zwrotem w ciągu 14 dni, zakładając, że towar nie ma śladów użytkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Żona zakupiła u tego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro. Szybka przesyłka, dobry kontakty i... problem z telefonem. Telefon nie ładował się, ani na dołączonej ładowarce ani na ładowarce od Redmi Note 2. W końcu sugerując się http://en.miui.com/thread-284776-1-1.html  i po podłączeniu do kilku usb 2.0 i 3.0 na 2 komputerach ( nie sprawdzałem po każdym podłączeni czy zaskoczyło) telefon zaczął się ładować, również na  ładowarkach na których wcześniej się nie ładował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4 września 2016 o 19:37, Agasharr napisał:

Witam.

Żona zakupiła u tego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro. Szybka przesyłka, dobry kontakty i... problem z telefonem. Telefon nie ładował się, ani na dołączonej ładowarce ani na ładowarce od Redmi Note 2. W końcu sugerując się http://en.miui.com/thread-284776-1-1.html  i po podłączeniu do kilku usb 2.0 i 3.0 na 2 komputerach ( nie sprawdzałem po każdym podłączeni czy zaskoczyło) telefon zaczął się ładować, również na  ładowarkach na których wcześniej się nie ładował.

Cieszę się, że wszystko skończyło się dobrze - tak czułem, że to milczenie po Pana stronie zapowiada pozytywny finał sprawy, jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sprzedawcę, co prawda odbiór osobisty, więc nie wypowiem się na temat przesyłki, telefon w stanie idealnym, z całym zestawem + gratisy od sprzedawcy, system po polsku, pisuś glancuś, kontakt ze sprzedawcą 10/10, na każde pytanie otrzymałem odpowiedź, zachęcam do kupna u tego Pana :) mój pierwszy smartfon od Xiaomi i już wiem, że nie ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmię donoszę,że telefon Redmi Note 3 3/32 pro wersja International doszedł w stanie "dziewiczym" foliach itp itd - poczatkowo nie chciał złapać 4G LTE na 800 Mhz Plusa w mojej okolicy ale po wprowadzeniu parametrów APN i restarcie załapał :) (info dla innych użytkowników) reszta jak w opini wyżej - kontakt ze sprzedawcą 120% pytanie-natychmiastowa odpowiedz - mam nadzieję, że będzie służył długo bezawaryjnie...Nabyłem także power bank Xiaomi 20000mah (działa bez zarzutu-rewelacja z ładowaniem jego oraz telefonu - testowane) produkty oryginalne i pełnowartościowe. Polecam Sprzedawcę wszystkim kupującym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
1 godzinę temu, marcin19883 napisał:

Ja do nich wczoraj pisałem po 16tej i do dziś zero odpowiedzi na info o telefonie. Niestety pozbyli się klienta :) A na aukcji pisze, że natychmiastowo odpisują na emaile.

Daj znać w temacie jak coś ruszy ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2017 o 21:50, Demon3 napisał:

Daj znać w temacie jak coś ruszy ;) 

Dziś ponownie się o coś pytałem i odpisali błyskawicznie. Nie wiem dlaczego na wcześniejszy nie odpisali. Może chwilowo zaniemogli, ale teraz już jest ok. Więc ten sprzedawca żyje i działa pełną parą :) jest ok.

Profesjonalnie i szybko mi cos wytłumaczył na priv. Cofam wszystko złe, co o nim napisałem. Polecam sprzedawce.

Edytowane przez marcin19883
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zamówiłem Redmi 4X 3/32 europejską  wersję w niedzielę a we wtorek był już u mnie. Ekspresowa wysyłka. I cena konkurencyjna. Nie opłacało mi się samemu sprowadzać z Chin za te parę zł różnicy. W paczce dodatkowa folia i silikonowe etui. Etui do wymiany bo cieniutkie takie a folii nie używałem bo ori folijka jest na tym ten i puki co na niej będzie tel.  Ale generalnie przecież mogli nic nie dorzucić a tak jest zestaw na start puki czegoś  fajnego się nie ogarnie . Na tą chwilę nie mogę nic złego powiedzieć. Produkt jak i czas wykonania transakcji zgodny z opisem aukcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, czytałem ale byłem ciekaw czy to normalne, bo nie wiem czy ten zasilacz jest orginalny tyle że z angielską wtyczką czy to jakiś zamiennik.

Oglądałem jakiś filmik o zamiennikach ładowarek i tym co może się stać, dlatego tak dopytuje...

Zresztą, w tej aukcji w której kupowałem jest

image.thumb.png.b0c541c26b87c8daf040b6058068955b.png

 

 

Edytowane przez mini21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mini21 napisał:

Tak, czytałem ale byłem ciekaw czy to normalne, bo nie wiem czy ten zasilacz jest orginalny tyle że z angielską wtyczką czy to jakiś zamiennik.

Oglądałem jakiś filmik o zamiennikach ładowarek i tym co może się stać, dlatego tak dopytuje...

 

 

Ma CE na urzadzeniu oraz na opakowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mini21 napisał:

Na opakowaniu wprawdzie nie widzę, ale jest na odtwarzaczu.

Mozesz cyknac zdjecia pudelka i urzadzenia? Tak z czystej ciekawosci wez np karte a4/a5 dla porownania wielkosci jak to wyglada :)

Jesli to nie klopo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

@mini21 Mamy obecnie na stanie serię TV boxów w wersjach na brytyjski rynek, tym niemniej poza ładowarką nie różni je nic. Tak jak ktoś wyżej zauważył od razu daliśmy o tym informację, bo nie lubimy tak samo jak Wy niejasnych sytuacji. TV Boxy w kartonikach do których wszyscy przywykli (pomarańczowych) wraz z ładowarkami 2-pin będą u nas do końca przyszłego tygodnia - jeżeli to kluczowe, to nie widzę przeciwskazań aby wymienić Ci ten tv box z ładowarką eu-uk na taki z ładowarką typowo do polskich gniazdek, tylko musi być niestety w stanie takim jak do zwrotu w ciągu 14 dni, który oczywiście także możesz u nas wykonać.

 

Co do @IT4Geeks.Polska to nie możesz się mylić, a na pewno się mylisz xD mi bandy też mają z tyłu kartoniku napisy eng/cn a są w wersjach global.

 

Pozdrawiamy

MiSpot

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję MiSpot za odp.

Jeszcze raz sprawdziłem aukcje w której kupowałem i dalej widzę wyraźnie tam "zasilacz".

Dopiero w nowej aukcji jest "zasilacz uk + przejściówka" (screen na górze).

W zasadzie wystarczyła by wymiana samego zasilacza, pudło mam już pod siebie skonfigurowane (powgrywane dodatki KODI itp.) więc wolałbym uniknąć robienia tego drugi raz...

No nic, na dniach się skontaktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...