Skocz do zawartości

Zmiana dpi


pull1990

Rekomendowane odpowiedzi

Ja użyłem dpi changer od textdroid którego pobrałem z Google Play i zmieniłem dpi na 400. Wszystko prawie ładnie wyglądało bo ikonki miały duży odstęp od siebie więc postanowiłem zmienić rozmiar siatki na 5x6 (szer. X wysok.) . Może jakoś ładnie sobie nie po ustawiałem ikonek ale to się z czasem zmieni.

4a68cce94987ca936f9b3fb211395fad.jpg60256fd606c992e92c5e4a42afe6e280.jpg

Dodam jeszcze że widżety przy zmianie siatki nie są skalowane.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniłeś rozmiar siatki?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

http://www.mediafire.com/?ix65nv63gm35dgu

Wrzucasz ten plik do /system/media/theme/defalut I nadajesz takie uprawnienia4d615fbfcc0b001da9ece5a3e4bfd0e6.jpg i Restart telefonu.

Zapamiętaj swój układ ikon bo po restarcie wszystko będzie rozwalone.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Podziękowania dla mateusz20465!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, też podmieniłem ten plik i luncher mam więcej ikonek wygląda bardzo fajnie. 

 A jak zmienić DP I dla reszty systemu ? Kolega sugerował jakiś program rozumie że tym programem . Tylko ich jest dużo i nie potrafię znaleźć tego o którym on pisze, tej firmy . Może ktoś mi podpowiedzieć czy muszę go pobrać i dać link do niego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rom nadal jest w formacie zip to tak. Na xiaomi.eu też się da tak jak pisałem. Z tym że Acid zmieniał format romu dla nowych wersji androida a z Tapatalka nie widzę jaki masz model więc jeśli masz już rom w nowym formacie to będzie problem z dodaniem.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wyzwolenia said:

Kiedyś próbowałem to zrobić ale nic się nie zmieniło. Mógłbyś dac mi Art który to tak opisuje by zadziałało na Mi4c? 

Obojętnie który art. Każdy jest dobry. 

Pobierz apk build.prop editor, znajdź linijkę o której mowie w pierwszym poście i zmniejsz wartość która jest tam wpisana. Proponuję umiar. Probuj zmieniać po 20 -  tak długo aż znajdziesz wartość odpowiednia dla siebie. Oczywiście po każdej zmianie restart telefonu. Wtedy będą widoczne efekty. 

Proponuję też zrobić kopię zapasową żeby później nie było płaczu :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎03‎-‎18o17:45, maaaciekmaaaniek napisał:

Rzeczywiście, zmieniłem i jest wszystko w porządku na systemowym launcherze. Kiedyś nie działało

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

to mnie zasugerowało że działa na systemowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...