Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem plików w chrome i messengerze


Picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, od kilku aktualizacji nie działa mi pobieranie plików w chromie i wysłanych do mnie w aplikacji messenger. Po pojawieniu się okna potwierdzającego pobieranie pliku i kliknięciu pobierz nic się nie dzieje. Przywróciłem system z 18 lutego ale to również nie przyniosło efektów. Robiłem już wszystkie możliwe rzeczy jak wipe całego systemu ale nic nie pomogło. U was też ten problem występuje? Wiecie może jak sobie z tym poradzić?

Wysłane z mojego Redmi Note 2

775faff06528a026eff8a137d3d55ed6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez systemową działa jak należy ale to irytujące, że gdy chce coś pobrać to muszę zmieniać przeglądarkę. Nie, na messengerze żaden komunikat nie występuje. Po prostu po kliknięciu pobierz okno znika i nic się nie dzieje...Wydaje mi się, że jest to związane właśnie z tym oknem pobierania

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na messenger nie pokazywalo mi się nic tylko w dymkach czatu w aplikacji przy próbie zapisania zdjęcia wyskakiwal komunikat "Nie można zapisać zdjęcia! " próbowałem wielu sposobów aż w końcu w TWRP oprócz zaznaczenia opcji davlik cache system i coś tam jeszcze (było ich 4) zaznaczyłem internal storage i dopiero po wyczyszczeniu tej partycji i ponownym zainstalowaniu Miui polska wskoczył komunikat "Zapisano zdjęcie " a co do chrome to nie każdy plik mi się otwiera jak u Ciebie, czasami wyskakuje od razu komunikat "pobieram..."

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem okazał się powrót do starszej wersji tj. 5.10.12 na którym pobieranie działało, a następnie zaaktualizowanie do najnowszej wersji. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i próby pomocy ;) Problem rozwiązany, temat do zamknięcia

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi odblokował(a) ten temat

Cześć, mam identyczny problem. Reinstalacja aplikacji nie pomaga. Problem występował na 6.3.17, myślałem że minie wraz z kolejnym updatem, jednak na 6.3.24 jest tak samo. Razem z aktualizacją zrobiłem wipe cache/dalvik. Może jest jeszcze jakiś sposób żeby to naprawić bez konieczności zmieniania romu? Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...