Jump to content

Redmi Note 3 czy Redmi 3?

Note3
 Share

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się czy kupić / zamienić Redmi Note 3 na Redmi 3?

W R Note 3 zawiodła mnie bateria. W Redmi 3 - bateria jest taka sama natomiast ekran i procesor inny (procesor gorszy, na ekranie mi nie zależy) - telefon R3 na tej baterii powinien wytrzymać dużo dłużej? Zależy mi jeszcze tylko na GPS z którego często korzystam, z OTG-USB i słuchania muzyki w słuchawkach, czasem jakieś gry - i najważniejsze czas działania na baterii - tak ażeby na włączonym ekranie z dzień smartfon wytrzymał spokojnie. Jedyny powód dla którego chce zmienić z Redmi Note 3 na Redmi 3 to bateria.

Pozdrawiam

Zależy ile to jest dużo dłużej. Bo osobiście nie zależy mi na wyświetlaczu FHD i wielkim ekranie. 5" w zupełności wystarczy. Miałem 5" 720p i baterie 4000 , procesor MediaTec 4x1,2 (Lenovo P780) i bateria sprawowała się wyśmienicie - teraz po przesiadce na RN3 najbardziej baterię żżera ekran 1080p i w sumie tylko wg mnie. Jedyne czego nie miał Lenovo to Glonassa i LTE. Tutaj cały czas jestem na 4G (ale na 3G bateria działa tak samo) i tam wytrzymywała spokojnie 24godziny nawet podczas jazdy do GPS kabla nie musiałem podpinać. A tutaj zupełnie inaczej, chwila zabawy i zostaje 30% baterii, tam brat mógł grać godzinami w kolejce na badania i bateria jeszcze była 60% a tutaj 30% zostaje, wiec 2x szybciej tutaj spada... Dlatego szukam czegoś z dobrą baterią no i Bateria/Glonass/LTE/OTG.

Te 6-8h ekranu na spokojnie w wersji pro, nieraz nawet więcej. Redmi3 wychodzi ok 10h ekranu. Nie mogę rozładować tego telefonu w ciągu dnia. Poprzednie praktycznie każdy musiałem doładowywać bo mam takie dni że te 6h ekranu potrzebuje

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...