Skocz do zawartości

MiSpot - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was miał może do czynienia ze sprzedawcą MiSpot? Udało mi się odnaleźć jego profil na FB oraz na Wykopie.

Z tego co widzę, MiSpot dopiero startuje ale raczej wydaje się być uczciwy. Chcę kupić XRN3Pro na działalność, korzystne jest dla mnie że wystawiana jest faktura VAT 23% i że firma jest z Poznania. Cena jest jedną z korzystniejszych (wśród wystawiających faktury), także kontakt mailowy jest bardzo dobry, a odpowiedzi na pytania dokładne.

Może ktoś z Was kupował u nich telefon?

Pozdrawiam,

Crocodil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja co prawda na razie odłożyłem zakup Xiaomi (po zainstalowaniu custom romu na mojej starej komórce, odzyskała ona chęć do życia) ale zdecydowanie mogę pochwalić kontakt z tym sprzedawcą. Myślę też, że cały zakup powinien przebiec bez większych problemów.

Prawdziwym testem będzie dopiero to gdy kiedyś przyjdzie do reklamacji... Co prawda reguły, które MiSpot przedstawił mi mailowo wydają się przejrzyste i korzystne:

  • naprawa prostych awarii na miejscu w Polsce,
  • w przypadku poważniejszych problemów, aparat jest wysyłany do Chin a klient otrzymuje nowy telefon,

ale tak naprawdę wszystko wyjdzie dopiero w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem niecałe 2 tygodnie temu u tego sprzedawcy. 

Telefon nowy, wziąłem też szkło, nic nie naruszone, widać że wszystko nowe a nie jakieś grzebane albo ze zwrotów 14 dniowych. 

Paczka była zapakowana przeciętnie, tzn. telefon w oryginalnym kartoniku który był owinięty folią bąbelkową i zapakowany w folię z logiem firmy kurierskiej, nie było żadnego dodatkowego zabezpieczenia np. w postaci dodatkowego kartonu, o ile nie zdarzy się zbytnie rzucanie przesyłką przez firmę kurierską to takie zabezpieczenie paczki wystarcza, niemniej jakieś ryzyko jest. Iphone 6 znajomego który był identycznie zapakowany dotarł z rozbitym ekranem więc czasem może nie wystarczyć, niemniej są to bardzo rzadkie szczególne przypadki, poza tym sprzedający obiecał poprawę sposobu pakowania.

Telefon miał wgrane MIUI w wersji 7.1.9.0.0 a więc trzeba bawić się w MiFlasha aby mieć oryginalny rom albo też pogodzić się z ewentualnymi problemami w tym badziewnym no i brakiem aktualizacji. 

Kontakt ze sprzedającym dosyć szybki choć odpowiedzi trochę zdawkowe i czasami błędne, np. mnie zapewniał że MIUI w tym telefonie pozwoli na aktualizowanie go przez OTA jak Xiaomi wyda aktualizację a ostatecznie przyszedł z 7.1.9.0.0...

Nieporozumienie z wgranym oprogramowaniem wynikło prawdopodobnie z winy dostawcy, sprzedawca zapewnił że obecnie telefony będą już wysyłane z oryginalnym Global Dev więc można zamawiać bez obaw szczególnie osoby które boją się Flashowania. :)

Gwarancją jest Faktura VAT i zapis na aukcji, który jest przez sprzedawcę respektowany więc nie ma się czego bać. 

Wysyłka odbyła się w 24h jednak w czwartek zostały wprowadzone tylko dane przesyłki (wieczorem) a paczkę kurier odebrał w piątek mimo to wysyłka została zrealizowana zgodnie z treścią aukcji.

Ogólnie transakcja nie była idealna ale sprzedawca sprzęt wysyła oryginalny i na pewno kupujący go otrzyma. :) Sklep się dopiero rozwija i jak najbardziej można go polecić.

 

Edytowane przez Mark1991
Złagodzenie treści komentarza i ustosunkowanie się do odpowiedzi sprzedawcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Bardzo dziękuję za krytyczne opinie, oczywiście są one bodźcem do rozwoju firmy i coraz lepszego spełniania wymagań wszystkich Użytkowników :)

Na wstępie bardzo, ale to bardzo Pana przepraszam, za wprowadzenie w błąd. Nie powinien on mieć nigdy miejsca, ale postaram się chociaż odrobinę wytłumaczyć. Był Pan jednym z pierwszych klientów na redmi note 3 pro, ja wtedy także miałem niewielkie doświadczenie z modelem, aczkolwiek (jak mi się wtedy wydawało) byłem pewien, że mój dostawca nie zawiedzie i na konkretne wytyczne o treści "oficjalny rom global" nie zostanie wgrane chińskie ścierwo 7.1.9...

Niestety rzeczywistość była inna. Jednak jak już mówiłem - uczę się na błędach i dlatego wszystkie telefony, które opuszczają moją firmę mają wgrywany rom global dev, który jak wszyscy wiedzą jest dobrym romem i nie sprawia problemów w użytkowaniu/aktualizacji itp. Oczywiście jeśli klient zażyczy sobie aby telefon pojechał w stanie fabrycznym, to jedzie do niego telefon z chińskim stable china/eng.

Kartoniki - pakuję paczki w kilka warstw wysokiej jakości folii bąbelkowej oraz kilka warstw foliopaku, co sprawia, że paczka jest solidnie i mocno zabezpieczona. Dodatkowo od teraz naklejać będę informacje "ostrożnie/fragile". W ten sam sposób swoje paczki pakuje między innymi firma PLAY.

Ponadto uważam, że naprawdę nie ma powodów do zmartwień - kilka razy byłem w magazynie zarówno inpost jak i DPD i obie firmy naprawdę delikatnie traktują paczki. Na linii przeładunku nie ma miejsca na rzucanie towarem, zresztą każdy kto był w sortowni wie, że jest to wręcz niemożliwe. No chyba, że ktoś ma za cel zniszczyć towar i zostać uwiecznionym na kamerach :) Tak czy oczywiście rozważę wprowadzenie kartoników. No i najważniejsze - oczywiście wszystkie paczki są ubezpieczone.

Gwarancja: podstawą gwarancji jest treść aukcji, która stanowi ofertę w myśl kodeksu cywilnego, czyli nie potrzebujecie Państwo dodatkowych zaświadczeń - polskie prawo i moja uczciwość (o czym świadczą komentarze) wystarczy :) Dotychczas reklamowane były 2 telefony, oba zostały bez jakichkolwiek problemów wymienione na nowe egzemplarze i pozbawione wad. Jeden pojechał do klienta po 4 dniach, drugi ruszy dopiero w poniedziałek, ponieważ był to telefon w chwilowo niedostępnym kolorze (Klient zgodził się poczekać). 

Dostawa: paczki wysyłam na drugi dzień od przyjęcia zamówienia, czyli w ciągu 24h od otrzymania zamówienia. Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, jak zresztą pisałem w aukcji, dlatego też paczka zamówiona w czwartek lub środę wieczorem musiała ruszyć w piątek i dotrzeć po weekendzie.

Co do tego, że jestem podobny do innych sprzedawców na allegro, to niestety ale uważam to za zwrot dla mnie krzywdzący :(

Przytoczę sytuację:

W środę wieczorem otrzymałem informację na maila, że dostałem negatywa o treści:

"Ekran w dostarczonym telefonie okazał się wadliwy - paczka była dobrze zapakowana, więc widać że towar nie jest sprawdzany. Sprzedający nie ustosunkował się do żądania wymiany, dodatkowo nie nie odbiera paczki wysłanej na adres siedziby firmy. "
 

Szybki telefon do klienta, o co chodzi, ponieważ nie było ani kontaktu, ani odesłanego telefonu.

rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Klient: Wysyłałem maila na adres ....

Ja: Proszę Pana, ale to nie moje konto, kupił Pan od konkurencji, moje konto to MiSpot i adres e-mail [email protected], ode mnie także kupił Pan telefon, ale widocznie po tym jak poprzedni sprzedawca źle Pana potraktował. Czy wszystko dobrze z tym urządzenie?

Klient: tak, wszystko jest ok, pomyliłem się wystawiając komentarz

 

Zresztą świadczy o tym fakt, że został od od razu anulowany :)

W związku z tym, naprawdę proszę mi wierzyć, że mam nadzieję i ambicję wprowadzić do sprzedaży marki Xiaomi (zarówno na allegro jak i w sklepie internetowym, który planuję otworzyć) nową, lepszą jakość. Firma dopiero raczkuje, dlatego mam świadomość moich ułomności, niemniej zrobię wszystko co mogę, aby każdy Kupujący wyszedł z transakcji ze mną w pełni zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Piotr Sujkowski

MiSpot

 

Edytowane przez MiSpot
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od sprzedawcy kupiłem już 2 x Redmi note 3 pro i jestem mega zadowolony. Telefon zapakowany idealnie nie rozumiem, o co chodzi Panu powyżej być może oczekiwał przesyłki w styropianie, folii bąbelkowej i bóg wie czym jeszcze.

Oczywiście MIUI w wersji 7.1.9.0.0 jest syfiaste aczkolwiek jakbyś zapytał sprzedawcę to mogłeś sobie zamówić "czysty" telefon z chińskim romem. Po dłuższej rozmowie ze sprzedawcą wierzę że w błąd wprowadzał go dostawca (oznaczenie romu 7.1.9 Global mogło trochę mylić). W moim przypadku dołożył wszelkich starań aby pomóc niedoświadczonemu użytkownikowi przebrnąć przez flash na oryginalny dev rom globala.

Jeżeli chodzi o gwarancję to na każdy z telefonów dostałem fakturę VAT 23% więc nie sądzę aby jakiekolwiek problemy z tym były.

Moim zdaniem sprzedawca oferuje wszystko czego powinniśmy oczekiwać jako klienci : szybki kontakt, uprzejmość, towar zgodny z opisem. Każdemu czasem może "podwinąć się noga", aczkolwiek nie zastanawiałbym się aby kupić u niego kolejny telefon-akcesoria.

Mispot moim skromnym zdanie jest sklepem jak najbardziej godnym polecenia!

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Belmorn30 Byłem świadkiem jak znajomy dostał Iphone 6 zapakowane dokładnie tak samo jak mój Xiaomi i telefon dotarł rozbity, dlatego też uznałem takie zabezpieczenie jako niewystarczające, ale jako że paczka jest ubezpieczona a teraz będzie jeszcze naklejka ostrożnie/szkło można uznać że już będzie ok. Ja również już teraz wiem że w błąd wprowadzał dostawca, niemniej skoro sprzedający obiecuje oryginalny Global Stable a telefon przychodzi z syfmiui to klient ma prawo czuć się wyrolowany i nie rolą klienta jest dochodzić kto zawinił, za towar oraz obsługę sprzedażową w pełni odpowiada sprzedający. I nie zamówiłem go również jak Pan sugeruje bez pytania, tylko pytałem i to nawet 2 razy czy będzie to oryginalny rom który będzie się aktualizował przez OTA i takie zapewnienie od sprzedawcy dostałem.

@MiSpot Chyba wszystko zostało wyjaśnione a wątpliwości rozwiane, Pana sklep jest jak najbardziej godny polecenia, fakt trochę za ostro opisałem to w poprzednim komentarzu, jeżeli teraz telefony będą już dostarczane z Global DEV oraz zastosuje Pan wszystko co opisał w komentarzu powyżej, to sklep będzie w 100% godny polecenia, jak najbardziej trzeba wziąć pod uwagę że firma dopiero zaczyna działalność i można uznać że stąd wynikły nieścisłości oraz nieporozumienia.

Mimo dość krytycznego komentarza powyżej i tak kupił bym drugi raz w tym sklepie, odrobina krytyki nigdy nie zaszkodzi zwłaszcza jeżeli dzięki temu będzie lepiej dla kolejnych klientów co sprzedający udowodnił w komentarzu wyżej. 

Co do porównania że nie wszystko jest idealnie chodziło mi wyłącznie o to, że idealnie nie było choćby w kwestii softu, nic więcej. 

Co do przytoczonej rozmowy z klientem (dla ścisłości) to nie była rozmowa ze mną, z moim Xiaomi sprzętowo jak i softowo wszystko jest ok i oby tak pozostało. :)

Jak za rok lub dwa będę zmieniał Xiaomi na coś nowszego to MiSpot będzie pierwszym sklepem w którym go poszukam, liczę że zgodnie z zapewnieniem sprzedawcy oferta się rozwinie a ceny pozostaną tak samo korzystne jak obecnie. :)

Pozdrawiam i również życzę udanych zakupów.

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2016 o 19:59, Farnsworth napisał:

@MiSpot Czy planujecie rozszerzenie sprzedaży na Redmi 3 PRO?

Był taki zamiar, ale jak zobaczyłem ceny u konkurencji to straciłem zapał :( Na pewno pojawi się w sklepie internetowym, a on pojawi się już niebawem! :)

Miałem oczywiście na myśli to, że przy tych cenach nigdy nie zabezpieczę dla Klientów dobrego supportu i serwisu na cały okres gwarancji, a nie chodzi przecież o to, aby sprzedać zawinąć kasę i uciec tylko żeby miło i z dobrymi o sobie opiniami funkcjonować, a nie co chwilę zakładać nowe konta, czy też sprzedawać telefony bez gwarancji "gwarancja producenta na terenie Polski" :D.

Edytowane przez MiSpot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podzielę się opinią tutaj na forum ponieważ jestem bardzo zadowolony z zakupów od tego sprzedawcy, zakupiłem RN3 Pro ze szkłem oraz obudową IPAKY wszystko ładnie razem wygląda.

Wersja oprogramowania z jaką do mnie przyszedł Global 6.3.31 z czego byłem pozytywnie zaskoczony ponieważ byłem nastawiony na zmianę romu, a tutaj już nie musiałem. Kontakt bardzo dobry. Paczka i cała reszta dobrze zapakowana. Telefon był na drugi dzień.

Strona internetowa super pomysł, czekamy ;)

Oby tak dalej z czystym sumieniem mogę polecić :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem bardzo zadowolony. W czwartek rano zamówione, na drugi dzień koło południa paczka była u mnie. Do pakowania nie mam zastrzeżeń. Naklejka o ostrożności była. Bąbelki były i to dużo. Zamawiałem wiele telefonów i przeważnie przychodziły po prostu w kartonie, bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Świetny kontakt ze sprzedawcą, nawet w niedzielę. W telefonie dobry rom, nie jakieś nie wiadomo co. Gratisy w postaci pokrowca i foli na ekran. FV23%.

Jak tylko Xiaomi Mi5 pojawi się w ofercie od razu kupuję :). 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Sądzę, że skoro stworzyłem temat, to powinienem także dodać swoją opinię :) Ostatecznie nie kupiłem w MiSpocie komórki dla siebie, za to kupiłem RN3 Pro dla swojej narzeczonej :) Z przebiegu transakcji jestem bardzo zadowolony, kontakt zarówno mailowy, jak i telefoniczny był wręcz doskonały :) Zamówienie i zapłata były w poniedziałek wieczorem, a aparat dotarł do mnie w środę rano. Telefon miał wgrany Global Rom z obsługą języka polskiego, dołączona była gratisowa folia ochronna, silikonowe etui oraz przejściówka do ładowarki.

Z obsługi gwarancyjnej jeszcze nie korzystałem i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał ;)

Ogólnie: Zdecydowanie i szczerze polecam zakupy u/w MiSpot! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zakupu przez portal allegro 8.06, sprzęt dotarł do mnie dnia 10.06. Wszystko dobrze zapakowane, Xiaomi Redmi Note 3 Pro (rom global) wraz z folią i etui silikonowym, do tego zakupiłem szkło hartowane oraz etui ipaky. Szkło nałożone trzyma się idealnie, etui chociaż pogrubia telefon to wiem, że chroni.

Czekam teraz tylko z niecierpliwością na MiBand 2 i na pewno zrobię ponowne zakupy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytając opinie tutaj postanowiłem zamówić RN3Pro. 3/32 Kontakt ze sprzedawcą błyskawiczny, najważniejsze pytania były na opisie w aukcji. Mam tylko nadzieję że telefon przyjdzie cały, zdrowy i przetrwa przynajmniej rok / 2 lata. Podzielę się opinią za kilka dni o stanie paczki i urządzenia. Myślę jednak że wszystko będzie ok ;)

I tak jak mówiłem - jest wszystko ok. Polecam!

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarejestrowałem się właściwie po to aby pochwalić sprzedawcę, gdyż pewnie wiele osób tak jak ja używa wyszukiwarki aby poznać opinię, a MiSpot naprawdę na pochwałę zasługuje! W przeciwieństwie do wielu sprzedających Pan fachowo odpowiedział mi na pytania o soft (od niektórych dostawałem wymijające odpowiedzi typu 'nasze oprogramowanie', za dodatkową dopłatą oferowane było mi wgranie bliżej niesprecyzowanego oprogramowania lub odpowiedzi nie otrzymywałem wcale). Jako, iż nie mam żadnego pojęcia na temat Androida, a sam proces wgrywania softu niezmiernie by mnie stresował zależało mi na oprogramowaniu global - i takie właśnie otrzymałem. Telefon był u mnie na drugi dzień, a więc wysyłka ekspresowa, kontakt także wzorowy. Telefon sprawdzałem pod względem oryginalności i test został zdany. 

Szczęśliwym posiadaczem Redmi Note 3 Pro jestem od trzech tygodni i póki co telefon spisuje się bezbłędnie, na temat gwarancji wypowiedzieć się nie mogę (i mam nadzieję, iż nigdy nie będę miał możliwości), z czystym sumieniem mogę sprzedawcę polecić i podziękować za wspaniały sprzęt oraz cierpliwość do kupującego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem Xiaomi Redmi note 3 pro 3/32 i etui 'wysokiej jakości IPAKY"

Zamówiłem w niedziele a we wtorek juz był (czyli normalnie)

ETUI

- Opakowanie które do mnie dotarło było pogniecione i chyba otwierane. Jako że jestem alergikiem zwróce jeszcze uwage na to że sypało sie z niego strasznie kurzem. 

- Niestety co do jakości etui to sie nie zgodzę, guma bardzo przyjemna ale ta plastikowa ramka to jakies badziewie straszne. Plastik nie jest jakoś  specjalnie przymocowany do gumy i po bokach po prostu odłazi. Już czekam jak o coś zachacze i mi sie to połamie (etiu za 50 zł ;) )   

- Z wyglądu bardzo ładny.

 

TELEFON

Dostałem go chyba z MIUI 7 6.4   global (beta) i od razu wyskoczyła mi aktualizacja do MIUI 8 :D Myśłałem że bede musiał sie meczyć z wgrywaniem MIUI Polska ale w sumie teraz nie mam powody by to robić. Bateria to jakiś majstersztyk, na 7 godzin ekranu i 40% ?! Jak zaczne szkołe to mi to chyba wystarczy na 3 dni bez ładowania. A wydajnośc? Znakomita :D

+ za bardzo fajne darmowe etui i folie

 

4/5 przez to etui 

 

 

 

 

 

 

14081397_1015649105200261_291875640_n.jpg

14137771_1015648895200282_324110683_n.jpg

Edytowane przez pompeje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SenseyNS, Jacman Nie planujemy mieć w ofercie telefonów bez oficjalnego globala, a na sztuki też bez sensu sprowadzać bo potem jest spory problem z serwisem :)

Pompeje - Etui możesz zwrócić, nie było przez nas otwierane, a zawartości (kurz) niestety jako że go nie otwieraliśmy nie widzieliśmy. Mam nadzieję, że z telefonem będzie wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 o 12:00, MiSpot napisał:

@SenseyNS, Jacman Nie planujemy mieć w ofercie telefonów bez oficjalnego globala, a na sztuki też bez sensu sprowadzać bo potem jest spory problem z serwisem :)

Pompeje - Etui możesz zwrócić, nie było przez nas otwierane, a zawartości (kurz) niestety jako że go nie otwieraliśmy nie widzieliśmy. Mam nadzieję, że z telefonem będzie wszystko ok :)

 

Kurz był na opakowaniu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupłem telefonik RN3pro w @MiSpot. Sprzedawca odpowiada błyskawicznie, dostałem odpowiedź dosłownie w parę minut nawet po godzinie 22, co już zasługuje wg mnie na + :-)

Dostarcza folie ochronną + etui + przejściówke na nasze gniazdko :-)  czego nie robią pozostałe sklepy (większość) czyli kolejny +

Zapewnia oficjalny Global DEV (dla mnie to jest ważne, bo niechce mi się bawić z romem) +

Mam nadzieję że telefonik dotrze cały do 12.00 w piątek (edytowany dzień, omyłkowo wpisałem czwartek) (potem paczkę będzie musiał odebrać ktoś z domowników :-(  a znając ich nie sprawdza paczki). Może przyjść nawet w zakurzonym pudełku byle wytrzymał chociaż te 2 lata albo co mój wysłużony G510 (2.5 roku).

Jest to mój pierwszy zakup typowego chińczyka nie dostępnego normalnie w EU, także przyznam że trochę się boję.

@MiSpot o której wysyłacie paczki kurierem ?

Edytowane przez Demon3
Pomyliłem przewidywany dzień dostawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś paczuszka przyszła (po 9.40) (wpłata dotarła po 12.30 w środę, sklep wysyła kuriera po towar do nich w godzinach między 11 a 12 prze co nie załapałem się na wysyłkę w środę, ale w czwartek po 12 paczka była już w drodze do rejonowego oddziału DPD), dostawa wyglądała dziwnie kurier DPD nawet nie chciał mojego podpisu i pojechał, nie trwało to nawet minuty. Co ciekawe w śledzeniu paczki piszę że przesyłkę odebrał "Moje nazwisko", ciekawe skąd wiedział ... Telefon na szczęście doszedł cały :) widziałem też jak ten kurier miał "zabezpieczone" paczki na busie, wystarczy lepsze przyhamowanie i cała drobnica leci do przodu ... na szczęście sklep zapakował paczkę bardzo dobrze, zabezpieczając ją paroma warstwami foli bąbelkowej.

W zestawie przyszły przejściówka, siliconowe etui i plastikowa folia na ekran, założyłem oba zabezpieczenia na telefon ale przyznam szczerze że pierwszy raz miałem taką dziwną folię w rekach, podczas zakładania niestety powstało parę bąbli powietrza ale niestety nie da się ich usunąć bo folia za dobrze się trzyma. Poza tym na chwilę obecną wystarczy, za nie długo i tak przyjdzie na RN3pro IPAKY+szkło hartowane :D 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony i Polecam sklep @MiSpot ale mam mały problem, po podpięciu telefonu komputer go nie widzi :( 

Rozwiązanie problemu:

 

Edytowane przez Demon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam sklep MiSpot! Telefon zamówiony w czwartek rano, a po niecałych 24 godzinach w moich rękach. Do telefonu gratisy w postaci etui, przejściówki i folii na ekran. Paczka dobrze zapakowana, MI5 wg mojej prośby przyszedł z softem China Stable, na którym udało mi się odblokować bootloader. Miód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jak z realizacją gwarancji ile średnio trwa ?

Planuję kupić Redmi Note 3 Pro   lub   Redmi 3 Pro

Czy ktoś miał problem z zwrotem w ciągu 14 dni (zakup na odległość) ?

Telefon będzie moim podstawowym telefonem firmowym więc nie mogę sobie pozwolić na brak tel jak czytam na innych forach nawet 1,5 miesiąca. Podobno dochodzą jakiś wysokie koszty za przesyłkę ale podejrzewam w przypadku zakupu z Chin.

 

Czy jednak dać sobie spokój z Xiaomi i kupić sobie szajsunka (zastanawiam się nad A5 2016) w paly mam go za 1070zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...