Skocz do zawartości

Problem z pobieraniem plików z Google Chrome


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam do was pytanie - zainstalowałem na Redmi3 soft od MIUIPolska (na zablokowany bootloader oczywiście).

Wszystko jest prawie super, ale mam dziwny problem z pobieraniem plików w Chrome. 

Jak próbuję pobrać jakiś plik, pojawia się komunikat o tym, czy go zapisać. Klikam OK i na tym się pobieranie konczy. 

Jeśli wymuszę otwieranie takiego załącznika inną aplikacją, to mam do wyboru - Chrome, Internet (czyli wbudowany browser) oraz Download Managera Xiaomi (Pobierz czy jakoś tak)

Chrome i ten menager nic nie dają, natomiast jak wybiorę Internet i otworzę link w przeglądarce domyślnej, to pojawia się opcja zapisu pliku, i Download Manager jakoś pobiera ten plik.

Wiecie czy da się go jakoś zmusić do prawidłowej pracy z Chrome?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko dodać od siebie tak ciekawostkę:

 

Jak wchodzę w Download Managera w jego ustawienia i chciałbym zmienić lokalizację zapisywanych plików to pojawia się biały ekran i nic się nie dzieje.

Rozwiazanie:

Domyślnie jest tam wpisana ściezka do /sdcard0/Download - u mnie taki katalog nie istniał. Jego stworzenie w pamięci wewnętrznej spowodowało, że wybieranie lokalizacji działa już prawidłowo

 

Co absolutnie nie rozwiazuje problemu pobierania plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie plików
1)Wygląda ,że chrome współpracuje tylko z tym chińskim downloaderem
2)Wciskamy ok gdy wyskakuje czy nagrać i ok gdy pyta się o Xunlei engine to tez ok ,gdy wciśniemy cancel
(tzn by nie przyspieszać pobierania przez Xunlei) to nie pobiera :/
3)Jeśli wam nie pobiera plików pomimo, że wybraliście 2x ok to w ustawieniach menagera zmieńcie limit w wifi only na unlimited i powinno działać
Chyba zrezygnuje z chrome bo robi cyrki - problem z tym downloadem i wciskaniem niektórych przycisków na stronach - patrz mój post o chrome.
UC browser nie ma problemów z przyciskami i sam ściąga pliki.Oczywiście używam oryginalnego chińskiego roma 7.2.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem

pomogło klikniecie na link i otwórz w nowej karcie

to zaczęło pobierać :D

powiedzmy ze na tyle rzadko targam coś z chroma że mi to nie przeszkadza

nie wiem czy to zasada ale z tym plikiem co akurat raz ściągałem poszło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...