Skocz do zawartości

Odtwarzacz rozpoznający Bluetooth?


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, magyarek napisał:

Jak w temacie - czy istnieje jakiś player audio, który mi rozpozna słuchawki podłączone bluetoothem i pozwoli przy nich zmieniać ustawienia dźwięku? 

Przecież każdy odtwarzacz, po podłączeniu słuchawek (nie słuchawki BT) - nawet bezprzewodowych - pozwala na zmianę ustawień dźwięku. Próbowałaś w ogóle zmieniać ustawienia, czy pytasz zanim sprawdzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mrosi napisał:

Przecież każdy odtwarzacz, po podłączeniu słuchawek (nie słuchawki BT) - nawet bezprzewodowych - pozwala na zmianę ustawień dźwięku. Próbowałaś w ogóle zmieniać ustawienia, czy pytasz zanim sprawdzisz?

Koledze chyba chodzi o to by ustawienia zmieniać nie w odtwarzaczu, ale słuchawkami. Tylko pytania o jakie ustawienia mu chodzi, czy np. o głośniej/ciszej czy o korektor jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze "jej" chodzi ;)

Po drugie - systemowy odtwarzacz w miui nie pozwala ustawiać profilów dźwięku dla słuchawek, jeśli są BT (Dźwięk - Opcje dźwięku - Typ słuchawek). Walkman od Sony przy BT ma nieaktywne Podbicie basów. Rozumiem, że on rozumie tylko, że ma przekazywać dźwięk do urządzenia BT i wszystko mu jego, co to za urządzenie, dlatego pytam, czy istnieje jakiś taki genialny odtwarzacz, który mi te opcje uaktywni przy podłączeniu słuchawek bezprzewodowych... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, magyarek napisał:

Po pierwsze "jej" chodzi ;)

Po drugie - systemowy odtwarzacz w miui nie pozwala ustawiać profilów dźwięku dla słuchawek, jeśli są BT (Dźwięk - Opcje dźwięku - Typ słuchawek). Walkman od Sony przy BT ma nieaktywne Podbicie basów. Rozumiem, że on rozumie tylko, że ma przekazywać dźwięk do urządzenia BT i wszystko mu jego, co to za urządzenie, dlatego pytam, czy istnieje jakiś taki genialny odtwarzacz, który mi te opcje uaktywni przy podłączeniu słuchawek bezprzewodowych... 

No ale co i jak miałby to robić, przecież on przekazuje sygnał, przetworzenie na dźwięk odbywa się w procesorze dźwięku w urządzeniu na które ten dźwięk przesyłasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, boober napisał:

No ale co i jak miałby to robić, przecież on przekazuje sygnał, przetworzenie na dźwięk odbywa się w procesorze dźwięku w urządzeniu na które ten dźwięk przesyłasz. 

Mylisz się. To odtwarzacz (czyt. telefon) i procesor w nim zastosowany reguluje ustawieniami dźwięku. Słuchawki są tylko odbiornikiem. Zwłaszcza słuchawki bezprzewodowe.

51 minut temu, magyarek napisał:

Po pierwsze "jej" chodzi ;)

Po drugie - systemowy odtwarzacz w miui nie pozwala ustawiać profilów dźwięku dla słuchawek, jeśli są BT (Dźwięk - Opcje dźwięku - Typ słuchawek). Walkman od Sony przy BT ma nieaktywne Podbicie basów. Rozumiem, że on rozumie tylko, że ma przekazywać dźwięk do urządzenia BT i wszystko mu jego, co to za urządzenie, dlatego pytam, czy istnieje jakiś taki genialny odtwarzacz, który mi te opcje uaktywni przy podłączeniu słuchawek bezprzewodowych... 

Miałem kiedyś słuchawki Platronics BlackBeat i mogłem bezproblemowo ustawiać parametry dźwięku, ale... Ty w dalszym ciągu nie odpowiedziałaś na pytanie. Sprawdzałaś to, czy pytasz "in advance"? Poza tym kwestia kolejna to rodzaj ustawień: chcesz ustawić profil czy parametry korektora graficznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

 Sprawdzałaś to, czy pytasz "in advance"? Poza tym kwestia kolejna to rodzaj ustawień: chcesz ustawić profil czy parametry korektora graficznego?

Sprawdzałam. Nie mam możliwości sterowania basami przy podłączeniu bezprzewodowym. W momencie, kiedy te same słuchawki podłączam kablem, te opcje w odtwarzaczu się uaktywniają. Tylko że ja nie znoszę plączących się kabelków... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam brak vipera na najnowszych miui...czy podpinam sluchawki bt czy radio w samochodzie bt nic nie idzie zmienic nawet dirac wlaczyc... Kiedys viper gral milo teraz dzwiek plaski nawet korektor w radiu samochodowym to nie to co viper...

jest jakies rozwiazanie ?

Edytowane przez technik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam was serdecznie, 

Także i ja szukam takowego rozwiązania, tzn możliwości sterowania słuchawkami BT poprzez telefony z MIUI.

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary, kupiłem nowe słuchaweczki BT, pełen nadzeji że wreszcie pozbędę się kabelków i co? d... zbita, dźwięk płaski że aż przykro korzystać z nowej zabawki :/ 

Ktoś coś słyszał nt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, szakal88 napisał:

Zależy jakie słuchawki kupiłeś, ale rewelacji się po BT nie można spodziewać

Kupiłem Awei A920BL. Aczkolwiek wydaje mi się że producent,model nie będą miały wpływu na to czy zadziała equalizer w Miui. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...