Skocz do zawartości

Flash na Global Stable - problem 0x80070008


musek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Podczas flashowania na ROM Stable Global dla RN3Pro dostaję komunikat:

flash.thumb.png.bc5e90b91a176a41f7f9ffe8

Telefon jest prawidłowo wykrywany przez system oraz przez adb. Postępuję zgodnie z instrukcją, ale niestety bez powodzenia. Log aplikacji MiPhone załączam poniżej.

Telefon po nieudanej próbie włącza się i działa, lecz nie jestem w stanie włączyć WiFi. 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać?
Z góry dziękuję za pomoc!

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

1. Domyślny sklep z aplikacjami - Google Play,
2. Brak chińskich znaczków,

Generalnie nie narzekałem na działanie 7.1.0.20, nie mniej jednak obecnie nie działa mi WiFi i chciałbym już doprowadzić to do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roberttt

Na początek musisz się zdecydować PRIME czy PRO? Jeżeli nie straszne Ci zakupy w Chinach to kupuj tam, bo najtaniej (IBG, Spemall itd.). Druga opcja to XFS w Czechach. Trzecia opcja polski pośrednik - Allegro itp. teoretycznie najszybciej i bez kombinowania, ale najdrożej. Wybór należy do Ciebie...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem chce PRO PRIME , raczej w chinach bo jest taniej a często tam coś kupuje.

Np. u tego sprzedawcy:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32598227866.html

W jezyku podaje cos takiego: MIUI 7, Niestandardowy ROM (Zmianą od oficjalnego ROM prod MultiLang, Chiński usuwać Aplikacje, bulti w sklepie Google Play), Nie obsługują aktualizacji OTA

Tera pytanie co to jest warte jak wygląda to spolszczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roberttt

Piszą, że to PRO/PRIME żeby jeleni złapać ponieważ jedni szukają jednego a inni drugiego, więc sprzedawca chce być sprytny. Kupno na Ali jest trochę ryzykowne, nie lepiej skorzystać z któregoś ze sprawdzonych sklepów, o których pisałem wyżej?

Co do ROMu, o którym piszesz, to tzw. syfiasty multi, który raczej nie jest polecany przez użytkowników forum, aczkolwiek ma częściowy język polski.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Morvi napisał:

@Roberttt

Piszą, że to PRO/PRIME żeby jeleni złapać ponieważ jedni szukają jednego a inni drugiego, więc sprzedawca chce być sprytny. Kupno na Ali jest trochę ryzykowne, nie lepiej skorzystać z któregoś ze sprawdzonych sklepów, o których pisałem wyżej?

Co do ROMu, o którym piszesz, to tzw. syfiasty multi, który raczej nie jest polecany przez użytkowników forum, aczkolwiek ma częściowy język polski.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ale ten z tym niby syfiatym multi z j.polskim będzie można bez problemów, oficjalnie zaktualizować do wersji Global z oficjlnym Polskim , która ma za niedługo wyjść..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mrok31337 napisał:

@Erlo17 jesteś pewien, że będzie taka możliwość?

Nie jestem pewny , powtarzam tylko to co pisał mi sprzedawca telefonu.

Pisał ,że nic nie trzeba będzie odblokowywać , tylko zaktualizować przez udate , gdy wyjdzie oficjalny Global od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roberttt, @zyga123 istnieje wersja Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime. Dopiskiem "Prime" czy to w przypadku wersji na Mediateku czy też na Qualcommie określa się wersję z RAM 3 GB i 32 GB pamięcią. Natomiast na każdej stronie można się spotkać z różnymi opisami.

Wygląda to następująco:
Redmi Note 3 - MTK Helio X10 2GB/16GB
Redmi Note 3 Prime - MTK Helio X10 3GB/32GB
Redmi Note 3 Pro - Qualcomm Snapdragon 650 2GB/16GB
Redmi Note 3 Pro Prime - Qualcomm Snapdragon 650 3GB/32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 17.03.2016 o 10:57, musek napisał:

Cześć,

No więc na innym komputerze (z systemem x64) flash przebiegł prawidłowo. :) WiFi również działa. 
 

Global.png

To ja mam większy problem. Nie ważne jaki ROM wgram china dev czy stable WIFI mi nie działa :(( Dopiero wgranie CM13 pomogło. Jednak chciałbym mieć MIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...