Skocz do zawartości

Problem z bateria


Adrianrider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam telefon Xiaomi Redmi note 2 prime. Otóż wszystko działa w nim ok tylko jedna rzecz mnie irytuje. Telefon bardzo słabo trzyma na baterii przy używaniu wifi maksymalnie telefon wytrzymuje 1 godz i 30 min. I teraz mam pytanie czy coś jest z baterią nie tak ? Wymieniać ją czy może są jakieś sposoby na sprawdzenie tej baterii albo jakieś skalibrowanie. Telefon działa na miui polska a dokładnie Miui 7 by xiaomi.eu 5.10.16 (rozwojowa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2016o22:34, d3tr0 napisał:

Xiaomi.eu a miui polska to dwa różne Romy które maja że sobą tyle wspólnego że język polski. Ale to nie jedno i to samo. Zmniejsz jasność do połowy, wyłącz dane. Nie używaj facebooka i messangera i wytrzyma i 5h ekranu.

 

Rozumiem żeby zmniejszyć jasność ekranu i wyłączyć automatyczne podświetlanie ekranu.

Czyli nie mam miui polska, czyli mogę je wgrać.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz multilanguage aktualnie.

Chcesz to instaluj MIUI POLSKA, bo ten ma swoje wygody... Ale oba Romy nie różnią się na tyle, żebyś wiedział różnice w działaniu baterii. Nie ma opcji, bo bazy mają te same

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to czyste xiaomi.eu to ROM równie dobry co i miui polska. Mimo wszystko zaaktualizuj najpierw do nowszej wersji bo masz z października a są już z marca.

Tylko po próbie aktualizacji powiadamia mnie że błąd aktualizacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • d3tr0 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...