Skocz do zawartości

ROM, który dobrze prosperuje baterią


'Wujek.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Chciałbym się dowiedzieć, który konkretnie ROM ładnie opiekuje się baterią. Aktualnie korzystam z:
Wersja MIUI: MIUI 7.0 (Stabilna) 7.0.6.0.0(LHMCNCI) 

I muszę przyznać, że nie jestem zadowolony z wyników na screenach>
Istnieje jakaś opcja, czy muszę przywyknąć, że o 19 telefon będzie lądował przy ładowarce? 
               

Screenshot_2016-03-16-14-58-39.png

Screenshot_2016-03-16-14-58-46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to osiągnąłeś bo ja nawet grając w gre Dead Trigger 2 non stop jestem w stanie 4h z ekranu wycisnąć.
Najlepszy dla baterii póki co to dev miui polska 5.12.10. Stable z xiaomi.eu nie są aż tak dobre jak on.

Wersja MIUI: MIUI 7.0 (Stabilna) 7.0.6.0.0(LHMCNCI) - nie ma takiej wersji, to jakaś chińska przeróbka a co tam dodali kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, d3tr0 napisał:

Nie wiem jak to osiągnąłeś bo ja nawet grając w gre Dead Trigger 2 non stop jestem w stanie 4h z ekranu wycisnąć.
Najlepszy dla baterii póki co to dev miui polska 5.12.10. Stable z xiaomi.eu nie są aż tak dobre jak on.

Wersja MIUI: MIUI 7.0 (Stabilna) 7.0.6.0.0(LHMCNCI) - nie ma takiej wersji, to jakaś chińska przeróbka a co tam dodali kto wie.

Czyli jednak coś nie tak, mógłbyś podzielić się jakimś directem do pobrania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zadam pytanie, a co mi tam, przez takowy "downgrade" tracimy dużo względem aktualniejszych wersji / najnowszej ??? Ok, zyskamy lepszy czas na baterii ale czy przypadkiem nie zaczną się problemy / niedogodności z innymi mniejszymi rzeczami :???:

 

Hmmm ... Ktoś wie jak to wygląda z autopsji ? 

Edytowane przez Psycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Psycho napisał:

To ja jeszcze zadam pytanie, a co mi tam, przez takowy "downgrade" tracimy dużo względem aktualniejszych wersji / najnowszej ??? Ok, zyskamy lepszy czas na baterii ale czy przypadkiem nie zaczną się problemy / niedogodności z innymi mniejszymi rzeczami :???:

 

Hmmm ... Ktoś wie jak to wygląda z autopsji ? 

Przechodząc z Stable na dev, zyskujesz kilka dodatkowych opcji, wracając na Stable, tracisz je, cofając się w dev, tak samo, wszystko zależy od tego, co zostało dodane w danym okresie czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za nieco przybliżenie tematu, teraz mam jeszcze jedno pytanie a właściwie spostrzeżenie, wasze XRN 2 również mają tak kiepki tylni głośnik ? Przesiadłem się z Xperii T3 i tam jest bajka w porównaniu z tym, w RN2 nie dość że potrafi lekko charczeć przy większej głośności to jest jeszcze stosunkowo cichy, domyślam się że nie można mieć wszystkiego w tym przedziale cenowym i gdzieś musieli ciąć koszty :P .. 

 

Ok, IPAKY niszczy wręcz odsłuch (te otwory były robione chyba cienką igłą i to na zimno ..), jednak nie jest tak źle :P 

Edytowane przez Psycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...